Skocz do zawartości
Kaile

Gry na PSP - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Okej, dzieki za odpowiedzi. Czekam na kolejne propozycje ;-) Dodam, ze bardzo lubie tez platformowki w Crashowo-Ratchetowym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to było tak od razu mówić.

oczywiście : Daxter, Clank, Ratchet & Clank:size matters, CTTT, COTT

ew. WIpeout pure/pulse

chyba już wszystkie gry godne polecenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo. Crasha na PSP nie bede raczej kupowal. To juz nie ta gra co na PSX. Szkoda, ze NG juz nie robia Crasha

A Wipeout koniecznie kupie, uwielbiam te serie

Jeszcze raz dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
killzone libaration to nie FPS tylko TPS, a co do gier to bierz tk:dark resurection, Burnouta:legends jeśli lubisz tryb crash, jeśli bardziej wyścigi to dominatora, Patapony jakl takie pierdółkowate gry w stylu loco roco lubisz, MGS:PO jak sam napisałeś, jak TPSy to: 50 cent bulletproff g-unit edition, dead to rights; recogning, WH40k (bardziej strategia ale TPS) nie bierz ojca chrzestnego na psp jest bardzo, bzrdzo okrojona wersja, nie ma freeroamingu a meliny sie jakoś głupio przejmuje, nie mo.żna od razu całego wątku zrobić tylko jakieś głupoty z jakimiś kartami które niewiadomo do czego służą,

polecam też LOTR: tactics, Silent hill: origins i medievil ressurection.

tyle ode mnie

Zgadzam sie ze wszystkim oprocz:

-50 centa (1. bo wstyd xD 2. Gra jest naprawde kiepska)

-dead to rights (taki sredniaczek troche)

Co do warhammer 40k to nie wszystkim on pasuje. Mnie np bardzo pasuje bo lubie takie gry i kocham warhammera 40 000 ale niektorzy recenzenci jada po tej grze (bo troche rzeczy faktycznie skopali)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się dead to rights podobał, a 50 cent bulletprof to praktycznie całkowita kopia DTR (nawet speciala tak samo się odpala) tylko jest murzyńska muza i raperzy z hameryki, no cóż może se przecierz chłopak przerobić i se w iso pograć, co za problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak nie przerobi to wyda $ na "takie se" gry ktore po odpaleniu mu prawdopodobnie nie przypasuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA:VCS chyba że nie lubisz 80's to LCS

Manhunt 2 (w to warto zagrać bez cenzury gdyby nie możliwość jej zdjęcia, nawet bym nie grał w to)

Silent Hill: Origins

GoW:COO

To takie większe hity na PSP ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zainstaluje sobie CF. Tylko bede musial znalezc kogos kto w miare tanio mi to zrobi. Czesc gier bede sciagal, czesc kupowal, a jak mi sie sciganieta spodoba to kupie oryginal. Tak zreszta robilem na PSX, PC i sie troche tych oryginalow uzbieralo.

Wiec na pewno kupie oba GTA, na pewno GoWa, Finala, Killzone, FIFA 08, Midnight Club, MGS:PO, skusze sie tez na Silent Hilla, Ratchet & Clank: size matters i jakis WipeOut. No i Tekken Pieniazkow starczy na jeszcze kilka, ale zanim kupie sprobuje pograc w iso i zobaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daxter tytuł obowiązkowy

Tekken: DR,chyba że masz wersję na PS3 to sobie odpuść

GTA:LCS i VC, jeśli jesteś maniakiem freeroamingu w wydaniu Rockstar i nie przeszkadzają Ci stare utarte schematy to łykaj.W przeciwnym razie daruj sobie. Możesz być już nieco znurzony tą grą.

Killzone:L pozycja obowiązkowa,świetnie wykonana do tego wpełni zlokalizowana na J.Polski

Wipeout Pulse tego tytułu chyba nie muszę przedstawiać,po prostu mały geniusz:)

Def Jam Fight for NY The Takeover nawet jeśli miałeś do czynienia z wersją z PS2 to możesz śmiało ją łyknąć. Jedna z lepszych bijatyk na PSP

Juiced 2 wyścigi,wersja z PSP moim skromnym zdaniem,jest jedną z najbardziej dopracowanych. Takiego modelu jazdy nie znajdziesz w żądnym innym tytule na PSP.Uwierz mi,bo trochę tych gier już zaliczyłem:)

Manhunt2 pewnie wiesz co to za gra,jeśli lubisz ciężki klimat i skradanie z zabijaniem.Łykaj odrazu

Syphon Filter: Dark Mirror i Sypho Filter: Logan Shadow tytuły obowiązkowe,oprawa po prostu pierwsza klasa. Jedna z najładnijszych gier,takiej wody jak w drugiej części nie uświadczysz w żądnym innym tytule na PSP:) Gwarantuję Ci to

Pro Evo 2007/2008 jeśli piłka to tylko ta,daruje sobie PSPkowe edycje Fify:)

Warhammer 40k Squad Command jeśli lubisz gry taktyczne,na dodatek w swiecie futurystycznych maszyn to polecam ten tytuł.

Virtua Tennis 3 ze wzgl. na grafikę i niesamowitą grywalność.

Asphalt Urban GT2 świetne wyścigi,naprawdę.Udoskonalnoa edycja z poczciwego tel N-Gage. Możliwość ścigania się zarówno samochodami,jak i motorami.Polecam

Chili Con Carnage świetna strzelanka TPP z dużą dawką humoru:) Świetna oprawa i sterowanie.

Burnout Legends,lub Dominator tych gier nie muszę chyba przedstawiać

Tales of Eternia jeśli lubisz RPG z nieco mniej poważną oprawą graficzną,to polecam ten właśnie tytuł. Ujmująca fabuła.Jedynie model walk może za bardzo Ci nie przypasować. Jest w 2D jak stare poczciwe MK I,II

No to by było chyba na tyle:) Nie będę Cię tu zasypywał górą tytułów,bo zanim zaliczysz któreś z tych...Wyjdą następne,chodź ostatnio coś scena PSP przechodzi lekki kryzys. Ale to się zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GTA:LCS i VC, jeśli jesteś maniakiem freeroamingu w wydaniu Rockstar i nie przeszkadzają Ci stare utarte schematy to łykaj.W przeciwnym razie daruj sobie. Możesz być już nieco znurzony tą grą.

Dlatego to jest "Stories" dowiadujemy się co się stało 2 lata wstecz w przypadku VC 1986 a w VCS mamy 1984 rok, w VC na początku w intrze ginie Vic'tor Vance (główna postać VCS) a w VCS dowiadujemy się dlaczego tak się stało, a powodem było że Vic chciał skończyć z byciem kryminalistą i miała to być ostatnia akcja, Diaz lubiał Vica ale nie wiedział że tam akurat będzie on ze swoim bratem i wysłał ludzi by przejąć kasę i towar i nie świadomie zabił Vic'a przez co Lance w VC zemścił się na nim (wiem, pewnie coś pokręciłem ale już dawno przeszedłem fabułę)

Tales of Eternia jeśli lubisz RPG z nieco mniej poważną oprawą graficzną,to polecam ten właśnie tytuł. Ujmująca fabuła.Jedynie model walk może za bardzo Ci nie przypasować. Jest w 2D jak stare poczciwe MK I,II

Z RPG to ja ci polecam bardziej Dungeone Siege, tu masz screeny -> http://www.ps3forum.pl/Dungeon-Siege-Thron...gony-t8072.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od siebie polecam Patapon (pataponki sa bardzo grzeczne i mile, hyh), T:DR, GoW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Syphon Filter: Dark Mirror i Sypho Filter: Logan Shadow tytuły obowiązkowe,oprawa po prostu pierwsza klasa. Jedna z najładnijszych gier,takiej wody jak w drugiej części nie uświadczysz w żądnym innym tytule na PSP:) Gwarantuję Ci to

Ty chyba żartujesz Oprawa graficzna jest ładna ale w cut scenkach tylko, widzę że dawno nie grałeś w tą grę : o woda to samo tylko w cut scenkach, tak to jest normalna i nie ma czym się podniecać ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

KONIECZNIE weź gre LEGO Indiana Jones! Naprawde cudowna gra, liczne zagadki w dodatku gra nie klatkuje, jest pełna akcji i większość obiektów jest z LEGO ostatnio pogrywałem w te gre i powiem jedno: WSPANIAŁA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Jeanne d’Arc - najlepszy jRPG na PSP z przecudowną wręcz grafiką

jeanne_cover_276620.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty chyba żartujesz Oprawa graficzna jest ładna ale w cut scenkach tylko, widzę że dawno nie grałeś w tą grę : o woda to samo tylko w cut scenkach, tak to jest normalna i nie ma czym się podniecać ;p

Co Ty wogóle gadasz koleżko, najwyższa pora abyś zaniżył trochę swoje wymagania odnośnie PSP i zaczął patrzeć na tę konsolkę,jako sprzęt przenośny:). Bo jeśli twierdzisz,że Syphon Filter nie jest jedną z ładniejszych gier to jesteś ślepy.Pora przetrzeć okulary. Przyjrzyj się jak są wykonane postacie,różnego typu detale i smaczki,poza tym wiele przeróżnych gażdżetów w grze itp. Ta gra jest bardzo rozbudowana,jak na PSP. Jeśli nie potrafisz docenić piękna tego tytułu to nie wiem jakich Ty gier szukasz,ale według mnie i opinii innych graczy to jest tytuł Must Have.Odnośnie wody z drugiej części

Proszę, wymień chodź jeden tytuł,gdzie jest ładniej odzwierciedlona.Niż ta z początku gry(Logan Shadow)

P.S. A może była dla Ciebie zbyt trudna,frustrowało Cię powtarzanie misji raz za razem i przez to taki dystans do niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie godne zainteresowania są: God of War oraz Tekken: Dark Ressurection. Teraz zaczynam grać w Metal Gear Solid: Portable Ops Też świetna gra z równie świetną grafiką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekkena sobie raczej daruje, bo mam na PS3 T5:DR. A slyszalem, ze na PSP i PS3 (i PS2?) to jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co Ty wogóle gadasz koleżko, najwyższa pora abyś zaniżył trochę swoje wymagania odnośnie PSP i zaczął patrzeć na tę konsolkę,jako sprzęt przenośny:). Bo jeśli twierdzisz,że Syphon Filter nie jest jedną z ładniejszych gier to jesteś ślepy.Pora przetrzeć okulary. Przyjrzyj się jak są wykonane postacie,różnego typu detale i smaczki,poza tym wiele przeróżnych gażdżetów w grze itp. Ta gra jest bardzo rozbudowana,jak na PSP. Jeśli nie potrafisz docenić piękna tego tytułu to nie wiem jakich Ty gier szukasz,ale według mnie i opinii innych graczy to jest tytuł Must Have.Odnośnie wody z drugiej części

Proszę, wymień chodź jeden tytuł,gdzie jest ładniej odzwierciedlona.Niż ta z początku gry(Logan Shadow)

P.S. A może była dla Ciebie zbyt trudna,frustrowało Cię powtarzanie misji raz za razem i przez to taki dystans do niej.

Przeszedłem oba syphony pisząc że woda jakaś piękna myślałem że dawno w to nie grałeś i pamiętałeś tą z cut scenek... tam była piękna a podczas gry już nie, pod wodą jest fajnie są fajne efekty jak pocisk leci.

Proszę, wymień chodź jeden tytuł,gdzie jest ładniej odzwierciedlona.Niż ta z początku gry(Logan Shadow)

GTA:VCS np. wybacz ale w LS woda mi się nie podoba, to jakaś pixeloza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Dungeon Siege:Throne of agony (booomba)

-Secret Agent Clank

- Rathet & Clank Size Matters

-SBK 08

dalej nie pamietam;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

j.w.

Wazne zeby byla wciagajaca nie byla oparta na licencji jakiejs mangi, miała walkę w systemie turowym.

Co polecacie?

Z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSP na szczęście jest znacznie większy wybór,niż na większej siostrze:P

Polecam: Jeanne Darc

Legend of Heroes

FF:Tactics

Albo: Breath of Fire III bardzoo długie RPG,czołówka na PSP. Jeśli chodzi o długość i poziom trudności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wg mnie dobry jRPG (jeśli nie najlepszy) na PSP (bo rozumiem że o tej konsoli mówimy) to Jeanne d'Arc. System turowy i nie jest oparta na licencji żadnej mangi. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×