Skocz do zawartości
Gość RudiFM

Głośność pracy

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu z Was nie ma możliwości postawić obok siebie 3 konsol (PS3, X360, WII) i porównać ich brzęczenia. X360 chodzi głośno, nie tylko dysk, ale wiatraki. Chodzą tak głośno, że czasami można dostać szału. Dodatkowo konsola lubi po wibrować, gdy jest postawiona na dywanie. Siedząc obok niej czuję, jak moje cztery litery podskakują. Dzieje się to od czasu do czasu. Wii chodzi cichutko, PS3 również. Trudno ocenić która konsola z tych dwóch ostatnich jest najcichsza, chyba obie tak samo. Jeśli natomiast bierzemy pod uwagę PS3 to jest ona zdecydowanie bardzo cicha i przy codziennych dźwiękach w pokoju i kwestii przyzwyczajenia się, dla mnie konsola jest praktycznie niesłyszalna, chyba, że będę się chciał skupić i wsłuchać, ale po co. Przy siedzeniu na kompie, słuchaniu muzyki, czy graniu na konsoli, nie ma mowy o żadnym hałasie, jest dobrze ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie obejrzyjcie w nocy film na PS3. Usłyszycie wtedy szum konsoli w momentach kiedy nic się nie dzieje na ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak trochę dłużej gram słychać cichy dźwięk wentylatora, ale jest on minimalny z porównaniu do innych sprzętów (już telewizory plazmowe z wiatraczkami chodzą głośniej). Ogólnie chłodzenie bardzo mi się w PS3 podoba - po kilku godzinach gdy konsola jest odpalona jest chłodna, idealne odprowadzanie ciepła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja PS3 chodzi bardzo cichutko w ogóle jej nie slychac zauwazylem 4 poziomy chlodzenia jak wlaczam to przez godzine nic nie slychac  pozniej wlacza sie drugi bieg minimalny szum tez prawie nic nie slychac, trzeci bieg wlacza sie jak gram w gre z plyty pochodzi troszke na 3-im i zwalnia do drugiego gdy nadal gram. Po wyjsciu z gry po paru minutach schodzi na nizszy bieg, czwarty bieg wlaczal mi sie gdy mialem goraco w pokoju w lecie gdy tem otoczenia na zewnatrz byla wysoka a teraz gdy jest zimno w ogóle sie nie wlacza. Ogolnie chlodzenie konsoli jest rozwiazane zajebiscie <tak>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość flavio

Amorphis

Proszę, podaj numer seryjny swej konsoli i napisz, kiedy ją nabyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość flavio

I to jest najdziwniejsze, ponieważ ja mam konsolę dokładnie z tej serii, kupioną w dniu premiery.

Z informacji użytkowników na stronie http://asklandd.dk/ps3/ps3-fan-noise.html#3 wynika, że oni też korzystają z urządzeń tej serii i podobnie jak ja, nie mogą doczekać się zejścia wiatraków na niższy poziom.

Sprawdzałem PS3 przy różnych temperaturach w pokoju, lecz efekt pozostawał niezmienny. Zaznaczam też, że konsola znajduje się w miejscu przewiewnym i nic nie przeszkadza jej w pozbyciu się ciepła. Zresztą czytałem gdzieś, że ktoś włożył ją do lodówki, a mimo to wentylatory nie spowolniły chłodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS3-60GB nr 02-....................-CECHC04  kupilem dokladnie 3-go kwietnia 2007

też mam konsolę z tej serii i wszystko działa OK - albo nie OK, ale poziom hałasu jest tak mały że mi on nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środę będę miał pewnie PES2008 to się przekonamy czy schodzi na niższy bieg po kilku godzinach gry  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie mieliście X360 to tak naprawdę nie wiecie co to głośna praca, PS3 chodzi bardzo cicho nawet jeśli włączy się wiatrak to nadal jest cichutko. Chłodzenie Sony moim zdaniem bosko rozwiązało. Tam przecież siedzi Cell, GPU i zasilacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie PS3 pracuje ciszej niz komputer czasami tylko jak gram w nocy to nagle sie wlacza ostatni bieg i tak jakby sie odkurzcz wlaczal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech sami dobrze wiecie że PS3 to bomba technologiczna, PCty wyją jak się im da coś do roboty a c dopiero konsola...

ja nie marudzę bo widziałem i słyszałem u kumpla XKlocka360 i toto dopiero buczy, graliśmy se w ścigałe po 23:00 w piatek i gdy w XKlocku się włączył ostatni bieg myślałem że sąsiedzi wpadną z awanturą...

A co sądzicie o chłodzeniach z Allegro które tak są mocno reklamowane?... daje to coś, kupił ktoś?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

PS3 w ogóle prawie, że nie słychać (a miałem Xkloca, więc wiem co to hałas)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie PS3 pracuje ciszej niz komputer czasami tylko jak gram w nocy to nagle sie wlacza ostatni bieg i tak jakby sie odkurzcz wlaczal

O co wam z tymi biegami chodzi xD? Mi konsola chodzi tak że jej nie słychać jedynie jak się do niej podejdzie to słychać lekkie dźwięki wydobywające sie z wnętrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×