Skocz do zawartości
Kerm

Heavy Rain

Rekomendowane odpowiedzi

osobiście sterowanie movem mi nie podeszło- grałem 1 rozdział a potem wróciłem do pada. Moim zdaniem move średnio pasuje do tej gry. Sterowanie  w HR przynajmniej dla mnie jest bardziej intuicyjne na padzie niż movem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety wszyscy to potwierdzają :/ wychodzi na to, że twórcy zrezygnowali z dodatkowych epizodów na rzecz implementacji tego zbędnego sterowania move'm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja świetna czytało mi się ją bardzo przyjemnie.

Aktualnie gram w owy tytuł. Dostałem ją w edycji "move edition". Gra faktycznie - miażdży. Innowacyjnym sposób rozrywki od razu przypadł mi do gustu.Gra nie tylko miażdży specyficznym gameplayem, ale również grafiką i przede wszystkim dźwiękiem. Sama fabuła przywodzi na myśl twórczość Davida Finchera a sam tytuł czerpie pełnymi garściami z najlepszych thrillerów i dreszczowców. Gorzki kryminał przeplatany z thrillerem z podtekstem psychologicznym. Możliwość wyborów moralnych w grze zastosowano z niezwykłą konsekwentnością, każdy nasz błąd bądź decyzja ma odzwierciedlenie w dalszej części gry. Nie brakuje mocnych momentów, sama gra to istne arcydzieło. Połączenie interaktywnego filmu z masą smakowitego gameplay'u. z możliwością podejmowania decyzji na które wpływ ma gracz. Tytuł innowacyjny i jakże cudny. Tytuł nietuzinkowy jednak w obecnym kipiącym populizmem w branży growej, niezwykle ważny.

Sorki, że się tak rozpisywałem, ale musiałem dodać swoje 3 grosze....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była moja pierwsza gra na konsolę, od razu w wersji Move.

Heavy Rain, to rzeczywiście bardziej film niż gra. Nie jest to typowa przygodówka, w której zbieramy wszystko co znajdziemy po drodze, z nadzieją, że coś się przyda, ale myślę, że można to zaliczyć do klasy przygodówek. Fajne jest to, że zakończeń gry jest bardzo wiele, i tak naprawdę od sprytu gracza zależy, czy i kto przeżyje i jak zakończy się gra.

Zachęcam do grania za pmocą kontrolera ruchu, gdyż moim zdaniem gra się łatwiej i ciekawiej.

Myślę, że ta gra powstała głównie po to, by w ciekawy sposób pokazać możliwości konsoli (grafika) oraz kontrolera ruchu (Move).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×