Skocz do zawartości
jaqb

Youtube Hd Na Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

W koncu mialem okazje przetestowac.

Przyciski Watch HQ i Watch HD niestety dzialaja ciagle tak samo, czyli buffering co 2 sekundy.

Watch Flash rzeczywiscie dziala lepiej. Jest rozdzielczosc HD, chodzi plynnie i nie buforuje. Wlaczylem film Home. Po pol minuty ogladanai mialem juz 1/3 filmu zbuforowana, wiec jak polaczenie chce, to daje rade. Ostanio scniagnalem za pomoca tej strony Home na dysk konsoli za pomoca Download HD. Poroznujac wersje sciagnieta na dysk, z tym co pokazuje flash player to we flashu troche spadla plynnosc animacji, ale jest juz na dobrym poziomie i np trailery z gier mozna sobie obejrzec.

No teraz sie troche zmienilo...strona nie dziala przez pare dni bo youtube troche utrudnil zycie strona ktore przekazuja bezposrednie linki do plikow, teraz znowu dziala ale trzeba najpierw wykonac pare krokow: instrukcje znajdziecie na stronie (otwierac przez ps3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowy youtube mieliście na myśli youtube xl ?? czy ten zwykły co na pc chodzi??

Bo nie patrzałem czy w ps3 na zwykłym youtube odtwarza hd ale sądzę że tak.

W google wpisać np "youtube.com playstation 3" i wbic w linka z googlii i wbije na normalnego youtuba a nie na tego dla konsoli.

Edytowane przez Xayro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowy youtube mieliście na myśli youtube xl ?? czy ten zwykły co na pc chodzi??

Bo nie patrzałem czy w ps3 na zwykłym youtube odtwarza hd ale sądzę że tak.

W google wpisać np "youtube.com playstation 3" i wbic w linka z googlii i wbije na normalnego youtuba a nie na tego dla konsoli.

Hehe, nie no chodzi caly czas o www.ps3youtube.com , Klasyczny youtube.com i youtube.com/xl maja bardzo slaba jakos na PS3 w porownaniu do ps3youtube i na ps3youtube mozna sciagac video w hd. Edytowane przez jaqb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a czy jest jakaś stronka działająca na PS3 która pobiera również inne niż HD filmiki z youtube?? keepvid.com nie działa prosi o nową jave.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a czy jest jakaś stronka działająca na PS3 która pobiera również inne niż HD filmiki z youtube?? keepvid.com nie działa prosi o nową jave.

Tak, na ps3youtube.com można teraz miedzy innymi ściągać filmiki w zwykłej jakości. Poza tym można teraz przeglądać kategorie, słowa kluczowe, podcasty z revision3, 2 nowe podcasty z gametrailers.com i w końcu każda podstrona ma odmienny tytuł co ułatwia nawigacje. Na stronie z flash'owym playerem znajduje się teraz też opis filmiku i komentarze, a na stronie głównej powinny się wyświetlać polskie filmiki dla użytkowników z polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tu nowy wiec jesli cos gdzies zle napisalem lub zalozylem temat to prosze o wybaczenie mi tego i udzielenie info co gdzie i jak na przyszlosc.Wiec potrzebuje pomocy , mianowicie chodzi o problem z odtwarzaniem na ps3youtube plikow nie mam dzwieku kilka razy czekalem dosc dlugo myslac ze musi sie buforowac ale mam szybkiego neta i wiem ze jest cos nie tak (sama strona odpala sie bardzo szybko) moze w opcjach cos trzeba ustawic? dzieki z gory za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na zwykłym youtube czy masz dźwięk lub włącz głośniki xD A na poważnie może masz pasek głośności ściszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na zwykłym youtube czy masz dźwięk lub włącz głośniki xD A na poważnie może masz pasek głośności ściszony.

Czytasz co pisze:)? na ps3youtube na konsoli nie mam dzwieku jak chcem odtwarzac muzyke a na normalne youtube wejsc z niej nie mozna:) wiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie sprawdziłem u siebie ową stronkę i u mnie chodzi bez najmniejszych problemów.

Włączając jakikolwiek filmik w HD włącza się buforowanie które trwa około 3 sekund i filmik leci bez najmniejszych problemów zero doczytywania i tym podobnych.

Ciekawy jestem dlaczego niektórzy z was maja problemy na 3 razy większym łączu niż ja.

Mój necik to zaledwie 10 mega i tak jak wspomniałem wszystko działa miodzio jak do tej pory .

Podziękowania dla autora tematu za podanie stronki i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tu nowy wiec jesli cos gdzies zle napisalem lub zalozylem temat to prosze o wybaczenie mi tego i udzielenie info co gdzie i jak na przyszlosc.Wiec potrzebuje pomocy , mianowicie chodzi o problem z odtwarzaniem na ps3youtube plikow nie mam dzwieku kilka razy czekalem dosc dlugo myslac ze musi sie buforowac ale mam szybkiego neta i wiem ze jest cos nie tak (sama strona odpala sie bardzo szybko) moze w opcjach cos trzeba ustawic? dzieki z gory za pomoc.

Byc moze masz wyciszony dzwiek w flashowym playerze na stronie.... ten suwak od dzwieku nie jest zabardzo widoczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od teraz mozna rowniez przegladac youtubowe subskrypcje i playlisty uzytkownikow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam moglby mi ktos krok po kroku opisac ta instrukcje co jest na ps3youtube.com jak zrobic by moc odpalic filmiki youtube hd bo nie znam dobrze angielskiego i sie bawie z tym godzinami bo niby kopiuje link co kaza i wklejam go pod startem kasujac oficjalny link i wklejam ten co kaza i po wyslaniu go mam pusta strone a inne sposoby nie dzialaja mi . Prosze pomozcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam moglby mi ktos krok po kroku opisac ta instrukcje co jest na ps3youtube.com jak zrobic by moc odpalic filmiki youtube hd bo nie znam dobrze angielskiego i sie bawie z tym godzinami bo niby kopiuje link co kaza i wklejam go pod startem kasujac oficjalny link i wklejam ten co kaza i po wyslaniu go mam pusta strone a inne sposoby nie dzialaja mi . Prosze pomozcie!

Wszystko robisz ok, tylko musisz wkleic tego linka bedac na officjalnym youtube! czyli bedac np na sugerowanym m.youtube.com

Edytowane przez jaqb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz dziala mi youtube hd wrescie super strona , blad jaki robilem to ze dawalem kopiuj adres a trzeba bylo kopiuj lacze i juz dzialaja mi i nie tna sie hd filmiki na laczu 2 mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna na ps3youtube.com można również głosować na filmiki z youtube i na każdej stronie będą się losowo pokazywać dwa z tych filmików :)

Przy wyszukiwaniu z kolei można teraz sortować według ilość wyświetleń i ocen oraz pokazywać wyszukiwania z określonego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze przetlumaczyc ktos ta instrukcje na polski ? Nic z tego nie rozumiem

Najedź na "Copy My Address" i naciśnij trójkąt, potem wybierz plik->'skopiuj adres tego łącza'. Następnie kliknij na 'Go To YouTube'. Jak juz bedziesz na m.youtube.com naciśnij start na padzie. Potem przytrzymujesz kwadracik aż cały adres się skasuje, po tym nacisnij na guzik 'wklej' na wirtualnej klawiaturze (prawy dolny róg), tam pokażą się możliwości wklejania i trzeba wybrać linie zaczynającą się od "javascript..." Po wklejeniu tego adresu naciskasz start na padzie i powinno cię przekierunkować z powrotem na ps3youtube.com. Jak już nie będzie tego dużego zielonego tekst to znaczy ze wszystko się udało.

Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sorki za lamerskie pytanie ale gdzie jest " Copy My Address " przeglądałem całą stronę i nic takiego nie widzę. Jak najadę na obraz z danym filmem to nie mam możliwości skopiować adresu tego łącza ponieważ jest nie podświetlony. Aktywny mam napis skopiuj adres tej strony.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sorki za lamerskie pytanie ale gdzie jest " Copy My Address " przeglądałem całą stronę i nic takiego nie widzę. Jak najadę na obraz z danym filmem to nie mam możliwości skopiować adresu tego łącza ponieważ jest nie podświetlony. Aktywny mam napis skopiuj adres tej strony.

Pozdrawiam

To jest w instrukcjach... Tam gdzie jest taki DUZY zieliony napis na kazdej podstronie..... na srodku ekranu....nie mozna przegapic :) ......I oczywiscie musisz to robic na PS3 nie na PC. Edytowane przez jaqb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się podzielić z wami tym ze od teraz można się logować na www.ps3youtube.com kontem youtube'owym :) Dzieki temu mozna teraz przeglądać swoje prywatne ulubione/playlisty oraz polecane , subskrybować się na kanały użytkowników, dodawać filmiki do ulubiony oraz zarządzać subskrypcjami. :)

Edytowane przez jaqb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie rację co do tego ze przeglądarka netu w PS3 jest tragiczna. Czasami konsola pokazuje error że za malo pamięci ma na stronę... U mnie w komórce w Operze mini mimo 7 otwartych kart komorka nie czysci pamięci...A Facebook to dopiero porażka... Po zalogowaniu Facebook każe mi potwierdzić tożsamość... Nic bym do tego nie miał gdyby nie to że zdjęcia znajomych które trzeba zidentyfikować by potwierdzić tożsamość się nie właczają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ciekawe kiedyś wchodze na strone z anime i gdy chce odpalić filmik dostaje informacje od strony że używam bardzo starej przeglądarki www a konkretnie IE 6 xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 na etapie któregoś update-u specjalnie dostało starszą wersję flash-a żeby przyspieszyć działanie playera. Oglądanie filmów HD na PS3 z youtube-a jest możliwe natomiast bardzo nieużyteczne. Dodatkowo nowa wersja Youtube XL to jakieś nieporozumienie, kursor sam skacze, zacina się zdecydowanie wolałem starego białego Youtube-a niestety w momencie wprowadzenia XL google przestał wspierać support dla Playstation na normalnym youtube-ie w wyniku czego nie jestem w stanie nawet wyszukać filmu. Brak thumbnail-i, nie mogę kliknąć w przycisk search.

Szukając trochę w necie wpadłem na site-a YouPS3Tube który nie ma javascript-u, ma related videos i generalnie działa - nie ma co prawda HD ale HD po trick-ach i tak działa beznadziejnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×