Skocz do zawartości
jaqb

Youtube Hd Na Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie rozumiem Twojego butthurtu lennox. W internecie ludzie często wyzywają się bezpośrednio używając gorszych słów, ja użyłem tego słowa tylko dlatego bo wiedziałem, że nie przeczyta tego nikt kto mógłby to odnieść bezpośrednio do siebie, ale jeśli z jakiegokolwiek powodu Ciebie to zabolało to przepraszam.

Kiedyś konsole były tylko do gier i tylko do tego ludziom służyły. Ps3 to w zamierzeniu swoich twórców multimedialne centrum domowej rozrywki i jeśli zubaża się go blokując coś co w miare dobrze działało w zamian dając gorszą opcje, to albo jest się idiotą działającym na swoją szkodę albo, jeszcze gorzej, ma się w tym jakąś korzyść którą przedkłada się nad zadowolenie klienta. Przynajmniej tak wtedy pomyślałem, ale póki co ps3youtube znowu działa i wygląda na to, że nikt nikomu nie próbuje narzucać jedynej słusznej opcji korzystania z youtube na ps3. I nie, nie każdy ma w domu PC/laptopa.

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym my mówimy ? o nierozumieniu przez Ciebie słów, których używasz (butthurt) czy o obrażaniu ludzi od idiotów ? (widać że łatwo przychodzi ci żonglowanie słowami, a czy trafnie to już inna sprawa) .

Tłumaczenie pokroju: "napisałem bo myślałem że nikogo nie obrażę" jest na poziomie "trzepaka osiedlowego"

Nic nie wk.... mnie tak jak obrażanie ludzi na forach, tym bardziej nie mając pojęcia o ich pracy, a już tym bardziej nie znając ich. Zostań programistą, zatrudnij się w Sony, wykaż się, a potem pogadamy.

Slogany o tym czym miała być w zamyśle konsola PS3 do mnie nie przemawiają. Na tej zasadzie powinna mieć nie wiadomo jakie funkcje.

Pamiętaj o jednej podstawowej zasadzie "Jeżeli ktoś jest specjalistą od wszystkiego, tz. że jest specjalistą od niczego" - odnieś to sobie do wielofunkcyjności urządzeń.

Wiec nie rozumiem ? Chcesz mieć PS3 jako najlepszy produkt do gier czy wszystko w jednym ale do d....

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj, obruszyłeś się, że nazwałem kogoś (nawet do końca nie wiadomo kogo konkretnie) idiotą, za 2 dni znowu o tym wspominasz więc slangowy butthurt dobrze tu pasuje. Przeprosiłem, jak nie wystarczyło to nic więcej nie poradze.

Tłumaczenie pokroju: "napisałem bo myślałem że nikogo nie obrażę"

A kogo tutaj cytujesz? Czy może jakimś zadziwiającym sposobem ten fragment mojego postu

użyłem tego słowa tylko dlatego bo wiedziałem, że nie przeczyta tego nikt kto mógłby to odnieść bezpośrednio do siebie

przekształcił się w Twojej głowie w cytowane rzekomo moje "tłumaczenie pokroju" :biggrin: Na jakim to jest poziomie?

Trudno tutaj podejrzewać konsole o brak mocy przy obsłudze youtube skoro na smartfonach są lepsze aplikacje więc albo niedbalstwo albo brak skila wchodzi tutaj w gre. A jeśli chodzi o zasady to jest taka jedna: Jeśli już coś robisz, rób to dobrze albo wcale. I tak bym napisał gdyby któryś z programistów tutaj zaglądał zamiast od razu wyzywać od idiotów, bo to faktycznie nieładnie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok mam tego you tuba, podoba mi sie ta aplikacja, filmy są w dobrej jakości ale niestety ma jedną wielką wade ten youtube. Dlaczego każdy filmik który uruchomie tak strasznie zacina, co chwila sie buforuje, czemu to tak wolno chodzi? internet mam 4mb takze jak na youtube chyba wystarczająco ;/

Edytowane przez memeczyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zakładając konto US i pobierając aplikacje YT wiąże się to z jakimiś "skutkami ubocznymi" tj. czy będziemy dalej mieli IPLA i tvn player??

Edytowane przez katzkiRDM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zostanie tak jak było, odpowie mi ktos co zrobic aby ten you tube tak nie zamulał? na 4 mb internet nie da sie nic oglądac ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zakładając konto US i pobierając aplikacje YT wiąże się to z jakimiś "skutkami ubocznymi" tj. czy będziemy dalej mieli IPLA i tvn player??

0 skutków ubocznych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam łącze 6mb i wszystko chodzi płynnie. Ogólnie fajna sprawa poogladac swoje ulubione teledyski w dobrej jakości.

Wysyłane z mojego Xperia Arc S za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakość zależy od łącza? Bo ja na swojej neo 2mb mam lichą...

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma HD...

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Moglby mi ktos napisac jak zrobic HD na ytb?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma HD...

Spróbuj teraz...akurat trafiłeś na problemy techniczne :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez lata korzystałem z PS3YouTube.com i byłem zadowolony, jednakże obecnie ta strona strasznie podupadła. Ciągle jakieś zaawansowane problemy techniczne, przycinające się filmiki, często mocny tearing podczas ich oglądania, zawieszanie się konsoli. Od wczoraj to już wcale nie idzie się tam dostać. Dodatkowo recenzje Gametrailers po lewej nie są już od jakiegoś czasu aktualizowane, to niestety chyba już koniec tej strony.

Oficjalną aplikację YouTube od Sony pozostawię bez komentarza, trzeba być kompletnym matołem, aby coś takiego w ogóle udostępnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalną aplikację YouTube od Sony pozostawię bez komentarza, trzeba być kompletnym matołem, aby coś takiego w ogóle udostępnić.

Uważaj na takie słowa bo komuś mogą się nie spodobać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy, przecież nie jest to aż tak straszne określenie (jeżeli masz tutaj na myśli moderację) :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... to niestety chyba już koniec tej strony...

Jeszcze nie koniec :) Były problemy z serwerem, nadal są i możliwe ze strona będzie niedostępna w przyszłym tygodniu...ale teraz już działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wyświetla się zielony komunikat na stronie, robię wszystko wg instrukcji i nie działa...

1. Wchodzę na www.ps3youtube.com i klikam TO re-enable YT HQ playback in PS3YT, please follow the following instructions, here:

Najeżdżam kursorem na -> Copy My Adress następnie wciskam Trójkąt -> Plik -> Skopiuj adres tego łącza

Naciskam START, trzymam kwadrat żeby skasować wszystko i daję WKLEJ *po prawej na dole w rogu)

Wkleja mi się jakieś łącze javascript... Naciskam START

Przeładowuje mi stronę i w dalszej części instrukcji jest napisane, żeby kliknąć na GO TO YOUTUBE ale nie mogę w nic klikną, bo żaden odnośnik nie jest aktywny.

Ktoś wie o co chodzi??

P.S dodam, że konsola się zawiesiła po tym wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak skopiujesz linka, naciśnij GO TO YOUTUBE i kontynuuj instrukcje.

Edytowane przez jaqb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ci da tylko możliwość ściągania filmików na dysk, w okienku nie będzie HD. U mnie też nie ma w HD, jakiś czas temu były przez krótki czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak skopiujesz linka, naciśnij GO TO YOUTUBE i kontynuuj instrukcje.

No właśnie nie mogę nic nacisnąć, bo żaden link nie jest aktywny

Edytowane przez login77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopiuj link, kliknij GO TO YOUTUBE i dopiero tam wklej te łącze. Robisz tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć Javę włączoną jeszcze...

Włącz przeglądarkę i wciśnij :triangle: natępnie Narzędzia ---> Skrypt Javascript i włącz jak masz wyłączoną

Potem już tylko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopiuj link, kliknij GO TO YOUTUBE i dopiero tam wklej te łącze. Robisz tak?

Właśnie to robiłem źle :) Dzięki panowie, działa !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×