Skocz do zawartości
MaTuSsSsS

3 Piknięcia I Reset;/

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam mały problem. nie dawno zakupiłem konsole i wczoraj pobrałem darmowe demo NHL10 z PSN. po wyłączeniu gry pojawia się napis czekaj a następnie konsola 3 razy pika i widać menu lecz pad się wyłancza i trzeba go włączyć. podejrzewam iż sie resetuje konsola ale pewien nie jestem..... moje pytanie; czy to normalne ze gry sciągnięte z PSN [albo tylko dema] resetuja konsole po ich wyłaczeniu?? a jak nie to co jest grane? czy cos z moja konsola nie tak? dodam iż gry z płyt wyłanczaja sie normalnie

[przepraszam za taki chaos ale inaczej nie potrafię tego wytłumaczyć]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam mały problem. nie dawno zakupiłem konsole i wczoraj pobrałem darmowe demo NHL10 z PSN. po wyłączeniu gry pojawia się napis czekaj a następnie konsola 3 razy pika i widać menu lecz pad się wyłancza i trzeba go włączyć. podejrzewam iż sie resetuje konsola ale pewien nie jestem..... moje pytanie; czy to normalne ze gry sciągnięte z PSN [albo tylko dema] resetuja konsole po ich wyłaczeniu?? a jak nie to co jest grane? czy cos z moja konsola nie tak? dodam iż gry z płyt wyłanczaja sie normalnie

[przepraszam za taki chaos ale inaczej nie potrafię tego wytłumaczyć]

Na pierwszy rzut oka zapowiadał się Ylod , ale skoro gry z płyt odpalają się normalnie to podejrzewam , że coś musiało stać się z dyskiem twardym .

Sprawdzałeś na pozostałych demach ?

W moim przypadku po wyłączeniu gry konsola dalej pracuje , cofam się do menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo :D to jest jakby miękki reset. I nie jest to żaden YLOD. Po za tym YLODA nie dasz rady rozpoznać bo YLOD nie ma objawów :D wyskakuje nagle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slepyy13 ma rację.To jest tak zwany miękki reset.Nie ma się czego bać,tak samo jak masz ps3 slim to często plastik strzeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miękki reset czyli konsolka musi sobie poukładać jakies pliki więc się sama resetuje :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×