Skocz do zawartości
kill

Lara Croft And The Guardian Of Light

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wrzucili, wrzucą jutro. Kto dostał kod na demo, mógł z poziomu dema kupić pełną wersje. Ja jutro biorę nową Lare od razu gdy się pojawi. Szkoda, że trzeba będzie czekać na co-op przez sieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od soboty gram z kumplem i dawno się tak dobrze nie bawiłem w grze z co-opem.

Świetna gra.

Moim zdaniem nie warto grać w singlu bo zbyt dużo uroku traci wtedy nowa Lara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko do zebranych. mianowicie kupiłem Larę, tylko najpierw ściągnąłem mniejszy plik, później dopiero wersję trial. No ale po instalacji trial'owej wersji w początkowych opcjach nie ma nic na temat kupna gry, zatem już musi to być pełna wersja. Problem leży w trofeach. Skończyłem pierwszy poziom, zsynchronizowałem dane trofeów i nic, nawet nie pokazuje mi, że Lara ma trofea. WTF??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Venox

Też miałem ten problem.

Zrobiłem tak

1.Usunąłem save

2.Jeszcze raz ściągnąłem ten mniejszy plik i zainstalowałem

Po uruchomieniu mi się załadowały trofea i wszystko działa jak należy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wszystko to co napisaliście powyżej :) dawno się tak dobrze nie bawiłem przy grze tego typu, zapowiadało się na popierdółkę a wyszło coś wspaniałego - polecam wszystkim, za 47 zł nie ma się nad czym zastanawiać, niejedna gra kosztująca 200 zł nie daje tyle radochy co nowa Lara :)

P.S

Słuszał ktoś już może jakieś konkrety dotyczące co-opa online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagadki niezbyt trudne (a szkoda, nie obraziłbym się gdyby były bardziej wymagające),

Może te, które posuwają nas w grze do przodu nie są jakieś specjalnie trudne, to fakt, ale jak już się chce zdobyć wszystkie sekrety na danym poziomie, to niektóre łamigłówki wydają się tak trudne, że ręce opadają i idzie się dalej z myślą "wrócę tu później".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, na jednym z poziomów, bodajże przed "ognistym T-Rexem którego przerabiamy na szaszłyk" jest zadanie "znajdź i zabij jakąś tam jaszczurkę" obok wielkiej kamiennej ściany (tam to info się pojawia).

Chodziłem tam i jakoś nie bardzo ... o co chodzi ?

Poza tym na pierwszym poziomie, znalazł ktoś wszystkie 10 czaszek (te czerwone) ?

Przepraszam że niezbyt dokładnie opisane ale jechałem z pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszym pytaniem Ci nie pomogę bo jestem dopiero w 4 poziomie ale co do czaszek to znalazłem wszystkie, nie są jakoś super ukryte, trzeba się rozglądać poprostu

Jeśli nie dałbyś rady to tutaj masz wszystko

http://www.ps3trophies.org/forum/lara-croft-guardian-light/70897-lara-croft-guardian-light-roadmap-trophy-guide.html

Polecam jednak za pierwszym razem przejść bez żadnych poradników, no bo po co psuć sobie zabawę ;)

Edytowane przez Lamkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w trial i bardzo udana pozycja. Na pewno zakupie full.

Ktoś już skończył - ile czasu zajęło ukończenie??

Edytowane przez jackkk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo fajna i wogole ale mam pewien problem, otoz po zainstalowniu gry zajebiscie mi wszystko zwolnilo na sonce cale menu sie wczytuje dosc dlugo gry sie dluzej wczytuja, a co do samej Lary to podczas grania wiesza sie jak salona poprostu nie da sie grac.

Myslalem ze to winna dysku ale nie bo jak gre usune to wszytsko wraca do normy.

Ma ktos jakies problemy z gra, albo wie jak ja u mnie naprawic z gory wielkie dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak przeszedlem wczoraj cala gre i faktycznie gra sie cudnie i gra nie nudzi ... sporo lamiglowek i czelengy :P ale zlote trophy to bedzie faktycznie wyczyn ... wczoraj nawet probowalem przejsc pierwsza misje w mniej niz 6 minut no i kuwa nie da sie robie 6:36 gdzie nic nie zbieram do nikogo nie strzelam tylko fikolki przez cala plansze i tylko to co istotne i dupsko :( jakies pomysly moze w coopie da sie to zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje Ci tylko 36 sekund więc dasz rade:) na pewno wszystko da się zrobić na singlu ale tak jak mówisz trzeba się będzie ostro katować żeby zrobić te speedruny. Ja jestem mniej więcej w połowie gry i niezdecydowanym na zakup chciałem tylko napisać - im dalej tym lepie,j więc ściągać :) nie będziecie żałować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak przeszedlem wczoraj cala gre i faktycznie gra sie cudnie i gra nie nudzi ... sporo lamiglowek i czelengy :P ale zlote trophy to bedzie faktycznie wyczyn ... wczoraj nawet probowalem przejsc pierwsza misje w mniej niz 6 minut no i kuwa nie da sie robie 6:36 gdzie nic nie zbieram do nikogo nie strzelam tylko fikolki przez cala plansze i tylko to co istotne i dupsko :( jakies pomysly moze w coopie da sie to zrobic ?

możesz napisać jak czasowo ukończenie w Twoim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem lare ale trophy nie mam ktos wie dlaczego?

Rozumiem, że wykupiłeś kod aktywacyjny i go zainstalowałeś (instaluje się od razu po ściągnięciu)

Spróbuj zrobić tak:

Włącz grę

Wyjdź z gry

Ściągnij jeszcze raz kod aktywacyjny

Włącz grę

Powinna Ci się pojawić informacja Instaling Trophies

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by na Forum założyć temat odnośnie Zrzutek Na Gry Z PSN.

Wybaczcie że piszę nie w temacie, lecz brakuje czegoś takiego na tym Forum...

ps. chyba "że" to "jest" niezgodne z regulaminem.

Edytowane przez AGArtha
Tak, to jest niezgodne z Regulaminem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem masz racje niezgodne ...

możesz napisać jak czasowo ukończenie w Twoim przypadku.

sorry odpisuje teraz bo nie widzialem twojego pytania wczesniej :)

na spokojnie z pelna eksploracja 5:51 i 1,800,000 pkt nie wiem czy malo czy nie duzo ale takie sa fakty :D

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry odpisuje teraz bo nie widzialem twojego pytania wczesniej :)

na spokojnie z pelna eksploracja 5:51 i 1,800,000 pkt nie wiem czy malo czy nie duzo ale takie sa fakty :D

dzięki za info. To pozytywnie można troche pograć.

PS. Wczoraj pograłem troche w cooperative i bardzo ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W momencie kiedy będziesz chciał zrobić wszystkie wyzwania to może i kilkadziesiąt godzin, próbowałem dzisiaj w kilku levelach wykonać speedrun i cholera nie wiem jak to zrobić :) czuję, że spędzę przy tym sporo czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w triala i uważam, że to dobra gierka. Będzie trzeba zakupić pełną wersję. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko gierka, wczoraj zakupiłem pełną wersję i pogrywam kiedy się da, nigdy nie byłem wielkim fanem Tomb Raidera, ale ta gra przypadła mi do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak jak ja. nie bawiłem się tak dobrze od czasów Lary z PS One :) mam tylko nadzieje, że niebawem wydadzą pacza umożliwiającego Co-op'a online - niestety nie mam z kim pograć przy jednym TV a z tego co słyszałem dopiero wtedy giera pokazuje swoje prawdziwe możliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem gierkę i nie nudziła mnie do samego końca.

Zacząłem (narazie tylko w pierwszym levelu) kończyć wyzwania, których nie udało się zrobić i trzeba będzie trochę jeszcze pograć aby je zrobić bo niektóre są wyśrubowane ale chętnie pogram jeszcze.

Również mam nadzieje na coop online bo są pucharki które wymagają takiej gry jak również spróbowałem jeden level na coopie i super sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Został mi jeden level, więc dzisiaj zakończę fabułe ale najlepsze w tej grze jest to, że po skończonym singlu człowiek od razu ma ochotę grać ponownie robiąc wyzwania :) rozgrywkę nam jeszcze troszkę przedłużą, słyszałem, że ma wyjść 5 DLC od października do grudnia - bedą zawierały nowe levele, wyzwania i skiny dla postaci, będzie więc co robić :) mam nadzieję, że Co-op online pojawi się niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×