Skocz do zawartości
Xiem

PSN - frekwencja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Obecnie na fl psn posiadam 13 osob... z czego online, jest jedna, gora dwie, wiekszosc czasu nie ma nikogo... znajomy posiada xboxa360 i jego friendlista jest praktycznie zawsze pelna (tzn mowie o ilosci osob online). Czy wasi znajomi tez maja taka...frekwencje? Jest to conamniej .. smutne ;p nigdy ale to nigdy nie ma z kim pograc czy sie o cos zapytac.

btw. moja konsola jest online ...jak tylko wroce z pracy i tak az do nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam gdzies 13-15 osób dodanych z czego 5 jest często online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zazwyczaj kilka osób jest online, ale jakoś nie rozmawiam z nimi zbyt często, bo niewygodnie pisać na padzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam klawiature kolo lozka ;] ale co z tego jak moge conajwyzej napisac sam do siebie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to Xiem masz racje. Miałem Xboxa i tam na liście ponad 20 osób (z których online było cały czas ponad 85% listy) których nawet nie znałem ale grało mi się z nimi dobrze więc miałem gościa na liście nawet jeżeli nie gadałem z nim to gdy brakowało kogoś do gry to tylko invite gościa i jazda. Nie okłamujmy się PSN dopiero się rozwija, LIVE miał już parę latek na to by się wypromować i zrobić do tej pory najlepszy online na konsole szkoda tylko, że chca za to kase Brakuje mi tutaj, np. rozmowy z drugą osobą w czasie gry, albo w czasie chodzenia po XMB, nie mówie tutaj o czacie któru jest na PS3, bo w czasie rozmowy nie można np. grać w Assassina ;P Narazie w sprawach online Xbox góruje i nei ma co się oszukiwać, myślę, że co najmniej pół roku potrzeba jak nie rok by PSN mogło równać się z LIVEm, do tego też potrzebny jest rozwój softu w PS3 (np. dostęp do XMB w czasie gry, itp )

Mały OT:

Ktoś wie dlaczego ceny gier na obu konsolach różnią się prawie o 100zł ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mały OT:

Ktoś wie dlaczego ceny gier na obu konsolach różnią się prawie o 100zł ? :>

Bo na X-a są piraty i wolą obniżyć cenę bo więcej osób kupi oryginał ?

A co do frekwencji, Xpudło 360 ma płatny Online i dlatego ludzie chcą go wykorzystać maxymalnie, a w PS3 jest za darmo więc się nie palą do grania online bo wchodzą kiedy chcą a nie martwią się kolejną "zdrapką"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ok 15 friendow i czesto jak sie loguje to nikogo nie ma...

Jesli juz ktos jest to gdy wysylam invita zeby pograc w resi to zwyczajnie go nie akceptuja...

Wstyd sie przyznac ale od kiedy mam PS3 jeszcze nie gralem w cos z jakims polakiem... mam nadzieje ze kiedys to sie ruszy...

Sorki za brak polskich liter, wiadomo dlaczego ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przydalaby sie lista "aktywnych" psn ;] ... mam wrazenie ze niektorzy podpinaja internet do ps3 "od swieta"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam okolo 48 glupio zrobili ze mozna miec tylko 50 osob musialem czesc pokasowac z czego online bylo najwiecej moze z 25 a tak to srednio od 10 do 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mozna nazwac Cie szczesciarzem :> osoby z ktorymi do tej pory rozmawialem maja podobna sytuacje... po 1,2 osoby online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z 40 osob i zawsze przynajmniej 7 jest online ;p czasami to do 20 dochodzi

Wiec jest z kim pogadac

Pare dni temu o 5 rano mialem 3 osoby online xD

PS. Jak niemasz z kim gadac to zaluz sobie Fotke.pl ;P

Dziala na Playu nareszcie wiec czesto zamiast wlaczac Linuxa wlaczam playa i na GameOS gadam na fotce ze znajomymi ^ ^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja Polaków na liście mam około 4 i zazwyczaj są dostępni... grając w Tekken 5DR Online poznałem wielu Hiszpanów, Anglików i Włochów i ich mam około 40 w liście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
No ja Polaków na liście mam około 4 i zazwyczaj są dostępni... grając w Tekken 5DR Online poznałem wielu Hiszpanów, Anglików i Włochów i ich mam około 40 w liście...

Hmm ja podobnie Polaków 4-5 reszta to Amerykanie których znam osobiście, i kilku innych obcokrajowców, nie wiem jaki teraz jest limit, ale listę mam pełną, w Dzień mam dostępnych 20-25 osób w nocy 80-90% listy (grywam głownie w nocy ]:->)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem na co narzekacie, moim zdaniem online w xboxie i jego frekwencja jest większa bo:

A) jest mniejszy zakres grupy wiekowej (przede wszystkim)

sa piraty

Osoba dorosła nie może grac tak często jak młody bo oprócz grania mamy imprezy rodzinę (ewentualnie dzieci) i inne pierdoły które odciągają od grania.

Ja mam kolo 30 osób na liście z czego 60-70% jest aktywna po 21:00 wiec nie narzekam, PZDR dla ekipy z CoD'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj postanowiłem ile faktycznie wynosi limit: 49 friends + ja, czyli cala lista może zawierać tylko 50 pozycji.

Jeśli nikt na Twojej liście nigdy nie jest online tzn. że masz nieodpowiednie kontakty. Jakieś przypadkowe chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj postanowiłem ile faktycznie wynosi limit: 49 friends + ja, czyli cala lista może zawierać tylko 50 pozycji.

Jeśli nikt na Twojej liście nigdy nie jest online tzn. że masz nieodpowiednie kontakty. Jakieś przypadkowe chyba.

Lub komus odlaczyli neta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie narzekajcie, ja mam PS3 od czwartku i mam jedna osobę na liście , kumpla z X360

a tak odnośnie ixa to tam jest więcej ludzi ponieważ wydaje mi się ze ixa ma w Polsce więcej osób niż PS3, dlatego że jest on tańszy i dłużej jest na rynku,

jak jeszcze tydzień temu grałem na ixie to na liście miałem koło 10-15 osób online, najwięcej wieczorami na PS3 też tak będzie tylko trzeba na to czasu, na ixie też tak nie było od razu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj nick: Legionista

prosze mnie dodawac.jestem od 19 w góre.COD4 lub motorstorm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o co ten szum? Większość posiadaczy PS3 to ludzie raczej 20+ a tacy mają prace, studia, życie prywatne, problemy a nawet wszystko na raz

Nie zawsze ma się czas siadać do gry...

Podam na przykładzie siebie- 12 dni w miesiącu pracuję po 24h, jak przychodzę to tylko coś na forum napiszę i idę spać. Szkoła co dwa tygodnie od rana do wieczora. Problemy w domu. To i tak cud że jestem na PSN kiedyś widoczny...

POZDRAWIAM MOICH FRIENDSÓW!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem na co narzekacie, moim zdaniem online w xboxie i jego frekwencja jest większa bo:

A) jest mniejszy zakres grupy wiekowej (przede wszystkim)

cool.gif sa piraty

Nie mozna grac na XBL jezeli ma sie przerobiona konsole. Ale zgodze sie z ta grupa wiekowa - tam jest bardzo duzo nastolatkow, ktorzy przychodza ze szkoly o 14:00 i katuja do 24:00

Poza tym gdzies obilo mi sie o oczy, ze jak ktos ma net w PS3 przez wireless to nie widac go online gdy jest w grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam full liste na Ps3 i zawsze ktos jest dostepny. nigdy sie nie zdarzylo ze wszyscy byli online. Nawet na raz 20 nie bylo. tak poza tematem to powinni zmienic limit na Friendsow bo juz teraaz mam problemy jak chce kogos dodac lub inni nie moga dodac mnie. Wiekszosc osob u mnie na liscie jest z tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest zawsze duzo ludzi w weekend. A na tygodniu to malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja bym przyczyny tez upatrywal w sredniej wieku posiadaczy ps3'ek

W Polsce wiekszosc ludzi bawiacych sie PS3, glownie z powodu zaprowej ceny konsoli + nowego telewizora, jest raczej dorosla i samemu zapracowala na swoje zabawki. Niewiele jest dzieciakow, ktorzy od rodzicow dostaja u nas takie prezenty. W zwiazku z czym: dorosli maja niewiele czasu na granie w porownaniu do nastolatkow czy nawet studentow -> praca + rodzina = czas na zabawe bardzo ograniczony. W krajach bardziej rozwienietych, czy to USA nie wspominajac juz o JP, nie dosc ze zabawa w PS3 jest "tansza" to i kultura rozrywki jest inna.

Nie ma sie co zalamywac, nalezy tylko znalesc friendsow ktorzy graja w podobnych godzinach co i my, co nie koneicznie oznacza siedzenie po 5h dziennie z padem w rekach

ps. moja friendlista tez jest w wiekszosci zawsze offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie max 6 osob jest araz online i to od swieta (ale ja jestem tak samo) Nie robie awantur tylko godze sie ze stanem rzeczy bo 80% ludzi jest wybrana jako Ci fajni i zaufani (tylko mi tu w samozachwyt nie popadac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem bardzo często online ale z powodu 7 godzinnej strefy czasowej i dodatkowo kończę pracę jak w polsce jest 0200 nad ranem to ciężko mi jest znaleźć kogoś online, ale nie przejmuje sie tym bo z prockeim tez jakoś sie gra (jak narazie) ale z miłą chęcią dołączę do jakieś grupy CoD4, nie jestem wymiataczem więc łatwo mnie pokonać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×