Skocz do zawartości
ONE

Prince Of Persia: Zapomniane Piaski

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki,nie chcę jednak z powodu trofeów rejestrować się w kolejnym serwisie.

Znalazłem spis trofeów jednak nie ma tam opisanych 5 trofeów ukrytych.

Pewnie jest ktoś kto sięgnął po platynę w Prince of Persia: Zapomniane Piaski.

Jeśli tak to proszę o podanie brakujących 5 ukrytych trofeów w języku polskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,nie chcę jednak z powodu trofeów rejestrować się w kolejnym serwisie.

Znalazłem spis trofeów jednak nie ma tam opisanych 5 trofeów ukrytych.

Pewnie jest ktoś kto sięgnął po platynę w Prince of Persia: Zapomniane Piaski.

Jeśli tak to proszę o podanie brakujących 5 ukrytych trofeów w języku polskim.

4 ukryte trofea dostaje sie za postep w grze i nie idzie ich pominnac a ostatnie Our Little Secret

Don't worry. We won't tell if you don't

jest za przelaczenie gry na easy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy ta gra jest dla mnie bo niby poprzednia gra mi sie bardzo podobała ale ta mnie jakoś nie bardzo przekonuje bo ani tu jakiś klimat ani zróżnicowanie rozgrywki ... No ale to wkoncu Prince . Może ktoś napisać czy gra warta jest kupna po jej przejściu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wielkim fanem Pop nie jestem i to była pierwsza moja gra z tej serii od czasów tej pierwszej starej pixelówki na PC ale pomimio tego że wielu osobom gra się nie podoba ja musze przyznać że miło mi się w nią grało może dlatego że jest dość łatwa i nie wymagała wkładania w to wielu nerwów. W każdym razie polecam bo poskromienie żywiołów wygląda naprawde fajnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie jednego z trofeum w Prince of Persia: Zapomniane Piaski.

Chodzi konkretnie o srebrne trofeum: Książę przypływów - Ukończ wyzwanie odpierając falę wrogów.

Chodzi tutaj pewnie o tryb wyzwania,które znajduje się w menu głównym ?

Ukończyłem je dwukrotnie zabijając 100 wrogów,bo tylu trzeba pokonać aby zakończyć wyzwanie.

Mimo to wspomniane trofeum nie wpadło.

Kiedy ono właściwie wpada,po zakończeniu samego wyzwania,czy w trakcie gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie jednego z trofeum w Prince of Persia: Zapomniane Piaski.

Chodzi konkretnie o srebrne trofeum: Książę przypływów - Ukończ wyzwanie odpierając falę wrogów.

Chodzi tutaj pewnie o tryb wyzwania,które znajduje się w menu głównym ?

Ukończyłem je dwukrotnie zabijając 100 wrogów,bo tylu trzeba pokonać aby zakończyć wyzwanie.

Mimo to wspomniane trofeum nie wpadło.

Kiedy ono właściwie wpada,po zakończeniu samego wyzwania,czy w trakcie gry ?

nie jestem pewny czy to poradnik do zapomnianych piaskow ale chyba tak: http://trophy hunters.pl/poradniki/retail/Prince-of-Persia/pelna/

jak nie to prosze usunac

Edytowane przez Kitana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale ten link powyżej,przenosi do wyników wyszukiwania google.

Mam pytanie do tych którzy zdobyli w PoP:Zapomniane Piaski platynowe trofeum.

Kiedy powinno wpaść jedno ze srebrnych trofeów: Książę przypływów - Ukończ wyzwanie odpierając fale wrogów.

Przebrnąłem już tryb wyzwania chyba z 15 razy i trofeum nadal nie wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy ta gra jest dla mnie bo niby poprzednia gra mi sie bardzo podobała ale ta mnie jakoś nie bardzo przekonuje bo ani tu jakiś klimat ani zróżnicowanie rozgrywki ... No ale to wkoncu Prince . Może ktoś napisać czy gra warta jest kupna po jej przejściu ?

Mam takie samo wrażenie, nigdy bym tej gry specjalnie nie kupił (po przygodzie pop 2 trony na pc , gdzie zucalem miesem jak popadnie w dodatku moze ukonczylem 30 %), gre kupilem w pakiecie i musze przyznać ze wywarła na mnie pozytywne wraznienie , mimoz ze wydawalo mi sie ze bedzie mega trudna szczegolnie jak widzialem filmiki z ta zamrozona woda, a jesli chodzi o trofea to na niej zrobilem swoj rekord zdobywajac okolo 80% po pierwszym podejsciu.I w porownaniu z Dante Inferno wypada moim zdaniem duzo lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem dzisiaj moją kopię Prince of Persia i ku mojemu zdziwieniu przywitało mnie rosyjskie menu. Zdenerwowany pomyślałem, że zostałem ładnie zwałowany przez ziomka z którym zrobiłem wymianę. Grzebię w menusach ze słownikiem Ros-Pol xD i widzę tylko zmianę audio(rosyjski,angielski) i napisy do rozmów (polskie, rosyjskie), ale brak zmiany języka interfacu całego. Coś mnie tknęło i wyszedłem do XMB i zmieniłem język z angielskiego na polski, odpalam grę i jest FULL PL o O. Bardzo ciekawe zjawisko, no cóż, będę musiał grać z polskim XMB przez ten czas, ładnie Ubisoft załatwiło lokalizację ; )

powiedz mi w jaki sposob zmieniles ten jezyk bo tez mam ten sam problem ale nie moge tego zmienic a dopiero wczoraj gre kupilem no i jestem zawiedziony. a kupilem 2 gry heavy rein i princa. heavy gra do d... a prince po rosyjsku i w nic nie moge zagrac wkur.... na maxa jak mozesz wspomoz mnie saw wiedza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto Kupić Prince of Persia Zapomniane Piaski , bo się zastanawiam czy opłaca się kupić czy to wogóle fajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto Kupić Prince of Persia Zapomniane Piaski , bo się zastanawiam czy opłaca się kupić czy to wogóle fajne

Jeśli jesteś fanem serii , to tak.A jeśli będziesz grać pierwszy raz ..... to radzę kupić PoP Trylogia :thumbsup:.Sam grałem i się zawiodłem.Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może, kiedy ta gra wejdzie na pss?

Pzdr.

Na razie nic takiego nie słychać; kup na alledrogo (spokojnie wyrwiesz za 50 zł); przejdź i puść dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie mogę zainstalować gry prince of persia zapomniane piaski. Pasek instalacji dochodzi do 100 procent i robi sie czarny ekran i nic dalej. Co z tym zrobic?? Mam polską wersję gry

Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie mogę zainstalować gry prince of persia zapomniane piaski. Pasek instalacji dochodzi do 100 procent i robi sie czarny ekran i nic dalej. Co z tym zrobic?? Mam polską wersję gry

Pomocy

Zaaktualizowałeś system? Masz dość pamięci na dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaaktualizowałeś system? Masz dość pamięci na dysku?

Mam dość pamięci a system jak zaktualizowac?? Nie mam podłączonego do internetu. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dość pamięci a system jak zaktualizowac?? Nie mam podłączonego do internetu. ?

Jeśli nie masz podłączonej konsoli do internetu i nie możesz tego zrobić, to zgraj patcha z kompa na pendrive'a, potem podłącz go do konsoli, wejdź w ustawienia->zaaktualizuj system->pamieć przenośna. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz podłączonej konsoli do internetu i nie możesz tego zrobić, to zgraj patcha z kompa na pendrive'a, potem podłącz go do konsoli, wejdź w ustawienia->zaaktualizuj system->pamieć przenośna. ;)

I co to może być przyczyną tego że sie nie instaluje gra?? We wcześniejszych grach miałem tak że aktualizacja systemu załączała się jak wkładałem grę do konsoli i chciałem ją zainstalować to najpierw mi sie instalowała aktualizacja systemu. Czy to moze być powód??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co to może być przyczyną tego że sie nie instaluje gra?? We wcześniejszych grach miałem tak że aktualizacja systemu załączała się jak wkładałem grę do konsoli i chciałem ją zainstalować to najpierw mi sie instalowała aktualizacja systemu. Czy to moze być powód??

Raczej nie, ale co szkodzi spróbować? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Raczej nie, ale co szkodzi spróbować? :P

Może ktoś miała podobną sytuację proszę o porade??

A może ktoś miał taki problem z inna grą i jak sobie z tym poradziliście??

Już wszystko ok. WYstarczyło zmienić język i jest ok.

Edytowane przez samurajjack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z przejściem owej gry. Występuje u mnie bug w walce z ostatnim bossem, oto on:

. Postać po prostu przenika i spada w otchłań, trzeba od save-u zaczynać, gdy dojde w ten sam moment bug się powtarza ;/.

Jeśli ktoś wie czego to jest przyczyną i jak rozwiązać prosze pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie, to jakie są wasze spostrzeżenia na temat tej gry? Planuję zakup w najbliższym czasie i chciałbym znać wasze zdanie. Na czym się zawiedliście, co się wam podoba itd. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z przejściem owej gry. Występuje u mnie bug w walce z ostatnim bossem, oto on:

. Postać po prostu przenika i spada w otchłań, trzeba od save-u zaczynać, gdy dojde w ten sam moment bug się powtarza ;/.

Jeśli ktoś wie czego to jest przyczyną i jak rozwiązać prosze pisać.

Najlepiej poszukaj zapisanego stanu gry w internecie i wgraj do konsoli. Na początek spróbuj tu:

http://www.nextgenupdate.com/forums/playstation-3-trophy-exploits-hacks-guides/153033-prince-persia-forgotten-sands-saves.html

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra bardzo dobra, grałem we wczesniejszcze czesci na ps2. Grafika, animacja fajna nie ma fajerwerków ale nie ma sie do czego przyczepić, ładne i różnorodne lokacje a  kolory i wszechobecny piach daja fajny klimat nie taki ponury jak w POP dusza wojownika i nie taki bajkowy jak we wczesniejszej czesci na ps3 jest tak pośrodku:) Gra z każdą minutą była dla mnie coraz lepsza, gdy odkrywamy nowe umiejetnosci i trzeba je wykorzystywać naraz zeby pokonac przeszkode potrafią sie palce zaplątać:D Pod wzgłedem platformowym jestem usatysfakcjonowany, duzo skakania, pułapki i troche zagadek czyli to co fani serii lubią najbardziej. 

Walki z przeciwnikami, są proste nie sprawiają problemu, mimo tego ze przeciwników naraz jest kilkadziesiat. Walki z bosami tez nie sa wymagające ale urozmajcaja troche rozgrywke. Ciosy wykonujemy dwoma przysiskami wiec jesli ktos liczy na jakies kombosy i uczenie sie nowych kombinacji lepiej niech kupi god of war. Kamera rzadko kiedy przeszkadza w rozgrywce. Fabuła jest płytka jak w filmie klasy B

Podsumowanie 

plusy: elementy platformowe, grafika-animacja, lokacje, umiejętności, drzewko rozwoju postaci 

minusy: prosta walka, fabuła, troche za łatwa, płytki bohater 

Ocena: 8+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×