Skocz do zawartości
ONE

Prince Of Persia: Zapomniane Piaski

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie gra bardzo dobra, grałem we wczesniejszcze czesci na ps2. Grafika, animacja fajna nie ma fajerwerków ale nie ma sie do czego przyczepić, ładne i różnorodne lokacje a kolory i wszechobecny piach daja fajny klimat nie taki ponury jak w POP dusza wojownika i nie taki bajkowy jak we wczesniejszej czesci na ps3 jest tak pośrodku:) Gra z każdą minutą była dla mnie coraz lepsza, gdy odkrywamy nowe umiejetnosci i trzeba je wykorzystywać naraz zeby pokonac przeszkode potrafią sie palce zaplątać:D Pod wzgłedem platformowym jestem usatysfakcjonowany, duzo skakania, pułapki i troche zagadek czyli to co fani serii lubią najbardziej.

Walki z przeciwnikami, są proste nie sprawiają problemu, mimo tego ze przeciwników naraz jest kilkadziesiat. Walki z bosami tez nie sa wymagające ale urozmajcaja troche rozgrywke. Ciosy wykonujemy dwoma przysiskami wiec jesli ktos liczy na jakies kombosy i uczenie sie nowych kombinacji lepiej niech kupi god of war. Kamera rzadko kiedy przeszkadza w rozgrywce. Fabuła jest płytka jak w filmie klasy B

Podsumowanie

plusy: elementy platformowe, grafika-animacja, lokacje, umiejętności, drzewko rozwoju postaci

minusy: prosta walka, fabuła, troche za łatwa, płytki bohater

Ocena: 8+

Od siebie dodam, ze jeszcze bardzo latwo zdobyc w tej grze platynke, jezeli komus zalezy na trofeach ;)

Mi, jako fanowi trylogii PoP, ta gra srednio sie spodobala. W porownaniu do poprzednich czesci jest zdecydowanie latwiejsza i fabula jest jakas taka mialka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ponawiam pytanie jak zdobyć to trofeum: " Książę przypływów - Ukończ wyzwanie odpierając falę wrogów"

Przeszedłem całą grę, zagrałem w wyzwanie i przeszedłem je a mimo wszystko nie chce mi się odblokować to trofeum. Mam wszystkie trofea i brakuje mi tylko tego do platyny.

Co trzeba zrobić aby to trofeum wpadło ?????????

Pozdrawiam

Jakubo

Mam pytanie odnośnie jednego z trofeum w Prince of Persia: Zapomniane Piaski.

Chodzi konkretnie o srebrne trofeum: Książę przypływów - Ukończ wyzwanie odpierając falę wrogów.

Chodzi tutaj pewnie o tryb wyzwania,które znajduje się w menu głównym ?

Ukończyłem je dwukrotnie zabijając 100 wrogów,bo tylu trzeba pokonać aby zakończyć wyzwanie.

Mimo to wspomniane trofeum nie wpadło.

Kiedy ono właściwie wpada,po zakończeniu samego wyzwania,czy w trakcie gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cofam czasu , nie korzystam z żadnych dodatkowychmocy, idę tak jakbym dopiero zaczął grę. Przechodzę to do końca ( 100 zabitych) i nic L

Nie wolno cofać czasu w tym wyzwaniu. Może o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie chce kupić ta gre z pss czy ona będzie miała do wyboru napisy pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełkowa miała, więc ta też powinna mieć. No chyba, że pobierasz nie z europejskiego PSS, to wtedy może być inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, skończyłem dziś Piaski Czasu i mam takie pytanie. Czy w tym POP jest nowa gra+? Tzn czy będę miał od startu wykupione moce? Oraz takie coś... przegapiłem jeden sarkofag i czy będę musiał zbierać wszystkie od nowa, czy od startu w nowej grze zostanie mi tylko ten jeden ominięty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem skorzystać z promocji w Store i nadrobić Forgotten Sands, zwłaszcza że klasycznych action-adventure mało ostatnimi czasy.

 

Póki co pograłem kilka godzin, ale jest zaskakująco przyjemnie. Na plus klimat i design oraz całkiem fajne moce. Z drugiej strony jest śmiesznie łatwo - póki co wszystko przechodzi się z palcem w d...; zręcznościówki, ani walki nie stanowią specjalnego wyzwania. Byłoby o wiele lepiej, gdyby kamera nie pełniła tu roli pełnej solucji, pokazując mi absolutnie wszystko - nawet, jeśli w pomieszczeniu mam jeden drążek i drzwi naprzeciw, to stosowny najazd kamery musi mi pokazać w którą stronę iść :P.

 

Mimo wszystko jednak warto, zwłaszcza za taką cenę. Zobaczymy jaki poziom będzie do końca; bo na wzrost poziomu trudności nie liczę ;). Na chwilę obecną jest to jednak klimatyczny i przyzwoity tytuł action-adventure, bez udziwnień.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem zlota łopata, zloty kilof, zlota koparka.

 

Bylo w plusie odpalilem i nawet mi podeszlo. Nie powiem niektore sekcje zrecznosciowe pod koniec szczegolnie daly mi sie we znaki, ale ogolnie produkcje oceniam jako dobra. Walka niezbyt skomplikowana ale to mozna potraktowac jako nawiazanie do oryginalu, podobnie tu i owdzie pojawiace sie kolce, platformowanie dobrze zrobione.

 

Calosc na pare wieczorow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×