Skocz do zawartości
marko

Gry Na Kierownicę

Rekomendowane odpowiedzi

Będę miał kierownicę g25 Jakie gry by się nadawały najlepiej Jakie polecacie i jakie będą chodzić w systemie biegowym H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę miał kierownicę g25 Jakie gry by się nadawały najlepiej Jakie polecacie i jakie będą chodzić w systemie biegowym H

Najlepiej kup Gt5p i poczekaj na premiere pełnej wersji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie jeszcze polecacie gt5 najlepsze ze wszystkich gier na kierownice z ps3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferrari challenge i supercars challenge (supercars to sequell i jest tam wiekszosc ferrari z pierwszej odslony plus inne superbryki jak astony martiny itd). Sa to gry symulacyjne i dlatego godne polecenia na g25. Na poczatku trudno mi bylo sie przestawic do grida (jedynki), golnie glatego ze gralem na trybie 900 stopni. Po zmianie w opcjach na 270 i przyswojeniu zachowaina, nawet przyjemnie mi sie jezdzilo w ta -->ARCADOWKE<--. Nie probowalem dirta (nie mam) ani NFSa shifta chociaz kurzy sie na polce. Za to swieta trojca to Gran Turismo 5 prologue i Ferrari/Supercars Challenge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-) jeszcze jakieś typy bo w przyszlym tygodniu kupuje gierki Wlasnie chodzi mi o typowe symulatory nie arcade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze cos przegapilem, ale oprocz tych trzech kroli nie kojarze innego tytulu podchodzacego pod symulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Logitech Driving Force GT i najlepiej mi się jak do tej pory grało w NFS Shift z kamerą w środku jest naprawdę spoko w sumie to chwilowo jedyna gra która mi się wkręciła na kole :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dirt 2 bardzo ok na kierownice, shift taki sobie, ferrari wczoraj zagrałem z 20 minut powiem ze bardzo bardzo trudna jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem najlepsza gra na kierownice obecnie dostana jest Nfs Shift. Cala gre przjechalem na kierownicy i uwazam to za bardzo fajne doswiadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktore ma sie nijak do symulacji. Autami sie jezdzi jak wozkami widlowymi z kolami skretnymi z tylu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w shifta da się grać na kierownicy, ale czy są to jakieś szczególnie fajne przeżycie to wątpię (chociaż nie jest źle)... podobnie sprawa się ma z Midnight club: Los Angeles :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy odpowiednich ustawieniach Shift na G25 ociera się o symulację i gra się wtedy bardzo przyjemnie, a ten kto twierdzi inaczej chyba jeszcze nigdy nie prowadził auta. :sleep::thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ja powiem tak , jeżeli ktoś kiedykolwiek prowadził auto , to nie będzie do tego porównywał żadnej gry , natomiast w temacie kierownicy , to mam tylko dwa słowa do powiedzenia : "Gran" oraz "Turismo" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie gram w gt5 super gierka A kierownica g25 Rewelacja aż się nie chce dłoni od niej odrywać Dzięki za odp. A Dirt 2 fajne>? I jeszcze pytanko wiem że to nie to forum ale z jedną gierkę na Pc jaką polecacie do tej kierownicy ?

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ja powiem tak , jeżeli ktoś kiedykolwiek prowadził auto , to nie będzie do tego porównywał żadnej gry

Mam Prawo Jazdy od 8 lat, przejechane trochę ponad 250tys km. Zdarza mi się pojeździć trochę szybciej, nieraz na granicy przyczepności i moim skromnym zdaniem Shift i GT5 Academy to pozycje, które liznęły temat symulacji w mniejszym bądź większym stopniu. W obu tytułach prowadzenie/ zachowanie auta (oczywiście cały czas mówimy o grze na G25) jest podobne do tego co może się stać w rzeczywistości, kontrowanie w poślizgach jest dość realistyczne, zarówno jak zjawisko nadsterowności oraz podsterowności i myślę, że w takiej grze można sobie wyrobić podstawowe nawyki w sytuacjach ekstremalnych. A jeżeli masz wątpliwości co do porównywania do gier - powinieneś zagrać w Life For Speed oczywiście na G25.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Walus

To zapodaj te ustawienia do g25 w shiftcie :)

A dirt2 na g25 z włączona skrzynia +/- jest k-a-p-i-t-a-l-n-y :D

P.S Chcesz go kupić? Bo chyba sprzedaje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem może ale narazie chyba nie bo musze kupić stojak do kierownicy. A co do gier na Pc na tą kierownicę ma ktoś jakieś doświadczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gier na PC polecam rFactor + dobre mody bo jest tego masa i nie wszystkie są rewelacyjne, możesz spróbować na początek kolekcję ligowych modów z simracing.pl. Oprócz tego bardzo fajna zabawa jest w Race07 i dodatek GTR Evolution. Ostatnio w jakimś pakiecie można było to kupić za śmieszne pieniądze. Ze starszych tytułów za grosze GT Legends i GTR2. A jeśli chcesz spróbować najlepszej symulacji na PC jaką dane mi było posmakować to iRacing.com. Tyle, że to dość specyficzny produkt i trochę kaski może zjeść jak się rozochocisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Walus

To zapodaj te ustawienia do g25 w shiftcie :)

Jak tylko odbiorę Shifta mogę wrzucić na forum moje ustawienia :thumbsup:. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekam :)

Z gier na pc może jeszcze może TDU by się nadał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kupił kierownice zagrał w F1 Championship i zrezygnował kierownica ma tydzien i już sprzedaje :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech przed tą pochopną decyzją spróbuje dorwać Ferrari Challenge, GT5 Prologue albo niech podepnie kierownicę do PC - na pewno kierownica zostanie u niego na dłużej :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jakieś badziewie kupił , co to za kierownica ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam g25 i nigdy nie bym z niej nie zrezygnował turned.gif

No ba! A jak już w końcu wyjdzie Gran Turismo 5 to będziesz mógł zaśpiewać: "oprócz błękitnego nieba nic mi więcej nie potrzeba" :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×