Skocz do zawartości
marko

Gry Na Kierownicę

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam thrustmastera ferrari gt experience i powiem, że do F1 CE sprawdza się w 100%. Skręt kierownicy 180stp, do tego manetki zmiany biegów. bardzo przyjemna kierownica.

podziwiam ludzi co mają g25 czy g27. dla mnie taki wydatek na kierownicę do gierki jest.. przesadą (może tez dlatego, że niedysponuje dużym nadmiarem gotówki). Wole władować w auto.

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziwiam ludzi co mają g25 czy g27. dla mnie taki wydatek na kierownicę do gierki jest.. przesadą (może tez dlatego, że niedysponuje dużym nadmiarem gotówki). Wole władować w auto.

pozdrawiam :)

Dokładnie i niepolecam Shifta do kierownicy bo trzeba nieźle się namęczyć by ustawić sobie odpowiednio dobrze do kierownicy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak już uda się ustawić to gra się przednio i piszę to na podstawie własnego doświadczenia więc nie skreślałbym shifta jeśli chodzi o kierownice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premko_pl5, absolutnie sie z toba nie zgadzam. Sam przejechalem cala gre na kierownicy. Tylko tak mozna poznac potencjal tej gry. Ogolnie ludzie jednak mysleli jak gralem jak ty bo kogo sie nie pytalem co gra online wszyscy grali na padzie. Konsekwencja bylo to ze wszystkich objrzezdzalem. Shift + Kierownica = wielka zabawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premko_pl5, absolutnie sie z toba nie zgadzam. Sam przejechalem cala gre na kierownicy. Tylko tak mozna poznac potencjal tej gry. Ogolnie ludzie jednak mysleli jak gralem jak ty bo kogo sie nie pytalem co gra online wszyscy grali na padzie. Konsekwencja bylo to ze wszystkich objrzezdzalem. Shift + Kierownica = wielka zabawa :)

Ale musisz przyznać że w sekunde kierownicy dobrze sobie nie ustawisz. Namęczyć się trochę trzeba. Wiem że Shift + Kierownica = to niezła zabawa ale no niestety zmarnowanie czasu na dobre ustawienie. Więc Sir Siekierze proszę (jeśli nadal masz NFS) napisz innym jak sobie ustawiłeś to może zaoszczędzić czas innym. Nie musi być koniecznie w tym temacie może być w temacie o Shifcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale musisz przyznać że w sekunde kierownicy dobrze sobie nie ustawisz. Namęczyć się trochę trzeba. Wiem że Shift + Kierownica = to niezła zabawa ale no niestety zmarnowanie czasu na dobre ustawienie. Więc Sir Siekierze proszę (jeśli nadal masz NFS) napisz innym jak sobie ustawiłeś to może zaoszczędzić czas innym. Nie musi być koniecznie w tym temacie może być w temacie o Shifcie

Bez przesady , tak bardzo męczyc sie nie trzeba :) , kiedys z kumplem podłączaliśmy g25 do GT5P i NFS Shift , cała robota z ustawieniem kierownicy do NFS Shift zajeło nam niecałe pół godziny no ale satysfakcja ogromna.

Ale i tak po graniu w obie gry na tej samej kierownicy G25 wypadło lepiej od NFS Shift. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak po graniu w obie gry na tej samej kierownicy G25 wypadło lepiej od NFS Shift. :)

A można po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie G25 mu się z GT5P pomyliło. Ale bez problemu da się wysnuć z kontekstu o co chodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kierownicę Saitek R 440. Na pudełku jest napisane, że jest przeznaczona do PC. Czy można ją podłączyć do PS3 tak żeby działała? Oczywiście jest na USB. Pytam a nie próbuję, gdyż mam ją na wsi i jeśli nie będzie działać to nie będę specjalnie po nią jechał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale musisz przyznać że w sekunde kierownicy dobrze sobie nie ustawisz. Namęczyć się trochę trzeba. Wiem że Shift + Kierownica = to niezła zabawa ale no niestety zmarnowanie czasu na dobre ustawienie. Więc Sir Siekierze proszę (jeśli nadal masz NFS) napisz innym jak sobie ustawiłeś to może zaoszczędzić czas innym. Nie musi być koniecznie w tym temacie może być w temacie o Shifcie

A przepraszam bardzo, co się ustawia? bo do tej pory w gt5p i shifcie grałem na defaultowych ustawieniach i w sumie dobrze mi się grało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam DF:GT i jestem zadowolony chociaż trochę żałuje że nie odłożyłem trochę więcej kasy na zakup g25 :)

wszyscy krytykują shifta. Czemu? Wystarczy sobie kiere dobrze ustawić i spokojnie można grać. Tylko drifty ciężko. Ma ktoś może do sprzedania dirta 2 albo grida czy GT5P??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy odpowiednich ustawieniach Shift na G25 ociera się o symulację i gra się wtedy bardzo przyjemnie, a ten kto twierdzi inaczej chyba jeszcze nigdy nie prowadził auta. :sleep::thumbsup:

dokładnie. Kwestia ustawienia. Trzeba sie tam troche pobawic lub wejść na forum poświęcone NFS shift gdzie znajdziecie jak sobie ustawić. Ja z tego skorzystałem i prowadzi sie elegancko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze czy Test Drive unlimaited 2 czy jakos tak, bedzie sie dalo grac na kierownicy na ps3? jak wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze czy Test Drive unlimaited 2 czy jakos tak, bedzie sie dalo grac na kierownicy na ps3? jak wyjdzie.

Jezu brodaty ! unlimited******************** i tak z tego co mi wiadomo to połowa ludzi z gamefaqs zakupiła kierownice dla tej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie czy można w NFS Shift przechodzic dwie kariery czyli miec wiecej karier zapisanych???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT5będzie wykorzytywać sprzęgło na Logitech G27??

jakie gry jeszcze obsługują full do tej kierownicy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem tylko GT5 obsługuje sprzęgło i układ skrzyni "H" tzn mowa o grach na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy w NfS Hot Pursuit będzie można pograć na kierownicy Logitech G25? Mam zamiar kupić swojemu facetowi ale nie wiem czy można grać na kierce (a na padzie nie lubi). Dzięki za szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kierownice to kup chłopakowi GT5 jeśli sam nie zdąży, a NFS się nie nadaje chyba nawet nie działa wogóle

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kierownice to kup chłopakowi GT5 jeśli sam nie zdąży, a NFS się nie nadaje chyba nawet nie działa wogóle

Dzięki GT5 to podstawa - NfS jedynie na przeczekanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaraz dostane zjebke, ale zapytam.

Czy w GTA4 da sie poprowadzic auto na kierownicy?

Prosze o normalna odpowiedz.

Pozdrawiam.

Edytowane przez pankarol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tyle?  

GT5

GT Prologue 

Ferrari challenge i Supercars Challenge

F1 2010  

F1 Championschip

Grid 

Dirt 2

Midnight club: Los Angeles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam jeszcze w NFS Shift grałem z powodzeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością najlepszą grą na kiere jest gt5... mam g 25 i j gran turismo i jestem strasznie zadowolony z grania. kierownica chodzi płynnie i realistycznie odwzorowuje jazde autkiem... napewno w 100 % odmawiam nfs hot porsuit... kierownica działa powolno i trudno opanowac auto ale na padzie moe byc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×