Skocz do zawartości
marko

Gry Na Kierownicę

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się na logitechu DFP w Midnight Club'a 4 grało elegancko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podłączam kierownicę pod usb do ps3, a tam nawet światełko oznaczające że owa jest włączone się nie świeci, to znaczy że kierownica jest zepsuta, czy ps3 jest po prostu nie wykrywa?

Da się coś z tym zrobić? :)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, które z pewnością było wałkowane wiele razy, ale zależy mi na tym, żeby informacja była jak najbardziej aktualna :)

Szukam kierownicy tak za ok. 400 zł, zależy mi na tym, żeby była jak najbardziej "symulacyjna" (chociaż o bajerach takich jak skrzynia biegów "H" to mogę pewnie zapomnieć). Będę grał głównie w GT5, chociaż w do większości gier wyścigowych się przyda ;)

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm w takiej cenie to chyba tylko Logitech Driving Force GT chociaż będziesz musiał troche dopłacić :) Posiadam tą kiere i jestem zadowolony, Force Feedback robi swoje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam powyższą wypowiedź, Driving Force GT sprawuje się bardzo dobrze, mogę bez krępacji ją polecić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie odnośnie kierownicy DFGT. Z góry dodam że może być ono idiotyczne bo kupiłem ją niedawno i jeszcze jej nie rozgryzłem :). A więc posiadam GT5 i chciałbym zmienić kąt obrotu bo mam ustawione 900 stopni a chciałbym zmienić na mniejszy. Tylko jak? Trzeba coś ustawić w grze czy co? Bo jak wchodzę w opcje kierownicy to jakoś nie mogę znaleźć. Z góry dzięki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie odnośnie kierownicy DFGT. Z góry dodam że może być ono idiotyczne bo kupiłem ją niedawno i jeszcze jej nie rozgryzłem :). A więc posiadam GT5 i chciałbym zmienić kąt obrotu bo mam ustawione 900 stopni a chciałbym zmienić na mniejszy. Tylko jak? Trzeba coś ustawić w grze czy co? Bo jak wchodzę w opcje kierownicy to jakoś nie mogę znaleźć. Z góry dzięki za odpowiedz

nie da się ustawiać kąta obrotu kierownicy w GT5

z tego co mi się wydaje to chyba tylko w NFS Shift jest taka opcja

a co do kierownicy to strasznie się napaliłem i kupiłem DFGT pół roku temu i teraz strasznie żałuję że nie odłożyłem kasy i nie kupiłem G25. W tej chwili DFGT sprzedaję i odkładam na G25 także taka moja rada żeby przed zakupem się porządnie zastanowić żeby nie popełnić tego błędu co ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lipcu kupię sobie G27 a we wrześniu będę miał spory kłopot (właściwie już mam :sweat:) czy kupić shifta 2 czy gt5.

Mam shifta 1 i bardzo mi się podoba. Jak wyjdzie shift 2 to poczytam recenzje i zdecyduje :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej dwie, ponieważ są to zupełnie, zupełnie różne od siebie gry.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ne...1552979078.html

witam czy ta kierownica bedzie sie dobrze sprawować w gt5 ? albo shift 2 ?

Nie wiadomo jak będzie się sprawować w GT5. Jedynie dedykowane kiery dla GT5 dają pewność że będą działały w grze. Inne owszem też działają jak na przykład Thurstmaster f430, ale nie ma pewności, że ta akurat też będzie działała. Jeżeli nie masz 400zł żeby kupić kierownice ze średniej półki (czyli DFGT lub T430) to lepiej zostań przy padzie.

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kierownice Logitech Driving force Gt. Wie ktoś może jak spisuję się na niej Test Drive 2 lub Shift 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kierownice Logitech Driving force Gt. Wie ktoś może jak spisuję się na niej Test Drive 2 lub Shift 2?

Poczytaj w tematach poświęconych tym grą.

Chyba nawet w ostatnich postach jest rozmowa na temat grania na kierownicy i jej ustawiania.

Najlepiej zadaj tam takie pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Liczę na szybką odpowiedź, ponieważ jadę kupic giery i nie wiem czy ścigałkę brać :

Czy Kierownica Logitech Formula Force EX będzie działać pod PS3 ? (mam ją, jednak bez pudła i instrukcji :biggrin: )

Pozdro :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić kierownicę Lamborghini Super Sport ?? Zależy mi na jakimś przyzwoitym kółku na dobre pieniądze. Nie jestem jakimś kozakiem w grach wyścigowych. Gram głównie w F1 ale i GT5 też bym chciał spróbować. Na Xboxie grałem na kierownicy Logitech Drive FX i była całkiem spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakas tania kierownice ktorej nazwy nawet nie pamietam i gt5 gra mi sie wysmienicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecacie kierownice Logitech Driving force Gt do takich gier jak Dirt 3 Gt5 i F1 2010 ??

Jak najbardziej. Poza DIRT'em, to w GT5 i F1 kierownica sprawuje się świetnie wg mnie.

Jak wziąłem pada i próbowałem grać w GT5 to nie potrafiłem nawet, tak bardzo się do kiery idzie przyzwyczaić w tej grze :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość ustawienia w GT5 żeby wyścigi zaczynały się z normalnego startu, tzn. nie lotnego? Jest na to jakiś patch? Bo to jest jakieś jedno wielkie nieporozumienie, które odbiera mi chęć grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Start zatrzymany masz w online chyba tylko.. Nie da się tego zmienić. W A-spec i B-spec wszystko jest z lotnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :)

panowie pozyczylem sobie przed chwila od kumpla taka kierownica z dupiatej firmy tracer - ta kierownica jest dziadoska, wiem o tym ...

chodzi mi tylko o to czy na takiej kierce pogram w gt5 ?

czy wogole da sie ja jakos odpalic ? poki co wlaczylem kierownice na usb (chociaz mozna ja tez podlaczyc do ps2 - na srodku kierki jest wybor suwakiem PS3/USB) i w menu ps3 dziala, natomiast w grze zero odzewu, w ustawieniach kierownicy w grze widzialem do wyboru ustawienia tylko jakis konkretnych kierownic ... moja sie wogole nie pokazala

da sie grac na takiej customowej kierce ? czy tez gt5 obsluguje tylko kilka dobrych kierownic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie grac na takiej customowej kierce

nie

czy tez gt5 obsluguje tylko kilka dobrych kierownic

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×