Skocz do zawartości
ONE

DIRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

dirt3coverokladka.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy Dirt 3 wyjdzie szybciej od GT5 ;). Mam nadzieję, że seria pozostanie aracade'owa bo wolę pozostać przy graniu na padzie :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieje że gra tym razem zaoferuje coś więcej dla europejskich graczy.. Zapewne prace ruszyły z kopyta w końcu musi być jakaś konkurencja dla WRC :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej buggy, więcej wyścigów WRC'podobnych i będzie git :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że właśnie sami autorzy przyznali, że DIRT 2 był za bardzo amerykański, bo sporo ludzi na to narzekało.

Teraz będą chcieli zrobić coś znów zupełnie nowego, ale w sposób bardziej klasyczny.

Mam nadzieję, że to oznacza powrót głównie do rajdów, a nie jakiś debilnych X Gamesów, i tej całej papki dla bezmózgich amerykańców :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie fajnie byłoby gdyby wypuścili dwie wersje gry : offroad itp. i WRC ale to już chyba zbyt duży wymóg :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej buggy, więcej wyścigów WRC'podobnych i będzie git :thumbsup:

święte słowa... ale niestety wątpie żeby się ziściły bo nazwa "dirt" zobowiązuje:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez przesady pierwszy dirt był całkiem całkiem "rajdowy"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby były jakieś prawdziwe rajdy terenówek to byłoby całkiem fajnie. Robienie kółek samochodami typu buggy mnie nie bawi :unsure:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał aby teraz podrasowali maksymalnie grafikę... bo to jest pierwsza na którą patrzę w grach samochodowych, a tak to jak wyżej było wspomniane to więcej rajdów WRC-podobnych, Buggy nie są złe jednak bardziej mnie kręci rycie w szutrze Subaru czy Mitsubishi, a nie skakanie Buggy... ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciał aby teraz podrasowali maksymalnie grafikę... bo to jest pierwsza na którą patrzę w grach samochodowych

Owszem, grafika ma znaczenie, ale żeby na pierwszym miejscu...chociaż jak słyszę, że ludzie kupują gry pod kątem debilnych pucharków to już w sumie nic mnie nie zaskoczy.

Co do tematu to tak jak mówiłem wcześniej.

Chodzą słuchy, czy nawet sam człowiek z CM mówił, że DIRT2 był za bardzo "amerykanowaty" i będą chcieli to zmienić w trzeciej części.

Mam nadzieję, że to nie puste słowa, bo jak mam patrzeć i słuchać poczwar pokroju Ken Blocka to mnie skręci już...

No i że nie wymyślą samochodzików typu ta formułka co była w DIRT2 na samym końcu...bo to już troszkę przegięli.

Nie liczę, że nagle wrócą do korzeni, bo to by było zbyt piękne, ale WIĘCEJ WRC PANOWIE, WIĘCEJ WRC! Tego chcą prawdziwi fani tej gry!

Pod pojęciem WRC mam na myśli więcej tras i więcej samochodów, które możemy znaleźć w tym pięknym sporcie. Bo ciągłe jeżdżenie po kilku tych samych trasach to nie jest to co fani lubią najbardziej.

Niestety w Dirt2 zostaliśmy olani co zresztą bardzo widać po samym produkcie. Mam tutaj na myśli Europę.

Nie mówię, że D2 jest zły, ba! Gra się mi w niego bardzo dobrze, ale za dużo tego całego szajsu z ameryki, tej pompy, latających napojów energetyzujących i podniecania się gościa handlującego butami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze powinni zrobic inaczej. Niech juz DiRT sie odlamie i bedzie sobie osobna seria Codemasters wylansowana na nazwisku CMR. Niech sie nawet nazywa Ken Block DiRT czy cokolwiek i niech jezdza koparkami jak im sie to podoba... I powinni wrocic do korzeni i zrobic CMR tylko WRC!! Albo nawet niech beda inne klasy ale tylko Rally. Tak jak bylo dawniej - CMR1, 2 nawet 3. Gdzie mozemy wcisnac kariere i nie cackac sie z jakimis plazowymi samochodzikami czy pickupami i zbierac do nich naklejki tylko zaczac od Finlandii czy Monte Carlo i cisnac przez caly swiat az po blotniste UK, po 10 etapow na kraj i z aleja serwisowa gdzie musimy wybierac czy naprawic uklad sterowniczy i turbo i jechac dalej bez 4 biegu czy olac sterowanie i modlic sie zeby jak najmniej zakretow w lewo bylo, bo czasu malo a woz wyobijany strasznie :). To bylo granie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że WRC na jesieni sprawi, że wyścigami od Codemasters nie będziemy musieli sobie zawracać głowy ;) Miło wspominam stare Coliny, ale czas w którym takie gry od niezależnych wydawców miały rację bytu już się skończył, bo masówka woli Kena w czapce z daszkiem, zamiast walki w brytyjskim lesie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że WRC na jesieni sprawi, że wyścigami od Codemasters nie będziemy musieli sobie zawracać głowy ;) Miło wspominam stare Coliny, ale czas w którym takie gry od niezależnych wydawców miały rację bytu już się skończył, bo masówka woli Kena w czapce z daszkiem, zamiast walki w brytyjskim lesie...

Podpisuje się pod tym, jednak myślę że nowe części Colina powinny wrócić do korzeni tej serii - w tedy była by konkurencja z WRC, taka w stylu PES vs FIFA :P

A tak wydaje mi się że Ci którzy będą chcieli zagrać w dobre rajdy samochodowe wybiorą WRC :) Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z CM pewnie temu chcą zmienić coś w DIRT3 bo właśnie WRC ma się pokazać, a dobrze wiedzą że ich amerykańska papka wtedy żadnego sukcesu nie zrobi na naszym kontynencie bo tutaj każdy woli rasowe i licencjonowane wyścigi na bazie WRC, a nie jakieś pierdółki na resorkach czy barana w kapelusiku.

Swoją drogą to wciąż o WRC cicho...oby to nie wróżyło niczego złego, chociaż przesunięcie premiery jest raczej pewne.

Bo była mowa niby o wrześniu, chociaż nigdzie to nie było potwierdzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na rok 04 i RBR tam fizyka jazdy normalnie mnie zachwyciła , minęło 6 lat i żadna gra typu rally nie przyciągła mej uwagi jak tamtejszy rbr , oby dirt 3 był rajdowy a nie to “coś“ zwane dirt 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poweim tak. Moze to i cala fizofia wrc sie nie przewija jak powinna to jednak gra byla bardzo udana. Swietnie by bylo gydby zrobili dwie oddzielne gry, tak jak mowicie. Wowczas jedna bedzie bardziej CM a druga bardziej Dirtowa. Ja kupie wtedy obie bo po pierwsze nie ma obecnie nowych wyscigowych gier dobrych, a po drugie Dirt2 uwazam za najlepsza gre w ktora gralem do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poweim tak. Moze to i cala fizofia wrc sie nie przewija jak powinna to jednak gra byla bardzo udana. Swietnie by bylo gydby zrobili dwie oddzielne gry, tak jak mowicie. Wowczas jedna bedzie bardziej CM a druga bardziej Dirtowa. Ja kupie wtedy obie bo po pierwsze nie ma obecnie nowych wyscigowych gier dobrych, a po drugie Dirt2 uwazam za najlepsza gre w ktora gralem do tej pory.

To chyba nie grałeś w wiele gier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niech powrócą do klimatu DIRT1 bo dwójka do mnie nie trafiła... No i niech przestaną podpisywać swoje crapy (DIRT2) imieniem wielkiego mistrza Colina McRae bo to profanacja !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojtek, wymien mi zatem tych wiele gier ktore byly na ps3 i traktowaly o tym sposobie scigania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 nowe screeny:

37534137053822529812870.jpg

37623137053698526712870.jpg

W końcu będzie śnieg...ale widząc znów auto tego bolca Barbie Bloka to aż mnie ciarki przechodzą...kolejny amerykański shit?

Tzn. nie chodzi mi o to, że DIRT2 był zły, bo gra sama w sobie była świetna...tylko wszędzie to amerykańskie gó**o, za którym raczej mało kto przepada...

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... te amerykańskie "shity" mi osobiście nie przeszkadzają, jednak zamiast tej całej otoczki w postaci X-Games w dwójce wolałbym więcej wyścigów WRC tak jak to już kiedyś napisałem... (o grafice też pisałem ale z nową wersją silnika EGO raczej martwić się nie muszę ;P) Trzeba czekać na trailer którego premiera odbędzie się jeszcze w ten weekend (jeśli już się nie odbyła xd) na kanale ESPN (u nas ESPN America i jeśli ktoś ma to ESPN 2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy twierdzą, że poziom "amerykanizacji" będzie dużo mniejszy niż miało to miejsce w DIRT2, co jest akurat krokiem naprzód.

Ale niestety takie kwiatki jak X-Games i inne bloki pozostaną w grze.

Zresztą już niedługo dostaniemy pierwsze informacje na temat samej gry, także trzeba czekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podobał Dirt 2, choć jako samochodówka a nie Colin McRae. Już w Dirt 2 pokazali jak wyglądało życie Colina na kilka lat przed śmiercią i mogliby już skończyć jechać na jego nazwisku, ale obawiam się, że rodzina popiera takei projekty, ktore rzekomo mają utrwalać nam Colina w pamięci a tak naprawdę nie maja z nim nic wspólnego. Śnieg!!!!!!!!! Ostatnią grą od Codemasters na śniegu, w którą grałem była ToCa Race Driver 2 i mimo, że był to ''płaski'' śnieg, ścigało się genialnie. Zwłaszcza jak serw ustawił gościu odblokowanymi odpowiednimi portami, dzięki czemu mógł ustawić niestandardowe ustawienia gry, np. wyścig DTM na śniegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imię rajdowca wraz z trzecią odsłoną już zniknie, było mówione po premierze (czy nawet przed xd) dwójki, że już zostają przy samym DiRT. Co do śniegu to również jestem zadowolony... jeszcze jakby on był taki jak w Uncharted 2... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×