Skocz do zawartości
mahonek

40 czy 60 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Poprostu marketing, ludzie kupowali by gry z ps2 bo sa tansze (oczywiscie ci ktorzy nie wiedza o tym ze sa one w gorszej jakosci) a jest wiele tytulow z ps2 na ps3

Wątpię by ludzie niewiedzący, ze gry z PS2 są gorsze graficznie od tych z PS3 (są tacy ?) wiedzieli, że one w ogóle na czarnuli chodzą... ;P

Co myślicie o nowej promocji w MediaMarkt ? PS3 40GB + 2-gi pad + gra (nie pamietam jaka) = 1799pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60Gb w wersji EU nie miało pełnej emulacji programowej, wycięto Emotion Engine, ale pozostał jeszcze jeden moduł (nazwy nie pamiętam), który kierował emulacją. W 40Gb wycieli również ten element, dlatego możliwa jest tylko pełna emulacja programowa, a do tego potrzeba napisania nowego programu.

PS. Infoprmacja o tej emulacji pochodzi z oficjalnej odpowiedzi jakiegoś gościa z Sony na pytanie o symulację w 40Gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja świadomie kupiłem 40 GB ponieważ pożegnałem się z grami z ps2 na dobre, tak samo jak 6 lat temu pożegnałem się z tytułami z psOne, a jeszcze wcześniej z amigą i atari - świat idzie naprzód i bardziej mnie kręcą teraz gry o mioodzie U:DF czy AC, o GT 5 ( w HD szczęka na dywanie hehe) i sorry , ale dla mnie jak jest miód i jest na czym oko zawiesić to mam full wypas. I jeżeli ktoś ma wypasioną kolekcję z PS2, niech się zastanowi nad sprzedażą (ja tak zrobiłem - konsolka oddzielnie, gry oddzielnie) - i na nowe tytuły kaska jak znalazł - oczywiście bez urazy dla kolekcjonerów - piszę do graczy, którzy się nie przywiązują do tytułów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersję 40 Gb USA, cicha, mniejszy pobór prądu i jestem zadowolony, czego więcej chcieć? Dysk zawsze można powiększyć w miarę zapotrzebowania

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już na 99% kupuję 60

Ale jeszcze parę pytań mi się nasuwa na myśl

Czy 60-tki mają jakieś "mniejsze" czy "większe" minusy ?

Czy jest to to samo co 40-stka tylko, że +zł więcej, 2 wejścia USB i, że można na niej pograć w gry z PS2 ?

A może nie ma czegoś, co ma 40-stka ? Chodzi mi tutaj o takie małe porównanie

A jeśli chodzi dlaczego tak nam zależy na 60-stkach to po prostu chcemy sobie nie raz pograć w gry z PS2

Bo PS3 to będzie moja/nasza pierwsza konsolka w życiu, a na PS2 też są ciekawe tytuły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest to to samo co 40-stka tylko, że +zł więcej, 2 wejścia USB i, że można na niej pograć w gry z PS2 ?

+ czytnik kart pamięci ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zwróciliście uwagę, że ps3 60gb ma obwódkę( ta gdzie wkłada się płytę) oraz napis "playstation 3" w kolorze chromu; ] a 40 gb ma te elementy szare ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh teraz mam tylko nadzieje, że wszystko będzie z nią ok i, żeby nie przespane noce były udane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a zwróciliście uwagę, że ps3 60gb ma obwódkę( ta gdzie wkłada się płytę) oraz napis "playstation 3" w kolorze chromu; ] a 40 gb ma te elementy szare ^^

mnie to akurat nie przeszkadza a prawdę mówiac nawet tego nie spostrzegłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Plus posiadania 60GB w standardowej wersji jest taka ze jestes ogromnie dumny ze kupiłes konsole za 2399 jak inni jeszcze prali w pieluchy ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to faktycznie masz powód do dumy

ja za swoją dałem w sklepie przeliczając na złocisze 1000 zł, a i eksploatacja takiej będzie tańsza bo tylko 150W 40'cha górą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plus posiadania 60GB w standardowej wersji jest taka ze jestes ogromnie dumny ze kupiłes konsole za 2399 jak inni jeszcze prali w pieluchy ;P
teraz to dosrałeś, faktycznie powód do dumy. Ja wybrałem 40 bo nie mam gier na ps2, nie wykorzystałebym 4 portów usb, tym bardziej czytników kart, a głównie to cena i tańsza eksploatacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o wadliwość konsolek ?

Bo kumple mi mówią, że najwięcej właśnie psuje się PS3

I już nie wiem kogo słuchać

Jak to naprawdę jest ? Xbox ? PS2 ? czy PS3 są najbardziej wadliwe ?

Z góry thx za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA, fajnych masz kumpli Fanboye M$ zapewne ?

Przeczytaj to:

Zastanawiacie się, dlaczego w Internecie praktycznie w ogóle nie słychać narzekań graczy na temat wadliwości konsol PLAYSTATION 3? Odpowiedź jest prosta. Sprzęcik SONY po prostu jest nie do zdarcia! Na Edinburgh Interactive Festival Chris Deering z japońskiej firmy poinformował, że tylko 0,2% PS3 okazało się wadliwych. Reszta chodzi jak w zegarku! A co tam u konkurencji? Cóż, sprawa z X360 nie wygląda zbyt różowo. Spekuluje się, że od 30% do 50% tych konsol ulega wszelkiego rodzaju awariom. Oby model Falcon to zmienił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to faktycznie masz powód do dumy

ja za swoją dałem w sklepie przeliczając na złocisze 1000 zł, a i eksploatacja takiej będzie tańsza bo tylko 150W 40'cha górą

No faktyczne masz tańszą wersje:2xUSB,brak Czytnika Kart,brak kompatybile PS2,40GB a nie 60GB

Normalnie zaszalałes ziom bo nie miałes opcji kupic 60GB bo albo juz nie było,albo cie nie stac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fanboye M$ zapewne ?

Hehe, no właśnie mówili mi, żebym skusił się na Xboxa Ale ja wolę PS3 i mam nadzieje, że to info co podałeś wyżej się sprawdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
teraz to dosrałeś, faktycznie powód do dumy. Ja wybrałem 40 bo nie mam gier na ps2, nie wykorzystałebym 4 portów usb, tym bardziej czytników kart, a głównie to cena i tańsza eksploatacja.

Żeby ci było miło to na ciebie.

No i dobrze wybrałeś!!! to własnie dla takich te konsole zrobli,którzy nie wiedzą co zrobic z USB a z czytnika i tak by nie korzystali bo do teraz by go szukali A co do ceny i eksploatacji to kup sobie lepiej pegazusa bo jeszcze mniej pobiera prądu

A to że nie masz gier na PS2 to ino twoja strata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby ci było miło to na ciebie.

No i dobrze wybrałeś!!! to własnie dla takich te konsole zrobli,którzy nie wiedzą co zrobic z USB a z czytnika i tak by nie korzystali bo do teraz by go szukali A co do ceny i eksploatacji to kup sobie lepiej pegazusa bo jeszcze mniej pobiera prądu

A to że nie masz gier na PS2 to ino twoja strata.

A co ty zrobisz z 4xUSB, mi 2 wystarczą.

Poza tym jak kupujesz ps3 to chyba po to żeby grać w gry na ps3 a nie kotlety z ps2.

Hehe, no właśnie mówili mi, żebym skusił się na Xboxa Ale ja wolę PS3 i mam nadzieje, że to info co podałeś wyżej się sprawdzi

Bierz ps3, sam miałem niedawno taki dylemat (micro$hit czy sony), jednak wybieram ps3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A co ty zrobisz z 4xUSB, mi 2 wystarczą.

Poza tym jak kupujesz ps3 to chyba po to żeby grać w gry na ps3 a nie kotlety z ps2.

Podpinam 4 pady i gram z kuplami przy bro Jesli nie znasz pojęcia znaczenia USB to oczym tu gadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to wolalbym konsole 40gb...

dysk mozna dokupic, gry na ps2 sprzedalem razem z konsola, czytnik kart czasami uzywam ale nie za czesto...

no coz, jak kupowalem 60gb to nie bylo jeszcze 40 ;O

PS3 to PS3 kazde takie samo tylko z innymi dodatkami... zamiast sie cieszyc z tego co macie to sie jeszcze klucicie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PLAYSTATION 3 przemawia przez Ciebie typowa polska "żółć", nie znasz mnie, nie wiesz ile mam kasy i na co mnie stać, nie masz wiedzy aby twierdzić że nie wiem do czego jest USB a ja za to na podstawie Twoich prostackich postów mogę stwierdzić, że masz ze 12 lat, konsolkę kupił Ci tata na urodzinki a o piwie w domu możesz zapomniec bo własnie Twój tatus by ci dupsko pasiorem skroił, więc na przyszłość oszczędź sobie wysiłu i przestań pisać takie tępe posty bo tylko błyszczysz jak klacz sromem. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podpinam 4 pady i gram z kuplami przy bro Jesli nie znasz pojęcia znaczenia USB to oczym tu gadać

A na BT podpiąć joystiki to nie łaska?

Pozatym zgadzam się z poprzednikiem-nie jesteś "k0z4K pijący br0!!".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No a ja właśnie czytałem że w 60 GB był po drodze programowej zrobiony i dlatego nie wszystkie gierki działały.

Wersje US miały część bebechów z PS2 więc żadnych problemów nie było i nie ma na tamtych wersjach (sam jestem posiadaczem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×