Skocz do zawartości
bula0072

Alien Vs Predator

Rekomendowane odpowiedzi

Recenzja jest podzielona na kilka punktów.Na końcu każdego punktu jest ocena(od 1 do 20).

Na końcu recenzji jest ocena końcowa.

jaquette-aliens-vs-predator-playstation-3-ps3-cover-avant-g.jpg

FABUŁA

Fabuła gry opowiada o trzech rasach człowieka(marine), obcego(numer 6) i predatora.

Każdy z nich ma inny cel. Grając marinem musisz pokonać człowieka(a raczej, jak się dowiadujemy pod koniec kampanii, androida). Predator natomiast ma za zadanie pokonać królową. Grając obcym musimy wydostać się na świat(w skrócie powiedziane).

Ogólnie fabuła jest dobra

16/20

GRAFIKA

Grafika AVP stoi na wysokim poziomie.

Wszystko jest szczegółowo zrobione. Trudno coś o niej powiedzieć. Moim zdaniem świetnie wyglądają ostrza

predatora, gdy on jest nie widzialny. 

20/20

49747_orig.jpg

DŹWIĘK

Dźwięk w grze też jest niczego sobie.

Wszystko jest dopięte. Jak na razie nie znalazłem żadnego błędu pod tym względem.

Świetnie brzmi predator, gdy zabije z niepostrzeżenia, Genialnie też brzmi obcy, gdy wyda swój krzyk, aby zwabić ofiarę.

20/20

POSTACIE

Jak już mówiłem są 3 klasy. Obcy, Predator i człowiek.

Każdy ma swoje indywidualne zdolności. Obcy był laboratoryjnie wyhodowanym "obcym", któremu przypisano numer 6. Tym właśnie numerem 6 będziemy zabijać beztrosko czając się w cieniu. Obcy może chodzić po ścianach i suficie. Dodatkowo swoim węchem potrafi zlokalizować przeciwników lub rówieśników(innych obcych). Predator ma zdolność skakania na durze odległości. Może też stać się nie widzialny. Dodatkowo może widzieć w wyczuwać ciepło ludzi, lub obcych. Człowiek(Rookie)jest typowym marine. Ma fajne zabawki i co ważniejsze wykrywać ruchu. To on ma, za przeproszeniem, najbardziej przesrane. Gdy nim grasz to czujesz się bez mocny w porównaniu do innych bohaterów gry.

Ten punkt jest punktowany według orginalności

15/20

aliens-vs-predator-20090520104726148_640w.jpg

Alien-vs-Predator-unbanned-in-Australia.jpg

GAMEPLAY

W zależności od rasy gra się inaczej. Predator ma mało do myślenia, chowa się i czeka na ofiarę. Obcy skrada się w cieniu. Nie ma broni, więc zawsze musi podejść do przeciwnika. Jemu jako jedynemu pasek zdrowia całkowicie się regeneruje. jest szybki i silny. Gdy jest się człowiekiem całe otoczenie jest bardziej ponure. Rzadko się zdarza, że jesteśmy na powietrzu. Gra się w nią ze strachem, choć nie takim jak w AVP z 1999roku. Najgorsze jest, gdy na radarze oznaczony jest przeciwnik, ale go w ciemności nie widać.

19/20

MULTIPLAYER

Jest fajny, choć czegoś mi brakuje. Nie chodzi mi o to, gdy się gra, lecz w menu. Gra sama w sobie jest w tym trybie dobra. Najważniejsze jest to, że można pograć z przyjaciółmi, albo innymi graczami

17/20

PODSUMOWANIE

Gra fajna, wciągająca. Wszystko starannie przemyślane. te same mapy w singlu wyglądają inaczej, gdy patrzymy oczami każdej z ras. Decyzja do podjęcia ostateczniej decyzji jest tródna.

PLUSY I MINUSY

+ grafika

+ przemyślana gra

+ trzy rasy

+ dobry dźwięk

-dość krótki singleplayer

-zrównoważenie stron(pomimo starań i tak najłatwiej się gra predatorem, a najtrudniej marine)

OCENA KOŃCOWA

FABUŁA: 16/20

GRAFIKA: 20/20

DŹWIĘK: 20/20

POSTACIE: 15/20

GAMEPLAY: 19/20

MULTIPLAYER: 17/20

OCENA KOŃCOWA: +18/20

by bula0072

Jest to moja pierwsza recenzja, więc jak by coś źle toprzy następnej recenzji to naprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×