Skocz do zawartości
arab

Folding@HOME ps3site.pl / ps3forum.pl PLAYSTATION3 Team

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... chyba nie wszyscy złapali wątek, więc go przyklejam.

Mamy własny team w F@H (numer teamu: 54347). Zapraszamy osoby posiadające PS3, które mogą/są w stanie/chcą dorzucić swoją cegiełkę.

Statystyki teamu:

http://fah-web.stanford.edu/cgi-bin/main.p...p;teamnum=54347

lub w ładniejszej formie:

http://folding.extremeoverclocking.com/tea...?s=&t=54347

z rozpiską dla biorących udział w projekcie:

http://kakaostats.com/t.php?filter=all&amp...mp;search_text=

Czym jest projekt Folding@Home:

http://folding.stanford.edu/polish/

P.S. Nie zapomnijcie zmienić swojego indentyfikatora, z domyślnego PS3 (a widać kilka osób tak ma) na własnego nick'a, tak by można było was wyróżnić.

Pamiętajcie rownież, iż jeżeli nic nie robicie przy PS3, a zapominacie włączyć F@H, możecie ustawić F@H jako wygaszacz ekranu:

- najedź na ikonkę Life With Playstation (w poprzedniej wersji się to Folding@Home nazywało) w XMB, wciśnij trójkąt

- z menu wybierz uruchamianie automatyczne po określonym upływie czasu (u mnie 10 minut)

- zatwierdź X'em

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dołączyłem się już tylko jak patrzę na squad teamu to mnie nie widać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz widoczny, jak skończysz liczyć pierwszą porcję danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szopen

Ale lipa

Zapisało mi dla tej drużyny tylko 1 WU. A mam ich już w sumie 8 eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szopen - workunita na ps3 trza skończyć w max 48 godzin od rozpoczęcia - inaczej się wyekspiruje i cała praca na marne. Więc jeżeli zaczynasz workunita - postaraj się skonczyć go w przeciągu jednego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szopen

no dobra. Ale ja byłem poprzednio w drużynie Poland. i tam miałem zapisane już 6 lub 7 WU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, to co innego. Nic nie poradzisz, punkty nie wędrują wraz z tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szopen

Jednym słowem debilizm. Jakby nie było ich stać przeniesie kilku literek. A pomagam im bardzo ;p ( pośrednio i sobie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

O co chodzi z tymi punktami  Score? bo jedni mają ukończone 1 WU i mają 350 Score a inni mają ukończone    1 WU i 20 Score nie kapuje o co w tym chodzi czy jak ja będę przykładowo obliczał jednego WU przez miesiądz to zdobędę mniej punktów niż ten co zrobi to w ciągu jednego dnia? ;)

ostatnio dla ciekawości włączyłem obliczanie jednego WU na komputerze i wyskoczyło mi że go ukończę za 104dni !!!  :)

przydało by się żeby w przyszłej wersji tego programu można było ściągać pliki z internetu w tle było by super, już nie mówiąc o graniu w mniej wymagające gry z psx czy ps2 :D

Ja jestem pod nickiem: slawekziomal w programie folding@home także mam taki nick na polskę w PS3 a slawekziom na UK  :D                   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależnie od tego - jak długi jest work unit, tyle punktów dostajesz. Na pececie z racji tego że jest straaaaaaasznie wolny - dostają workunity za 10-20 pkt. PS3 jest ciutkę szybsze i radzi sobie w tym samym czasie co pecet z workunitem za 350 pkt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A jak odinstalować Folding@Home z Playstation 3. Nie chcę załamać rodziców rachunkiem za prąd.  >:(

Proszę pomóżcie.  :'(  Mam łącze 512 mega i tak wszystko mi kiepsko i długo ściąga.  :-

3majcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak odinstalować Folding@Home z Playstation 3.

Wskazujesz Folding@Home naciskasz trójkąt i wybierasz Delete z menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie jest tak, że usunę tylko skrót do Folding@Home, a program nadal będzie pracować w tle?

Może trzeba jakoś odinstalować, tak jak na PC "dodaj/usuń programy". czy można zobaczyć wszystkie zapisane dane na twardym dysku Playstation 3? Jeśli tak to jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest tak. Program zostanie w ten sposób odinstalowany. Nie popadaj w paranoję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnoscia informuje ze doloczylem do teamu :)

pisze z PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołaczyłem do teamu - same doborowe towarzystwo widzę  8) 8) 8)

wlasnie skonczyłem 2 unita...

aha, zmieniłem id z Vesspaqe na Vess, może jakos w niedzielę w MS pykniemy wiekszą ekipką, hm?

Narq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

cholercia nawet niewiedzialem że jestem w drużynie  i to jeszcze w 1 dziesiątce  ;D :o ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ziut3k-pl

Hej.

Właśnie dołączyłem do TEAMu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam, dołączyłem do waszego Teamu.

Jest jedna sprawa nie zmieniajcie swojej nazwy w tym programie ja tak zrobiłem i mi wyzerowało punkty jakie nabiłem wcześniej :(, a tak na marginesie podziwiam tą konsole chłodzenie wymyślił geniusz ;) Zero przegrzania.

Pozdro Maniakom PS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stolec777

Ile ps3 moze najdluzej chodzic np bedac w foldinghome bez niszczenia sie sprzetu. Teoretycznie moglaby caly czas chodzic ale domyslam sie ze nie jest to najlepsze dla konsoli roziwazanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma sie popsuć od obciążenia, to lepiej żeby wcześniej niż później. Nie masz co się bać, sprzęt jest dobrze chłodzony (o ile nie pozakrywałeś mu dziur wlotowych/wylotowych) a większość operacji dzieje się w pamięci.

Mi podczas działania w f@h nigdy się nie zwiesiła. A wam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stolec777

poki co nigdy  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Jestem w naszej fenomenalnej druzynie ! :) tylko Dlaczemu mojego nicku jeszcze nie ma w liscie? :P

Wczoraj np zostawilem na noc :D nic sie nie stalo ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawi sie jak skonczysz pierwszego workunit'a i zostanie to podliczone w statystykach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Devom

A mi zawsze jak wlacze fh to mi zaczyna cos piszczec w srodku... Ma ktos tak? może wiecie o co chodzi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×