Skocz do zawartości
DaraS

Blur

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.

Trophy online. Czy można robić na ustawkach tylko dwa graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie da się w ustawkach nabijać pucharków.

A nawet jeśli to trwało by to wieki, bo jadąc tylko w dwóch nie dostaniesz nawet tylu punktów co za miejsce w środku stawki w pełnym pokoju w online.

Także bezsensu zabawa wg mnie.

Ale robienie pucharków online jest bardzo proste, jedyny który był męczący to nabić maksymalny level.

Reszta sama po prostu wpada podczas grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maksymalny level nie jest taki trudny w Motor Mash :P Tam wpadaja po 2-3 levele naraz (bo z reguly jestem 1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem dziś w saturnie z kosza za 50 zł. Jak dla mnie gra świetna grałem w nią z kumplem na podzielonym ekranie i jeszcze niejeden wyścig rozegramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blur to świetna i niestety jakże niedoceniona gra. Zarówno w singlu jak i w offline bawiłem się przednio.

Szkoda, że zaraz po premierze, w grę nie grało nawet 1000 ludzi jednocześnie.

Niestety, ale słaby marketing + premiera Split/Second w tym samym czasie, również nie pomogły.

Liczyłem bardzo na drugą część, ale jak się studio rozpadło to chyba się nie doczekamy, a jest to wielka strata wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blur to świetna i niestety jakże niedoceniona gra. Zarówno w singlu jak i w offline bawiłem się przednio.

Szkoda, że zaraz po premierze, w grę nie grało nawet 1000 ludzi jednocześnie.

Niestety, ale słaby marketing + premiera Split/Second w tym samym czasie, również nie pomogły.

Liczyłem bardzo na drugą część, ale jak się studio rozpadło to chyba się nie doczekamy, a jest to wielka strata wg mnie.

Na forum psx jest temat...gramy online co wtorek o 20,30 zawsze jest fajna ekipa, jak ktoś chętny niech wbije na forum do działu online temat Blur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W newsach wrzucili video ze skasowanej dwójki. Naprawdę złość mnie ogarnia, jak widzę, że takie ciekawe projekty idą do piachu, a kolejne robione ''na odwal się'' nfsy sprzedają się w milionach egzemplarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo lud jest coraz ciemniejszy i coraz łatwiej mu wcisnąć coraz to większe gówno.

BLUR był świetny wg mnie, super się bawiłem w online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde szkoda 2 części Blura,1 była bardzo dobra a 2 na tym filmiku wygląda świetnie. No ale skoro projekt poszedł do kosza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie znów chęć na płatki bekonowe. Gra ktoś z was jeszcze, znajdą się ludzie na wyścigi online? Z wyścigami arcade ostatnio cienko, GRID 2 zapowiada się nijako, nfs rivals też do mnie nie trafia (hp średnio mi się spodobało) to trzeba się znów blurem podratować, ech wielka szkoda, że dwójki nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby ludzie online byli. Ja kupiłem zaraz po premierze, to raptem kilka tysięcy ludzi grało i większość trybów świeciła pustkami.

To nawet wolę nie wiedzieć jak sprawa teraz będzie wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie ochotę pograć w Blura śmiało dołączajcie do mnie, gram zazwyczaj po 20, w grze wyjechane ok 12 mln pkt, także wiem co jest grane. Wieczorem na serwerach jest ok 300 osób, rano z 70 - 100. Gra jest niesamowita, będąc pierwszym przez większość wyścigu możesz oberwać w każdej chwili i dojechać jako ostatni. Jak chcecie pograć wysyłajcie zaproszenia z dopiskiem Blur pod mój nick, chętnie pogram biorąc pod uwagę jak długo jeszcze serwery będą włączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

właśnie zastanawiam się nad zakupem tej gry (trudno dostępna), ale mam pytanie ile jeszcze będa otwarte servery na ten tytuł ?

 

i czy mogę kupić używkę i nie będe potrzebował do grania w sieci online pass ?? Czekam na odpowiedź i będe wiedziec co robić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos chetny na wyzwania online?

Serwery sa pelne, zazwyczaj jak wchodze jest lekko ponad 100 ludzi online a maksymalnie w najbardziej popularnym trybie w 1 wyscigu moze grac 20 graczy. Niestety ludzie graja praktycznie tyko w 3 tryby (na 6-7? nie pamietam dokladnie). Gierka jest dobra a wyrwac ja juz mozna za +- 3 dyszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×