Skocz do zawartości
szaman999

Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie mogę się doczekać tych dodatków x)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie lepiej gralo niz w oryginala ogromny plus dla autorow za poprawienie check pointow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem oba zaraz po premierze Gay Tonego, zamieniłem się z kumplem konsolami na kilka dni. Dodatki są fajne, zwłaszcza drugi. Mimo że grałem to jak będę znów miał konsolę to kupię na 100% bo muszę mieć wszystko z GTA :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, może ktoś mi to wyjaśni.

Wczoraj na karcie mojego "friend`sa" z USA widziałem pod trofikami z GTA IV listę, nieodkrytych oczywiście, trofeów z powyżej omawianych dodatków.

Jeżeli premiera jest w Stanach 13.04 to jak to możliwe?

Dodam tylko, że jak przeglądam moje trofea z GTA IV, to są tam tylko trofea te które dotyczą tej części gry. Jednak, gdy porównuję moje trofea z kartą w/w "friend`sa" to na mojej też pojawiają się nieodkryte trofea z dodatków??? wacko.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie lepiej gralo niz w oryginala ogromny plus dla autorow za poprawienie check pointow

chyba pojawienie się, bo w GTA4 i wcześniejszych takowych nie spotkałem :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

checkpointy dodali? To ma byc gra a nie gra dla przedszkolaka ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Wytłumaczcie mi jak to jest z tymi dodatkami kiedy premiera ? czy działają samodzielnie? i czy są do nich osobne trofea tak że w jednym i drugim dodatku jest platyna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz na płycie to działają same, jak kupisz DLC potrzebujesz podstawki, nie ma tam żadnych platyn, oba DLC dodatki dodają razem 15 trofeów, (ponoć) same brązy.

Edytowane przez LethalDoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, może ktoś mi to wyjaśni.

Wczoraj na karcie mojego "friend`sa" z USA widziałem pod trofikami z GTA IV listę, nieodkrytych oczywiście, trofeów z powyżej omawianych dodatków.

Jeżeli premiera jest w Stanach 13.04 to jak to możliwe?

Dodam tylko, że jak przeglądam moje trofea z GTA IV, to są tam tylko trofea te które dotyczą tej części gry. Jednak, gdy porównuję moje trofea z kartą w/w "friend`sa" to na mojej też pojawiają się nieodkryte trofea z dodatków??? wacko.gif

Jeśli chodzi o trofea to już tak jest ;P jeśli porównasz trofea z kimś kto też ma gta to zobaczysz trofiki z dodatków... z LBP też tak było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto tez dodac ze trofea robione w dodatkach, beda sie zaliczac do tych z podstawki (chodzi mi o pucharki podstawowe z GTA4 oczywiscie).

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ile to bedzie kosztowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

checkpointy dodali? To ma byc gra a nie gra dla przedszkolaka ;/

Dajmy na to GoW checkpointy ma i chyba grą dla przedszkolaka byś tego nie nazwał. Więc w czym problem?Jasne,gry reprezentują dwa zupełnie różne gatunki,ale jednak checkpointy nie są tutaj jakimkolwiek wyznacznikiem. Dla mnie w GTA mogą być, a może ich nie być. Ni ziębi, ni parzy.

wiadomo ile to bedzie kosztowac?

140 zł

Edytowane przez Aberguy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Checkpointy, nie są złe, przynajmniej nie trzeba będzie znowu jechać 10 minut na miejsce akcji po tym jak się zginęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile w wersji elektronicznej sobie zazycza? mam nadzieje ze nie 140 zl, tylko polowe z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że tyle samo co za wersję pudełkową. 119zł albo 139zł był oczekiwał.

A co do checkpointów - dla mnie bardzo dobra rzecz - nie nie ułatwia w samej rozgrywce, a zmniejsza od czasu do czasu frustrację :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli lipa. nie dosc ze za 200 zl kupilem gta 4, to teraz tyle sobie policza, na dodatek wersji elektronicznej nie odsprzedam komus innemu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile w wersji elektronicznej sobie zazycza? mam nadzieje ze nie 140 zl, tylko polowe z tego

Spokojnie, podziel sobie 140 na 4 i bedzie cena prawidlowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to mi chodzi ze nie chce sie w sloty bawic, ale faktycznie jak przesadza z cena elektronicznej wersji to rowaze taka mozliwosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety swoją wersje pre-order wycofałem ponieważ ja potrzebuje coś teraz a nie czekać do 16 kwietnia

Jak wy kupicie, proszę napiszcie w tym temacie czy warto jest to kupić ( ja sam uważam że tego nie warto kupić, to TRZEBA kupić :D )

Ale zawsze lepiej być pewnym pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli lipa. nie dosc ze za 200 zl kupilem gta 4, to teraz tyle sobie policza, na dodatek wersji elektronicznej nie odsprzedam komus innemu :/

A czy ktoś zabrania kupna tych dodatków w wersji pudełkowej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... A po za tym to kiedy kupiłeś to gta4 że wydałeś 200zł... chyba ponad rok temu... A dodatki w wersji pudełkowej kosztują około 120 - 140zł ;P a jeśli chodzi o gry na ps3 to stosunkowo nie wiele ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh troche zamieszania zasialem checkpointami xD chodzilo mi oczywiscie o savowanie podczas misji(w sumie jak to nazwac jak nie checkpoint xD). W dodatku jest zdecydowanie lepiej niz w podstawowej wersji nie ma juz sytuacji ze jedziemy 10minut z jednego konca mapy na drugi po czym cos nam nie wyjdzie mission failed i znowu dymamy przez cala mape, musimy co prawda wybrac w komorce "retry" ale wrzuca nas odrazu na poczatek akcji a nie do punktu w ktorym wzielismy misje. Jak dla mnie wielki plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 około 120 - 140zł ;P a jeśli chodzi o gry na ps3 to stosunkowo nie wiele ;P

Jak na nowy tytuł to bardzo nie wiele szczególnie że nowe dobre gry zawsze ( prawie zawsze ) kosztują 200 zł ;/

Bardzo miły zabieg ze strony Rockstar w kierunku Peestrójkowców :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh troche zamieszania zasialem checkpointami xD chodzilo mi oczywiscie o savowanie podczas misji(w sumie jak to nazwac jak nie checkpoint xD). W dodatku jest zdecydowanie lepiej niz w podstawowej wersji nie ma juz sytuacji ze jedziemy 10minut z jednego konca mapy na drugi po czym cos nam nie wyjdzie mission failed i znowu dymamy przez cala mape, musimy co prawda wybrac w komorce "retry" ale wrzuca nas odrazu na poczatek akcji a nie do punktu w ktorym wzielismy misje. Jak dla mnie wielki plus.

Popieram jest to wielki + dla gta :wub: ;P to strasznie denerwowało kiedy jedziesz jedziesz jedziesz i bum coś nie tak poszło... i jednym słowem du*a ;P

Ale dlaczego tak późno wychodzą :confused: liczyłem na to że troszkę w święta poprzycinam i lipa ;/ zmienili datę premiery... :( no ale trudno... nic na to nie poradzimy :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×