Skocz do zawartości
szaman999

Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City

Rekomendowane odpowiedzi

Ale chyba nie dostanie w dzień premiery do domu ;). Jak ktoś będzie miał informacje gdzie dorwać w Poznaniu to dajcie znać ;)

Pozdrawiam

Ale dostanie dzień po premierze... jeden dzień w tą czy tamtą nie robi różnicy... zabawa z grą i tak będzie świetna... nie prawda ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie dostałem potwierdzenie wysyłki od Ultimy i po sprawdzeniu paczki na stronie kurierskiej jest napisane, że kurier już paczkę odebrał tak więc chyba jutro będę wreszcie mógł pograć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka na pewno zmiażdży klimatem no i pierwszy raz w grach wideo zobaczymy kutasa xD

O stary... nie ekscytuj się tak... ale mi zajawka zobaczyć wirtualnego ku*asa w grze... ??? Ogarnij się ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lubi :P

Wiecie moze jakie sa koszta tej gry w sklepie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no i pierwszy raz w grach wideo zobaczymy kutasa xD

A San Andreas ? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dostanie dzień po premierze... jeden dzień w tą czy tamtą nie robi różnicy... zabawa z grą i tak będzie świetna... nie prawda ;D

Zważywszy, że premiera w piątek to w najlepszym wypadku paczka dojdzie po weekendzie ... choć z pocztą nigdy nic do końca nie wiadomo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie dostałem moją kopię!!! biggrin.gif

Dodam tylko, że zamówiona w ultima.pl

Wybacz Dante, ale musisz poczekać... długo.tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy, że premiera w piątek to w najlepszym wypadku paczka dojdzie po weekendzie ... choć z pocztą nigdy nic do końca nie wiadomo ...

Co ty gadasz??? Jaki piątek??? Już możesz kupić... :? Ja mogłem odebrać swoją kopię już wczoraj ale nie miałem czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka na pewno zmiażdży klimatem no i pierwszy raz w grach wideo zobaczymy kutasa xD

No bez przesady, już w latach 80-tych na ZX Spectrum grałem w grę w której można było zobaczyć kutasa i to bynajmniej nie w stanie "spoczynku".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie, gra doszła dziś rano i za jakieś 10min wsiąkam po raz kolejny w Liberty City! Długo czekałem ale wreszcie je mam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie, gra doszła dziś rano i za jakieś 10min wsiąkam po raz kolejny w Liberty City! Długo czekałem ale wreszcie je mam biggrin.gif

Nie zdziw się jak zobaczysz grafę. Jestem w szoku... angry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozytywnym czy negatywnym szoku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA IV nie było idealne. Ale to chyba żart ze strony Rockstar?

Zacząłem grać w "Lost and..." i wyłączyłem po godzinie. Oczy bolą mnie jak cholera. Dla mnie ta grafika to GTA III. verymad.gif

Dodam tylko, że muza i wstęp do gry naprawdę dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanie, GTA IV kupilem w Polsce, a dodatki bede kupowal na niemieckim ps store, myslicie , ze dodatki beda dzialac??pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA IV nie było idealne. Ale to chyba żart ze strony Rockstar?

Zacząłem grać w "Lost and..." i wyłączyłem po godzinie. Oczy bolą mnie jak cholera. Dla mnie ta grafika to GTA III. verymad.gif

Dodam tylko, że muza i wstęp do gry naprawdę dobry.

eeeeeee...??? Jak to możliwe że grafika jest gorsza... skoro jest wszystko robione na tym samym silniku co gtaIV??? Gadasz głupoty... Kiedy grałeś ostatnio w GTA IV???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeeeee...??? Jak to możliwe że grafika jest gorsza... skoro jest wszystko robione na tym samym silniku co gtaIV??? Gadasz głupoty... Kiedy grałeś ostatnio w GTA IV???

Niepotrzebnie się unosisz. Chyba każdy ma prawo do własnej oceny?

Jak zagrasz to sam ocenisz. Grafika jest, lekko mówiąc, słaba. yucky.gif

A w GTA IV grałem z miesiąc temu. Tylko co to ma do rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie się unosisz. Chyba każdy ma prawo do własnej oceny?

Jak zagrasz to sam ocenisz. Grafika jest, lekko mówiąc, słaba. yucky.gif

A w GTA IV grałem z miesiąc temu. Tylko co to ma do rzeczy?

Ja się nie unoszę tylko myślę że słabo oceniasz grafikę w tej grze... nie może(przynajmniej nie powinna) być grafika gorsza od GTA IV skoro wszystko jest takie same???

Pytałem się kiedy ostatnio grałeś w GTA IV ponieważ jeśli grałeś powiedzmy rok temu w gta to uznał bym że źle porównujesz grafikę w grach gdyż odstęp między graniem był spory...No ale ok miesiąc to jednak nie aż tak wiele...

No ale cóż ;P każdy ma swoje zdanie... jeśli jest tak jak mówisz to się chyba zapie*dole... tyle czekałem na tą grę i taka załamka... ;/

Miejmy nadzieję że nie jest tak jak mówisz xD (oczywiście bez obrazy) ale jednak każdy fan GTA zgodzi się ze mną ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie unoszę tylko myślę że słabo oceniasz grafikę w tej grze... nie może(przynajmniej nie powinna) być grafika gorsza od GTA IV skoro wszystko jest takie same???

Pytałem się kiedy ostatnio grałeś w GTA IV ponieważ jeśli grałeś powiedzmy rok temu w gta to uznał bym że źle porównujesz grafikę w grach gdyż odstęp między graniem był spory...No ale ok miesiąc to jednak nie aż tak wiele...

No ale cóż ;P każdy ma swoje zdanie... jeśli jest tak jak mówisz to się chyba zapie*dole... tyle czekałem na tą grę i taka załamka... ;/

Miejmy nadzieję że nie jest tak jak mówisz xD (oczywiście bez obrazy) ale jednak każdy fan GTA zgodzi się ze mną ;P

Powiem Ci co "widzę" w "Lost and...". Gdy gra się wczytuje, pojawiają się zdjęcia - standard w serii. I one są idealne. Sama gra, menu, napisy = subtitles - to wszystko jest jakby przykryte dziwną maską. U mnie na telewizorze widać takie "ziarno", że głowa mała. TV może nie jest szczytem techniki, ale w GTA IV wszystko wyglądało w miarę dobrze. Ja zastrzeżeń nie miałem. Kombinowałem trochę z ustawieniami gry i TV i jest nieco lepiej, ale dalej do ideału daleko. Ta gra po prostu taka jest; niestety. down.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci co "widzę" w "Lost and...". Gdy gra się wczytuje, pojawiają się zdjęcia - standard w serii. I one są idealne. Sama gra, menu, napisy = subtitles - to wszystko jest jakby przykryte dziwną maską. U mnie na telewizorze widać takie "ziarno", że głowa mała. TV może nie jest szczytem techniki, ale w GTA IV wszystko wyglądało w miarę dobrze. Ja zastrzeżeń nie miałem. Kombinowałem trochę z ustawieniami gry i TV i jest nieco lepiej, ale dalej do ideału daleko. Ta gra po prostu taka jest; niestety. down.gif

Czyli grasz na zwykłym TV... może na HD Ready/Full będzie lepiej. Ale no czytałem też na anglojęzycznych stronach, że grafika W LaD jest nieciekawa, a nie wiesz jak jest w drugim dodatku? Mam nadzieje, że szybko wyjdzie jakaś łatka naprawiająca to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli grasz na zwykłym TV... może na HD Ready/Full będzie lepiej. Ale no czytałem też na anglojęzycznych stronach, że grafika W LaD jest nieciekawa, a nie wiesz jak jest w drugim dodatku? Mam nadzieje, że szybko wyjdzie jakaś łatka naprawiająca to.

HD Ready, ale wiele gier już "przerobiłem" i wiem jaka grafika mnie "zadowala". whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos pomoc, bo wlasnie zakupilem dodatek do GTA4 na amerykanskim PSS a gre mam w wersji europejskiej i nie moge tego dodatku odpalic. czy wogole jest mozliwe aby mi sie udalo w nia zagrac czy raczej sa ta pieniadze wyzucone w bloto???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos pomoc, bo wlasnie zakupilem dodatek do GTA4 na amerykanskim PSS a gre mam w wersji europejskiej i nie moge tego dodatku odpalic. czy wogole jest mozliwe aby mi sie udalo w nia zagrac czy raczej sa ta pieniadze wyzucone w bloto???

raczej strzeliłeś gafę, dlc z innego regionu nie odpali z grą z naszego regionu. Głowy nie dam ale chyba lipa. Co innego wersja pudełkowa, która nie potrzebuje calaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×