Skocz do zawartości
plaga

Jaki Kabel - Czym Co Do Czego. (Ps3 Do Vga-1 Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Czytalem instrukcje i nic tam nie wyczytalem.Moze ktos sie zlituje i napisze mi jaki kabel mam kupic , bede bardzo wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Mam pytanie odnośnie kabla do ładowania pada, słuchawek (usb/mini usb). Planuję zakup dłuższego niż dołączony do zakupu kabla. Niestety słuchawki Pulse czy nowy DS4 wymagają dosyć częstego ładowania. Rozważam granie bezpośrednio na kablu. Orientujecie się może czy 3 metrowy kabel nie będzie zbyt długi i czy nadal będzie ładował nasze urządzenie? Ogólnie przeskok cenowy między kablem 3 m a 1,8 m jest dość spory i wolę się wstrzymać z zakupem. Będę wdzięczny za radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie doświadczenia z przełącznikami/rozdzielaczami hdmi? Chcę podłączyć 2 konsole pod jedno wejście hdmi w tv. Głównie chodzi mi o to, by raz podłączyć i zapomnieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Chciałbym podłączyć  ps 3 do monitora ale mam mały problem . 

 

 Łapcie zdjęcie ; screenSHU - The fastest screen capture ever. . Mam tylko taki slot dostępny . Jeśli kupie coś takiego to będzie działało ? ADAPTER PRZEJŚCIÓWKA DVI-HDMI HDMI-DVI GOLD 24+1 (3778740948) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

 

A jak źle , to co mam kupić aby działało ? 

 

Czekam na odp , pozdrawiam .

Edytowane przez icetea0099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jakaś opcja podłączenia PS3 do laptopa ??? Laptop sony vaio svf14 Pytam oczywiście o tunery itd... nie patrząc na koszty....

Edytowane przez skapol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Mam pytanie odnośnie kabla do ładowania pada, słuchawek (usb/mini usb). Planuję zakup dłuższego niż dołączony do zakupu kabla. Niestety słuchawki Pulse czy nowy DS4 wymagają dosyć częstego ładowania. Rozważam granie bezpośrednio na kablu. Orientujecie się może czy 3 metrowy kabel nie będzie zbyt długi i czy nadal będzie ładował nasze urządzenie? Ogólnie przeskok cenowy między kablem 3 m a 1,8 m jest dość spory i wolę się wstrzymać z zakupem. Będę wdzięczny za radę.

 

Mam 3m kabel od gioteck'a Pulsy i pady ładuje bez problemu. Nie siedzisz chyba 1,5m od TV więc 3m powinno być ok, nie będziesz musiał się też martwić. że słuchawki Ci spadną z głowy przy gwałtownych ruchach.

 

 
Witam
 
Chciałbym podłączyć  ps 3 do monitora ale mam mały problem . 
 
 Łapcie zdjęcie ; screenSHU - The fastest screen capture ever. . Mam tylko taki slot dostępny . Jeśli kupie coś takiego to będzie działało ? ADAPTER PRZEJŚCIÓWKA DVI-HDMI HDMI-DVI GOLD 24+1 (3778740948) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
A jak źle , to co mam kupić aby działało ? 
 
Czekam na odp , pozdrawiam .

 

Będzie działać ale:

-monitor powinien mieć HDCP

-dźwięk będziesz musiał puścić osobno, np. przez kabel jaki miałeś razem z konsolą "AV Multi composite" i przejściówka "2xRCA na gniazdo jack 3,5mm".

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z głosem w PS3.W dużym pokoju mam Sharpa 46 + PS4 i wszystko jest ok,natomiast u syna jest Deawoo 32 + PS3 i u niego jak przełącza obraz z SD na HD nie ma głosu to samo jest z dekoderem TV cyfrowej .Nie rozumiem co sie stało bo jeszcze kilka dni temu było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich chętnych do pomocy. Zmierzam kupić PS3, ale jest jeden problem, ponieważ chciałbym podłączyć konsole pod monitor, ale ten ma tylko wejście VGA. Sprawdzałem możliwości podłączenia i znalazłem taki kabel : http://allegro.pl/kabel-hdmi-vga-audio-1-5m-i3814380203.html   i mam teraz takie pytanie. Czy konsola będzie wyświetlała obraz poprawnie na monitorze?? Proszę o odpowiedź.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam taki problem ze nie mogę ustawić wyzszej rozdzielczości w opcjach wyswietlania niz najniższa. Sytuacja zarówno jest na kablu hdmi jak i na tym drugim zamieszczonym do konsoli. Poprostu jak daje wyzsza rozdzielczość ekran sie nie wyswietla. Czy ktoś może mi pomóc w tym temacie??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem tyle, że potrzebny jest mi konwerter który skonwertuje sygnał Cyfrowy HDMI na sygnał Analogowy VGA/D-Sub... Możecie napisać mi jaki konwerter w tym celu będzie najlepszym rozwiązaniem? Możecie także podesłać mi linki aukcji z Allegro, za co będę wam wdzięczny. 

Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , kupiłem ostatnio ps3 i gdy podłączam do monitora wyskakuje błąd na środku ekranu "... out of range" . Podłączam kablem HDMI>DVI , próbowałem podłączyć najpierw czinczą do tv i tam przełączyć na hdmi ale to dawało tylko out of range . Gdy przyciskałem przycisk restartu przez 5sek to na tv pokazywało że znalazło urządzenie HDMI i czy chcę przełączyć na to urządzenie gdy wciskam tak na monitorze jest czarny ekran. POMOCY !
Monitor to :iiyama prolite E2201w z HDCP 
Kabel:HDMI>DVI 
P.S. Kabel działa , ponieważ po podłączeniu do laptopa HDMI>DVI obraz leciał z laptopa do monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników . Mam sprawę dlaczego przez ten kabel  PS3 nie wyświetla mi obrazu http://allegro.pl/adapter-z-hdmi-do-vga-kabel-konwerter-1080p-bialy-i3904015375.html?source=mlt  . Wszystko dobrze podlaczne . Dodam jeszcze  że takim samym sposobem  mam  podłączone pod kompa i  wszystko ładnie działa .Chodzi mi oto aby  mógł pograć na monitorze , bo TV nie zawsze jest wolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedługo planuję kupić nową PS3 SLIM. I mam pytanie odnośnie podłączenia PS3 do monitora PC LG które ma tylko VGA ;/ Jak to podłączyć jakim kablem żeby działało ? Wiem że większość tych słabych tanich kabli HDMI NA VGA nie konwertuje obrazu czyli poprostu nie działa a nie chciałbym wyrzucać pieniędzy w błoto ;)

1. Czy takie coś wystarczy ? http://allegro.pl/hdmi-na-vga-adapter-konwerter-kabel-dzwiek-audio-i4051751388.html

2. Czy może takie coś ? Tutaj jest problem czy ten kabel zmieni obraz z cyfrowego na analogowy tak aby działało ;) ? http://allegro.pl/super-kabel-z-full-hd-hdmi-na-vga-2m-gold-
oplot-i4018596844.html lub coś takiego ewentualnie tylko nie mam pewności czy to rzeczywiście przeniesie obraz http://allegro.pl/konwerter-adapter-unitek-hdmi-na-vga-y-5301-i4077313910.html

3. Czy jeśli te nie będą się nadawać do pozostaje mi kupić taki konwerter w ostateczności ? Najtańszy jaki znalazłem na allegro. http://allegro.pl/adapter-zdalnego-zarzadzania-hdmi-vga-konwerter-i4034984060.html

Wolałbym te tańsze opcję ale nie mam pewności dlatego pytam abyście mi doradzili :P Proszę o pomoc ludzi z jakimś doświadczeniem w tej sprawie ;)

Dzięki wielkie z góry. 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dozbieraj i kup jakiś monitor na dvi, wtedy zwykły kabel dvi-hdmi za 15 zł wystarczy.Za 200 zl można już taki nabyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym podłączyć swoje ps3 slim 320 do monitora Samsung Syncmaster 920nw. Tyle tego jest na internecie że już się pogubiłem. Chciałbym się dowiedzieć czy takie coś ( http://m.allegro.pl/konwerter-adapter-hdmi-na-vga-audio-promocja-i4128169349.html ) wystarczy żeby wszystko działało przez pewien czas dopóki nie zbiore pieniędzy na dobry tv/monitor. Czy można do tej przejściówki podłączyć dowolne słuchawki/głośniki?

Ewentualnie może znajdzie się jakiś tańszy sposób?

Edytowane przez Q4LL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Otóż próbowałem podpiąć moją konsole (ps3 500gb super slim) do monitora komputerowego LG FLATRON W2252TQ za pomocą najzwyklejszej przełączki HDMI za 5zł, niestety obraz po podłączeniu się nie wyświetlał (czarny ekran). Czy istnieje jakaś metoda podłączenia konsoli do tego monitora naprzykład jakiś konwerter albo coś podobnego ? Prosiłbym o szybką odpowiedź pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po podłączeniu kabla zresetuj konsole ( przytrzymaj przycisk power i poczekaj do 3 piknięć ) następnie włącz normalnie, obraz powinien sie pojawić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że w ogóle nie używam komputera a głośniki Logitech X-530 leżą i się kurzą, chciałbym je podłączyć do mojej konsoli PS3.
Jestem zielony w tych sprawach, do PC podłączyć to nie problem, jednak tutaj trzeba bawić się w przejściówki, o których nic nie wiem.

Okablowanie głośników:

210220071917548JXOWY.jpg

Wyjście konsoli PS3:

Super_Slim_PS3_35454664_35454666_3545466

Wyjście mojego telewizora (Samsung UE32F5000):

connections.jpg

Rozumiem, że nie ma opcji podłączenia bezposrednio do PS3, zostaje telewizor.
Czytałem na internecie, że nie zrobie z tego 5.1 (Miałem taki plan, aby te głośniczki sobie porozstawiać po każdym kącie w pokoju, ale cóz).

Dostałem wraz z głośnikami taką przejściówkę:

8918400100_1351013395.jpg

No więc moja prośba polega na tym, abyście pokierowali jak to podłączyć, w jaki sposób, gdzie co podpiąć, czy warto jest rozstawic jakoś te głośniczki, jaką kupić przejściowke jak będzie trzeba, czy Subwoofer będzie działać,czy uzyskam po prostu efekt stereo albo podwójne stereo?

Wiem, że pomożecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×