Skocz do zawartości
plaga

Jaki Kabel - Czym Co Do Czego. (Ps3 Do Vga-1 Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Heheh - wy jeszcze o tym kablu??? Kurcze.. no ile mozna - lepiej wezcie sie za granie :-)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saincik jesli ty zainwestowałes w móżg to po co piszesz abym ja zainwestował gdybym napisał ci jakie studia skonczyłem tobyś zesrał sie z zazdrości.

Koncze juz na tym etapie pogawędke z dziecmi.jesli niewiecie czym sie różni dobry kabel od taniego to juz wasza sprawa.Zycze dobrego odbioru z kabelka za 10zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

predzej sie zesram z nudow dyskutujac tutaj z Toba pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
saincik jesli ty zainwestowałes w móżg to po co piszesz abym ja zainwestował gdybym napisał ci jakie studia skonczyłem tobyś zesrał sie z zazdrości.

Koncze juz na tym etapie pogawędke z dziecmi.jesli niewiecie czym sie różni dobry kabel od taniego to juz wasza sprawa.Zycze dobrego odbioru z kabelka za 10zł.

Może dostanę za to warna, ale uważam, że muszę to napisać:

Posłuchaj, matole niewydarzony, przestań nas tu wszystkich obrażać, przeklinać, chwalić się sprzętem i nazywać dziećmi! Tylko ci się wydaje, że jesteś najlepszym znawcą sprzętu na tym forum, ale to gówno prawda! A jeśli chodzi o twoje wykształcenie, to uważam, że jedyne kierunki studiów, które skończyłeś, to głupota stosowana i debilizm powszechny.

Nie pozdrawiam, a wręcz życzę, żeby ci się ten twój kochany kabelek spalił.

PS

W zasadzie nazywanie nas dziećmi, to w twoich ustach komplement. Bo, w przeciwieństwie do ciebie, nawet dziesięcioletnie dziecko wie, w których przypadkach 'nie' piszemy łącznie, a kiedy rozdzielnie. A to podważa słuszność twierdzenia, że ukończyłeś jakiekolwiek studia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
saincik jesli ty zainwestowałes w móżg to po co piszesz abym ja zainwestował gdybym napisał ci jakie studia skonczyłem tobyś zesrał sie z zazdrości.

Hehe natknalem sie na ten temat przypadkiem i MUSZE to wiedziec: JAKIE STUDIA SKONCZYLES???? :D:D

Sorry za offtop, upomnienie przyjmuje na klate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli niewiecie czym sie różni dobry kabel od taniego to juz wasza sprawa.Zycze dobrego odbioru z kabelka za 10zł.

no to w koncu uswiadomisz nas czym sie rozni ? cena ? heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Czy ktoś próbował słuchać płyty Audio w formacie DTS na konsoli? Mam problem, bo nie chce otworzyć mi takiej płyty. Zamiast muzyki słychać szum. Na stacjonarnym DVD płyta działa prawidłowo. Mam głośniki Logitech Z550 podłączone kablem optycznym. W grach i w filmach wszystko działa prawidłowo.

Dzięki za jakieś sugestie co zrobić aby było prawidłowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

Czy ktoś próbował słuchać płyty Audio w formacie DTS na konsoli? Mam problem, bo nie chce otworzyć mi takiej płyty. Zamiast muzyki słychać szum. Na stacjonarnym DVD płyta działa prawidłowo. Mam głośniki Logitech Z550 podłączone kablem optycznym. W grach i w filmach wszystko działa prawidłowo.

Dzięki za jakieś sugestie co zrobić aby było prawidłowo

Masz pewnie ustawiony zbyt wysoki sample rate w ustawieniach audio - upewnij sie ze nie masz zaznaczonego AAC a PCM masz ustawione gora na 88.3kHz (o ile dobrze pamietam to te ustawienie dziala ok z Z5500) jezeli to nie pomoze zaznacz tylko DTS i DD5.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piter, musisz miec naprawde duze problemy emocjonalne, skoro chcesz aby kazdy "zesral sie" z zazdrosci widzac jaki masz TV i glosniki, jakie studia skonczyles... Generalnie mam to gdzies jaki masz sprzet i jakie studia skonczyles, co nie znaczy ci w to wieze, bo po sposobie wypowiedzi moge wywnioskowac, ze jedyna wyzsza szkole jaka skonczyles, to jakas prywatna, bezstresowa szkolka pod Warszawa, oplacana przez rodzicow... jesli wiesz co mam mam na mysli... Jesli nie, to czytaj dalej: Jesli kupisz kabel za 600pln to sprzedawca widzac ze jestes w stanie kupic ten kabel, wcisnie ci kazdy kit abys tylko zostal frajerem miesiaca kupujac kabel za 600pln. ZAPYTAJ LUDZI NIEZAINTERESOWANYCH - bo widze, ze twoerdzisz, ze tutaj na forum kazdy ma kabelek z Chin za 10pln i go broni... nie - ja mam kabelek za 20pln, i nawet zebym mial teraz w tylnej kieszeni 5000pln to NIE KUPILBYM KABLA ZA 600PLN! Ale niestety ty albo nie potrafisz myslec logicznie, albo jestes bananem z niemal nieoganiczonym dostepem do gotowki(oczywiscie nie swojej). Czym sie roznia bokserki Bossa za 800pln od bokserek "Atlantic", "Uommo" czy innyych w cenie 50-100pln? Swta ci cos w glowce? Jesli nie to koncze probe dyskusji bo nie lubie rozmawiac z tepymi negatami.

DO MODERATORA_ Prosze usunac wszystkie posty nie na temat (lacznie z moim pewnie) i pozostawienie tego, co dotyczy kabli HDMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piter23 podawanie co ile cię wyniosło to podniecanie się tym... Ja mam TV za 2,1k a kabel mam za 59 zeta firmy HAMA, bo tylko osoba co się nie zna na sprzęcie kupi kabel za 600 zeta, by rozwiać twoje wątpliwości polecam przejść się do sklepu i kupić najtańszy kabel HDMI po czym iść do domu i zobaczyć różnicę a raczej to samo no chyba ze kupno dla ciebie kabla za 50 zeta to wstyd i za tyle to ty zamawiasz chleb u piekarzy z super dodatkami ;D

Albo się nie chcesz przyznać do tego że cię zrobili w bambuko w sklepie albo jesteś zaślepiony swoją kasą jak bill gej'ts i dla ciebie lepsze znaczy droższe... Czemu nie kupiłeś Sony Bravi za 10k? A nie jakiś szmelc za 7k... Jak zacznę chodzić do pracy to sobie walnę taką bravię albo 70-100" plazmę i będę roxił na kabelku za 59 zeta :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się. Dzięki za podpowiedź ClassicGOD. Zmieniłem ATRAC na 49kbps i wszystko hula aż miło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie karmcie trolla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, takie pytanie mam bo przesiadam sie ze starego tv na taki nowszy z full hd. Nie czytałem co tam piszecie ale proszę doradźcie mi jaki kupic kabel Może coś z allegro http://allegro.pl/50111_okablowanie.html?o...&view=gtext a telewizor mój to taki żadna rewelacja model Samsung LE32A5. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry, takie pytanie mam bo przesiadam sie ze starego tv na taki nowszy z full hd. Nie czytałem co tam piszecie ale proszę doradźcie mi jaki kupic kabel Może coś z allegro http://allegro.pl/50111_okablowanie.html?o...&view=gtext a telewizor mój to taki żadna rewelacja model Samsung LE32A5. Z góry dzięki

no to moze jednak przeczytaj co tam napisalismy, a nie podajesz link to listingu kabli na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry, takie pytanie mam bo przesiadam sie ze starego tv na taki nowszy z full hd. Nie czytałem co tam piszecie ale proszę doradźcie mi jaki kupic kabel Może coś z allegro http://allegro.pl/50111_okablowanie.html?o...&view=gtext a telewizor mój to taki żadna rewelacja model Samsung LE32A5. Z góry dzięki

Zeby nie klepac kolejnych postow - KABEL ZA DWIE-TRZY DYSZKI WYSTARCZY, NIE BEDZIE ROZNICY W OBRAZIE PRZY DROZSZYCH!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry, takie pytanie mam bo przesiadam sie ze starego tv na taki nowszy z full hd. Nie czytałem co tam piszecie ale proszę doradźcie mi jaki kupic kabel Może coś z allegro http://allegro.pl/50111_okablowanie.html?o...&view=gtext a telewizor mój to taki żadna rewelacja model Samsung LE32A5. Z góry dzięki

Swiadomie zadajesz pytanie, na ktore odpowiedz byla walkowana przez caly temat :| Za takie cos powinno byc organizowane publiczne linczowanie. Czy to jakas choroba, ze czyta sie zawsze to co jest ponizej a nie powyzej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Wczoraj chciałem sprawdzić konsolę na nowym TV przez HDMI. Przeniosłem konsole do drugiego pokoju podłanczam i wszystko chodzi OK. Dziś spowrotem podpinam pod starego kineskopa (tym drugim kabelkiem jak z zestawu) pod euro i konsola milczy, tzn nie mam ani obrazu ani dzwięku. Konsola załancza się chyba prawidłowo, palą się tam te diody które powinny, można wkładać i wyjmować płytki, nawet wydaje mi się że reaguje na kliki pada. Niestety obrazu ani dzwięku nie ma. To nie wszystko. Do konsoli podpinam światłowód z amplitunera (100%sprawny sprzęt), kolejny raz załanczam konsole i nadal cisza i brak obrazu. Restartuje, przytrzymuje przycisk on/off, bawie sie padem - nic, tylko w konsoli dioda czasem jakaś mrygnie, tak jakby z konsolą było wszystko ok.

Poszedłem z konsolą jeszcze pod jeden TV kineskopowy i podłanczam - efekt ten sam,cisza i ćma.

Zrezygnowany zrobiłem jeszcze jedą próbę, podpiołem PS3 pod nowy TV kabelkiem HDMI - wszystko działa, i dzwięk, i obraz.

Brakuje mi pomysłu co mogę jeszcze sprawdzić by wszystko działało jak dotychczas na tym drugim kabelku i dzwięk przez światłowód. Poradzcie coś proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie masz dzwieku ani obrazu bo konsola wciaz wysyla je do portu hdmi... po podpieciu pod kineskop wlacz ps3 przytrzymujac power button (ten kolo eject button) przez ok 5 sekund - az piknie. ustawienia obrazu/dzwieku zostana przywrocone do domysnych i wszystko wroci do normy.. bez nerwow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączkonsole i przytrzymaj 5 sekund na kineskopowym aż zapika Wtedy się zresetuje i będzie działała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

picld, Souly macie u mnie po browcu. Dzięki Wielki bo już mnie zimne poty,ciekłe azoty oblewały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
picld, Souly macie u mnie po browcu. Dzięki Wielki bo już mnie zimne poty,ciekłe azoty oblewały

wystarczylo zajrzec do instrukcji ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie stć na kabel za 600zł dlatego go kupiłem nigdy bym niekupił kabla za 10zł czy 50zł.kupuje telewizor za 7000zł i kino domowe za 5000zł więc mnie stac.

tych których niestac niech kupuja chinskie kable za 10zł.Pozdro.A głupota to jest ze ludzie jeszce do tej pory kłócą sie o kabel hdmi.

Pewnie rodzicie kupili a ty mowisz ze masz

Ja mam kabel z pozlacanymi koncowkami za ponad 50zl i smiga wzorowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam kabelek HDMI Herman Kordom (HK) kabelek pochodzi z dvd i jest dobrze i kabelek chodzi na najwyższej jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam kabelek HDMI Herman Kordom (HK) kabelek pochodzi z dvd i jest dobrze i kabelek chodzi na najwyższej jakości

Bueheheheheheheheheh!!! A i nie i przypadkiem i Harman i Kardon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam kabelek HDMI Herman Kordom (HK) kabelek pochodzi z dvd i jest dobrze i kabelek chodzi na najwyższej jakości

Tej, Herman, a gdzie znalazłeś kabel HDMI Harman Kardon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×