Skocz do zawartości
DaraS

Skate 3

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno kupilem dwojke (bardzo latwa platyna) i powiem swietna gra ;) ale watpie, znajac EA, by cokolwiek rewolucyjnego dodala do swojej nowej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy :P

Według mnie jedynka była lepsza od dwójki (bardziej realistyczna, lepsze miejscówki i w ogóle klimat). Ciekawe jak będzie z trójką. Albo hicior albo kompletna porażka :D

Ja jako skater w prawdziwym życiu czekam na premierę i na pewno zamówię pre-ordera :)

Edytowane przez keloj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na SKATE 3 grałem w 2 i była wyśmienita smile.gif Oczywiscie juz kaska odłożona

Edytowane przez papryka7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie decydujące będą wrażenia z dema (premiera na PSN 15.04 więc już za 2 tygodnie). Jeśli będą pozytywne to i pełna wersja zawita w bebechach konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz się dema doczekać nie mogę ;p pewnie od dema zadecyduje czy jednak kupie czy nie :) Mam nadzieje ze nie spaprali tak dobrej gry ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie decydujące będą wrażenia z dema (premiera na PSN 15.04 więc już za 2 tygodnie). Jeśli będą pozytywne to i pełna wersja zawita w bebechach konsoli.

Też śmigam jakieś 3 lata na desce, więc Skate 3 po kolejnych dwóch częściach jest dla mnie pozycją obowiązkową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bedzie ważne jakie bedzie demo , jesli bedzie dobre to kupuje gre :) Aha powiecie mi co bedzie zawarte w demie? Z góry dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem wczoraj w demko i mimo, że rozgrywka fajna, sposób na czesanie tricków też ciekawy (flipy i ollie prawym analogiem, inne analog + guziki) to jednak graficznie mnie odrzucilo i to mocno... Co jak co ale jeśli gra skupia się na jeździe na desce to powinno to jakoś wyglądać a nie takie PS2 po liftingu. Może demo jest biedniejsze od pełnej w tej kwestii (w co wątpię), nie mniej jednak na chwilę obecną wersji premierowej nie kupię. Może za jakiś czas używkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem znośny tytuł z tego będzie. Ale i tak jedynka była najlepsza pod względem grywalności, realistyczności, ogólnie dobry klimat ma. Nie wiem jak będzie z pełną wersją, ale... dwójka i demo trójki nie mają już 'tego czegoś'.

Edytowane przez keloj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mi się demko bardzo podoba ,szczególnie tryb hardcore[prawdziwy symulator]na którym bedzie można spedzac długie godziny ,do tego darkslidy .Czego chcieć więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawy bugow (nie bogow >_<) i glitchow np. "taniec" prawa galka przy bailu. Wazne, ze ja juz sam znalazlem glitch na wysooki skok do niebios - to chyba zle, nie?

Edytowane przez Champer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie demko było w miarę. Nie było tam niczego złego, może poza grafiką, ale nie było tam niczego nadzwyczajnego, nawet fajnie robi się te tricki gałeczką, a najfajniejszy patent to jak skacze się z budynku i łamie kark ;DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie demko było w miarę. Nie było tam niczego złego, może poza grafiką, ale nie było tam niczego nadzwyczajnego, nawet fajnie robi się te tricki gałeczką, a najfajniejszy patent to jak skacze się z budynku i łamie kark ;DD

witam! to i w dwojce byl taki motyw z lamaniem kosci!! skate 3 zbytnio nie rozni sie od dwojki ale fajnie ze gierka caly czas jest na topie i zyskuje nowe odslony. ale szczerze ja pojezdzil bym sobie troche na bmx ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skate 3 można już zakupic ! więc póki co pise tutaj jak ktoś chętny i dobrze grający w skate to chętnie się dołącze do teamu pisze tutaj aż admini zrobią temat w ustawkach :)

ID BednarPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

grałęm w skate 1 i 2... teraz skorzystałem z promocji i kupiłem 3 część w folii za 84zł... gdybym wiedział żę gra jest tak fajna to wydałbym te 190zł!! moim zdaniem lepsza niż dwie poprzednie części chociaż stosunkowo krótka... 2 dni i mam 100% kariery i prawie 90% wszystkich wyzwań...

oprawa graficzna jest świetna pod względem artystycznym ale sama grafika nie prezentuje się rewolucyjnie... tak więc polecam na prawdę tą grę... zreszta juz po obejrzeniu jej Intra wiadomo że gra jest luzacka i ciekawa:)

jakby co to mój team zwie się The Hot Chick:)

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;P szukam osób chętnych do drużyny ;P Na razie nie ma nazwy itd. ponieważ chcę to ustalić z osobami które miały by być w tej drużynie...

Pisać priv. aby nie śmiecić ;P Jestem otwarty na wszelkie propozycje ;P

Zapraszam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem grę i nie mogę się doczekać momentu, w którym listonosz zapuka do moich drzwi :) Demo prezentuje się wyśmienicie, a grzechem byłoby jeździć na desce w normalnym życiu i nie mieć w kolekcji następnej części 'skejta'. Mam tylko jedno pytanie, premiera nie była aż tak dawno, a widzę że cena na allegro waha się od 90 do 120zł za nowe egzemplarze. Coś się zmieniło, że tak tanio? Myślałem, że zapłacę powyżej 150zł a tu taka niespodzianka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czemu ta gra jest taka tania na PS3 O_O?? Mi gra na PS3 kojarzy się z ceną powyżej 150 zł po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem grę i nie mogę się doczekać momentu, w którym listonosz zapuka do moich drzwi :) Demo prezentuje się wyśmienicie, a grzechem byłoby jeździć na desce w normalnym życiu i nie mieć w kolekcji następnej części 'skejta'. Mam tylko jedno pytanie, premiera nie była aż tak dawno, a widzę że cena na allegro waha się od 90 do 120zł za nowe egzemplarze. Coś się zmieniło, że tak tanio? Myślałem, że zapłacę powyżej 150zł a tu taka niespodzianka :D

To przez tą promocje od EA 2 gry w cenie 1 ;P i chyba musieli sprzedawać gry za pół ceny albo 2 w cenie 1... (to moje zdanie) ;P np. w empiku są gry od EA za 240 zł (nawet army of two co według mnie jest ździerstwem) ale 2 grę dostajesz za darmo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×