Skocz do zawartości
DaraS

Skate 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy co lubisz, mi się szybko znudziły kawałki z gry, więc jeżdżę z własną muzyką, tzn. muzykę odpalam sobie na kompie, słuchawki na uszy i gram pardon.gif. Kupno oczywiście polecam.

Edytowane przez Qba619

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, nie żałuję! :thumbsup:

gra cudna, miejscówek aż głowa boli, a tryby są super.

wypasiony pomysł z drużyna i object droperem.

podobają mi się drużynowe wyścigi i ogólnie idee wyścigów na desce.

jedyne co wali po gałach, to to, że 50% tych rzeczy gapów by się w realu nie przeżyło(ale w biedro tak :D)

no ja bym dał 8/10, bo osobiście sądzę, że trochę metalu by było miłe i wszystko jest trochę zbyt cukierkowe.

Tej grze trzeba ciemnych chmur jak w ,,Alcatraz'' w thps4 czy innych mrocznych motywów.

w każdym bądź razie, gra jest lekka, misje są ciekawe i dosyć lekkie więc problem jest z niewieloma. :thumbsup:

btw, jak się nazywa ten grab(?) w którym robi się salto? nie mogę go znaleźć na liście trików. :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co daje aktywacja skat 3 na EA?? i czy pozniej trzeba za to placic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, nie żałuję! :thumbsup:

gra cudna, miejscówek aż głowa boli, a tryby są super.

wypasiony pomysł z drużyna i object droperem.

podobają mi się drużynowe wyścigi i ogólnie idee wyścigów na desce.

jedyne co wali po gałach, to to, że 50% tych rzeczy gapów by się w realu nie przeżyło(ale w biedro tak :D)

no ja bym dał 8/10, bo osobiście sądzę, że trochę metalu by było miłe i wszystko jest trochę zbyt cukierkowe.

Tej grze trzeba ciemnych chmur jak w ,,Alcatraz'' w thps4 czy innych mrocznych motywów.

w każdym bądź razie, gra jest lekka, misje są ciekawe i dosyć lekkie więc problem jest z niewieloma. :thumbsup:

btw, jak się nazywa ten grab(?) w którym robi się salto? nie mogę go znaleźć na liście trików. :sweat:

Miracle Whip ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, kolego, to nie mw.

jest to prawy grab i salto w tył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko

czy w skate 3 można tworzyć swojego skejta tak jak to było w drugiej części ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupilem, troche pogralem i musze stwierdzic ze gra mnie nie zachwycila. Jesli chodzi o sterowanie tricki itp jest fajnie. Ale jakos system wyzwan mysle ze moglby byc lepiej rozwiazany niz "ustaw aparat i zrob sobie zdjecie jak robisz trick"... Mam nadzieje ze sie jeszcze przekonam...

Edytowane przez Skosny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, poszukuje 5 osob ktore mialby by ochote pomoc mi w trofiku, czyli zagraj freeskakte z 6 osobami z teamu. team moge zalozyc i wszystkich dodac. ( oczywiscie wszyscy automatycznie dostana trofik. ) i jeszcze jedno ze trzeba wygrac zawody z teamu, czyli mozemy sobie pograc online w challange :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeden gość kupił 2 miesiące temu nowego Skate 3 - kod online niewykorzystany. Zamierzam od niego odkupić grę, bo wiem że kozacka i tutaj pytanie:

czy jak wpiszę sobię ten kod online to mam już aktywne multi na całe życie? Co mi daje wpisanie tego kodu?

Kiedy staje się nieaktywny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam multi działa bez kodu, aktywuje on możliwość wysyłania parków, filmów i zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki, kupiłem grę. Teraz powiedzcie mi jak wrzucać sobie z niej filmiki na yt? Potrzeba jakiegoś share pack czy coś takiego. Kod wklepałem, gram na multi ale jakiś program muszę do tego pobrać. Dajcie link do trofek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki, kupiłem grę. Teraz powiedzcie mi jak wrzucać sobie z niej filmiki na yt? Potrzeba jakiegoś share pack czy coś takiego. Kod wklepałem, gram na multi ale jakiś program muszę do tego pobrać. Dajcie link do trofek.

Trofea nie problem znaleźć - wujek Google i wpisujesz "Skate 3 trofea ps3". Co do wrzucania filmików na YT nie wiem ..

Edytowane przez Ghostbuster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,wszystkich ,piszę do osób chętnych pomóc mi i sobie ,zrobienia trofików online szczególnie tych gdzie musi być 6 osób, założyłem listę na którą osoby chetne moga się wpisać proponowany termin to piątek , sobota . Podaję link do listy http://forum.(spam)/viewtopic.php?f=17&t=138&start=30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wiem że pewnie odgrzewam kotleta tym postem ale brakuje mi tylko jednego osiągnięcia do platyny i bardzo chciałbym je zdobyć. Jeśli ktoś był by chętny to bardzo dziękuje z góry za pomoc. Potrzebuje 3 osób do teamu żeby zdobyć Talking bout Team practice :)

Pawel99PL.png

Edytowane przez Pawel99PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobrze, że napisałeś, ja też bym chętnie uczestniczył i przy okazji sobie nabił ten trofik. Ale uprzedzam przez pracę + uczelnię ciężko mi być słownym jeśli chodzi o datę "pojeżdżenia". Idealnie byłoby dla mnie dzisiaj czyli 31.01 w godzinach wieczornych machnąć te trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam pytanie odnośnie DLC. Gra jest za*ebista i dlatego chciałbym sobie coś do niej kupić. Nie mam nawet Skate share pack bo kupiłem używkę. Które DLC mi polecacie ? I Brać share pack ?

Ogólnie to nie mam żadnego dodatku, ale jak gra Ci się podoba to warto brać dodatki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Danny Way's Hawaiian Dream, San Van Party Pack, Maloof Money Cup 2010 NYC Pack i skate share pack. Te są najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje o jakimś info na temat Skate 4?

na google same śmieci wyskakują :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracze chcieliby Skate 4, ale EA nie jest tym zainteresowane. Same śmieci wyskakują bo gry po prostu nie zapowiedzieli.

Dodatkowo ze Skate 3 ciekawie się porobiło, nie można już zrobić własnej grafiki więc teoretycznie platyna jest już nie do zdobycia, ewentualnie można importować skatera od kolegi który wcześniej już zrobił swoją grafikę. Serwery do gry online dalej działają, jednakże zdobycie platyny jest już bardzo trudne, prawdopodobnie niedługo zamkną serwery.

Edytowane przez Cziczaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat z nostalgii chyba...

Ktoś coś czytał.. jakieś plotki, pogłoski, przecieki, cokolwiek na temat kontynuacji?

Jest jakieś źródełko nadziei?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się przecieki, które sugerują, że w tym roku dostaniemy upragnionego SKATE 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się przecieki, które sugerują, że w tym roku dostaniemy upragnionego SKATE 4 :)

Jak na razie jedyne przecieki to  spamowanie  przez graczy na tweet'erze lub innych stronkach EA z prośbami o wydanie SKATE 4 a co z tego będzie to się okaże. Jednak mam nadzieję że wyjdzie następna część bo dwójkę  ogrywam do tej pory i uważam że jest to najlepsza gra deskorolkowa jaka kiedykolwiek powstała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×