Skocz do zawartości
DaraS

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak wypadnie multi w tej grze, czy będzie to coś na tydzień dwa czy na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten Ghost Recon.. chyba nie w moim guście, niech lepiej zabiorą się za nowego Rainbow Six :happy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ubisoft też chce mieć swojego "Krajzisa" - zobaczymy co z tego wyjdzie, póki co jestem średnio optymistycznie nastawiony do tego tytułu. 

Edytowane przez VERGILDH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplaye/ trailery z E3:

http://www.youtube.com/watch?v=_OXDKZs12IE

Sorry za jakość w tym drugim filmiku, nie mogłem znaleźć nic lepszego. Trudno wychwycić coś w tej chmurze pikseli i rozmazanych tekstur, jednak ja wnioskuję, że będzie to mało oryginalny, ale grywalny TPS.

Czekam na ten tytuł jako alternatywę dla SOCOM'a.

Taktycznych TPS'ów za dużo to nie ma, więc na bezrybiu...

Edytowane przez Rainhaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając te trailery gra wogóle nie podoba mi się, coś w stylu Crysisa. Jakos nigdy nie byłem przekonany za serią " Tom Clancy's ".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wygląda ! Już wiem co biorę w maju:D Max Payne 3 oraz właśnie Żołnierza Przyszłościthumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubi zaczelo rozsylac kody do bety mp, posiadacze Conviction maja zapewniony dostep, niektorzy uzytkownicy uplay dostana losowo kod( ja tak dostalem), beda konkursy w ktorych mozna je wygrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F9BE-85N9-GBDG

kod do wersji beta

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem kod. Wczoraj ściągnąłem ale serwery jeszcze nie działały.

Dziś podobno mają ruszyć to obadamy co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwery dzialaja tylko kest problem zrozpocaeciem sesji , chyba narazie malo osob probuje zagrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwery dzialaja tylko kest problem zrozpocaeciem sesji , chyba narazie malo osob probuje zagrac

Aha - dzięki za info

Próbowałem się podłączyć do jakiejś gry ... i nic z tego :(

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co, dobrze gra wygląda? Sam bym sprawdził, ale nie miałem dzisiaj takiej możliwości. Gra jakoś nie jest chyba zbytnio oblegana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogę do żadnej gry dołączyć, makabra jakaś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu jak wybrałem tryb rozgrywki na "ANY" to od razu połączył.

Generalnie wygląda to kozocko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to takie połączenie Uncharteta z CoD-em BO które naprawdę zapowiada się na bardzo dobry wyrób. Dynamika i mechanika gry naprawdę zrobiła na mnie duże wrażenie. Szkoda tylko że jak na razie nie można odblokować gadżetów ekwipunku. Tak ostro levelowałem inżyniera żeby pobawić się Dronem i pupa :(. Broń póki co możemy dowolnie konfigurować za zdobyte punkty leveli. Trochę jak dla mnie jest za mało broni i częsci ale może to zmienią. W trybie celowania odrzut broni jest tak dużu że na początku miałem straszne trudności z celowaniem :). Rozgrywka już nawet bez zablokowanych akcesori jest bardzo dynamiczna. Ciekawi mnie jakie wrzucą tryby jeszcze. Reasumując - gra zapowiada się świetnie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj że to jest Beta.

Jak dla mnie będzie bomba.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż powiem tak, gra jakiegoś szału nie robi. Graficzny przeciętniak i multi mnie jakoś nie przekonuje. Reconi z przeciwnej drużyny mają o tyle dobrze, że im się włącza automatycznie stealth, a grając w przeciwnym teamie zwykłymi soldierami, to nie ma takich perków, bez sensu gra się przez coś takiego staje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie miał byc kolejny CoD gdzie można biegać w pojedynkę po całej mapie. I dzięki bogu. Tu od początku podkreślali że gra jest nastawiona na grę zespołową i stąd są te podziały na drużyny 3 osobowe. Faktycznie balans klas kuleje i to zdrowo. Najmocniejszą klasą jest bez wątpienia inżynier ... przynajmniej ja tak myślę. Nasłabszą soldier. Powinni zmienić tu coś tylko nie zabardzo widzę co. Drugie co mnie uderzyło to danie inżynierowi urządzenia do hakowania a recon ma miny. Powinni to zamienic bo przy tym układzie reconi będą siedzieć w miejscu obstawieni minami i kampić. Ale wracając do sprawy soldiera to pomyśl jak masz przy sobie inżyniera który rzuca granaty wykrywające cały czas a ty zaopatrujesz go w ammo :). Takie chyba było założenie tej gry na grę zespołową i to mi się bardzo podoba. Tylko teraz trzeba ludzi zebrać :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

memy_obama-not-bad.png

Jak dla mnie nic więcej. Gierka dobra, ale za bardo mi nie podchodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można dostać klucz do bety? Można go gdzieś kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można dostać klucz do bety? Można go gdzieś kupić?

Jeśli kiedyś rejestrowałeś się na Uplay, to powinieneś go dostać. Jeśli nie, to kupując grę w pre-orderze takowy otrzymasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×