Skocz do zawartości
DaraS

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

Rekomendowane odpowiedzi

Ex ja ma stałą ekipę jak chcesz to podam tobie namiary na PSN ID ekipy z naszego plutonu? napiszesz że jesteś ode mnie i styka :P

 

Oni grają co wieczór raczej, ja rzadziej bo nie mam tyle czasu...

 

GRAMY FOR FUN, a nie dla trofików!!

Edytowane przez Lambert PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu to u nas nie znajdziesz chętnych nikt nawet palcem nie ruszy aby trofika zgarnąć... a jeszcze będzie bunt :P po co łowca trofików :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę wiedział ile mi ta gra neta zjada to może wrócę do grania XD chwilowo mogę mieć problemy więc jak coś to może ja z Tobą pogram żeby Ci pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ją trzeci raz i znowu mi nie podchodzi. Kompletnie mnie to nie rusza. Chyba faktycznie "szczelanki" militarne nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziubuś, mam teraz ściągniętego Future Soldier na czystej konsoli, braciak też ma więc już dwóch do zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domyśliłem się :)

Widzę,że BlackhawkPL gra,może z nim uda mi się ustawić. :biggrin:

Gram, gram... Ale w singla jedynie. Też mi średnio podchodzi, chyba 4 czy 5 misji do końca zostało, wypada skończyć. Na multi ciężki temat ogólnie. Nie wiem czemu, ale nigdy strzelanki TPS mi nie podchodziły :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wie może ktoś jak włączyć Split Screean żeby stacjonarnie można zagrać w KAMPANIE z kolegą ? Bo w tryb partyzanta to nie problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden post w głównym temacie gry dot. ustawek to polecą warny.

Ex...ja pierd...jak można walić taki spam, ogarnij się następnym razem.

 

Cały syf przeniosłem tutaj:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/70826-ghost-recon-future-soldier/

 

Tam też mają pojawiać się wszelkie posty dot. ustawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielu godzinach, wreszcie udało mi się wbić platynę! :bunny:

Jeśli ktoś myśli o wbiciu platyny w tej grze,to odradzam!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie mi, że się tak wtrącę pomiędzy zagryzkę, a zapitkę, ale mam kilka pytań odnoście owej gierki.

 

1. Po pierwsze, chciałbym się dowiedzieć na jakiej zasadzie działa tam co-op. Od razu zaznaczę, ze nie obchodzi mnie kooperacja pomiędzy innymi graczami przez sieć, tylko lokalna (dwóch przy jednej konsoli / splint screen). Chodzi mi dokładnie oto, czy kampanie da się przejść na splint screenie? Jeśli tak, to świetnie, lecz bardziej zależałoby mi na osobnych trybach, coś w rodzaju multiplayera, lecz offline. W sensie (wybierasz mapę, czy tam misję, dodajesz boty i gracz z kumplem na podzielonym ekranie). Istnieje coś takiego w tej grze? Czy nie? Czy tylko singla da się przejść lokalnie? ;)

 

2. Jak oceniacie gierkę w skali 1-10? Kampania jest wciągająca? itp.

 

3. Czym się charakteryzuje gierka? Pytam bo nigdy wcześniej z tą marką nie miałem do czynienia.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja grałem tylko online ale myślę ,że na slpicie jest tak samo.ty jesteś 1 żołnierzem a kolega drugim macie jeszcze bodajże dwóch pomocników i granie kampanie.Naprawdę świetna sprawa,tylko jak my graliśmy w 3 to jeden z nas był nerwowy i nie słuchał rozkazów:).Jeśli ja miałbym oceniać grę dałbym jej bardzo mocną 8.ad,3 Jest to strzelanka taktyczna z perspektywy 3 osoby,gra się super ,wciąga jak cholera.Jesteś dowódcą i masz do pokierowania 3 osobowy oddział.Też przed zakupem bałem się ,że będzie za dużo taktyki a mało strzelania ale jest idealnie.za takie pieniądze jak teraz to trzeba w to zagrać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Z tego co widziałem to nie ma split screena.

 

2.Jak dla mnie jedna z najlepszych gier militarnych ever, zjada takie COdy,Crysisy itp itd z palcem w nosie.

 

3. Jest bardziej taktyczna niż trigger happy fps'y.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm. Ale z tej stronki wynika, że można coś oprócz kampanii rozegrać lokalnie na dzielonym... --->http://www.co-optimus.com/game/1921/playstation-3/ghost-recon-future-soldier.html

 

I własnie oto mi chodzi, kampania we dwóch plus coś innego (jakiś survival czy oddzielny tryb). Chciałbym, aby ktoś grający zweryfikował / potwierdził to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym grze dał mocne 9tkę - kampania może nie powala fabułą, ale gejmplej, kastomizacja broni, konstrukcja poziomów i kapitalny system zarządzania teamem nadrabiają to z nawiązką. Do tego taktyczny, nastawiony na współpracę multi. A split screen jest możliwy wyłącznie w trybie hordy(zresztą jest to tryb mega udany) - kampanię też można ukończyć w co-opie ale tylko po sieci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś platynę, jaka trudność. ?

Ja mam.Wymaga jedynie sporej ilości znajomych,którzy Ci pomogą .

A ciężko znaleźć ogarnięte osoby

Witam pilnie potrzebuję pomocy w w/w grze . Jeżeli nie odpowiedni dział to przepraszam . Otóż chciałbym sobie pograć z kolegą w kampanie tryb kooperacji . Na pudełku pisze tryb kooperacji dla 4 graczy , lecz za ch*** nie mogę go włączyć . Daje nową kampanie ( połączenie lokalne ) jak już jest ta pierwsza misja ze snajperką i tam każą iść podobijać ich to włączam drugiego pada naciskam wszystko co się da i nic ;( 

Sam ze sobą nie możesz.Jedynie online możesz grać Co-op'a

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny do wspólnej gry online jak i coopa?

HSa mam :P

Planuję zrobić listę aktualnie chętnych i grającyh:

- Ja 
- Traceguitar

-
-

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×