Skocz do zawartości
DaraS

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Wiadomo coś odnośnie online pass'a? Ubisoft zaczyna kopiować politykę EA i kody online to must have? Czyt. najnowszy Assassin's Creed.

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja nie została chyba jeszcze potwierdzona, ale myślę, że nie unikniemy tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

2CEM-GKNQ-4QER

kod do bety na ps3 jak ktos wykorzysta niech napisze mnie gra i tak nie podeszla wiec rozdaje kodzik :biggrin:

dzięki za klucz, mi działa :)

edit:pograłem trochę i niestety ale gra moim zdaniem jest słaba

każdy siedzi za osłoną i jedynie czeka aż opponent się wychyli

gry zespołowej i taktycznej praktycznie nie ma

Edytowane przez raf2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo się boją wychylić hihii- wiadomo wszystko zależy od ekipy a do mechaniki trzeba się pryzwyczaić - jak ogrywałem bete to widać było kto wygrywa tylko ci co działali razem i to z duża przewagą jak grałem z ekipa na czacie nie było mocnych no chyba że lepsza drużyna się trafiła to mecz wyrównany i końcówki decydowały - komunikacja i dyscyplina bo jak ktoś się wyłamał szyku to od początku trzeba było podchodzić. Sporo zabawy będzie tego jestem pewny. I ten gunsmith też fajowy jest - mogliby dodać cały kamuflarz i ekwipunek też do dopasowania wedle upodobania hyhy :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa jeszcze ta beta? Ostatnio jakoś tak od niechcenia odpaliłem konsole, załączam Ghosta, patrze jakiś patch. Wszystko ładnie, jakiś nowy "bombowy" tryb, szybko znalazło gre, ładuje się, ładuje, ładuje, ładuje... Minęło 10 minut zanim resetnąłem gre. Próbowałem ze 4 razy i cały czas nie może przejsć przez ten loading.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta miala byc do 9tego.

Grac w nia nie bylo sensu bo potrafila sie podwiesic , jak ktos mial pecha to dosyc czesto. Wiadomo beta jak to beta.

Zarys gry juz pewnie miales i jak sie podoba to sie nie opierniczaj tylko kupuj pre ordera bo taniej i wiecej , gram.pl niby planuje wysylke 21ego, ciekawe czy sie sprawdzi jesli tak instalka 2 dni przed premiera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pff, narazie i tak będę miał Maxa. Co do Ghosta, multi nawet przyjemne, ale nie wiem jak to będzie z singlem. Bardziej się nad Spec Opsem zastanawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jestem po pierwszych partyjkach, na razie niestety offline w cooperacji z kumplem w trybie partyzant, bo siedzimy w robocie. Pierwsze wrazenia jak najbardziej ok, grafika nie powala ale bardzo przyzwoity poziom, ruchy sprawiaja wrazenie realnie odwzorowanych, a sam tryb bardzo fajny, rano popykam w multi i kampanie i zobaczymy co z tego bedzie. W kazdym razie na ta chwile wydaje mi sie ze multi zatrzyma mnie dluzej niz max payne, ale watpie zeby kampania przebila ta z mp3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Spędziłem nad grą około 12 godzin głównie w trybie multiplayer. I jestem miło zaskoczony bo gra się wyśmienicie gra nastawiona jest na działania grupowe bo w pojedynkę dużo się nie zdziała jak całą drużyna broni danego punktu. Graficznie poprawnie nie powala na kolana ale jest oki. Mapki bardzo przyjemnie nie za duże, nie za małe takie w sam raz. Rozgrywka jest dość szybka i przyjemna. Modyfikacja broni bardzo fajny pomysł przez co na mapie można podnieść jeden karabin z różnymi akcesoriami, ilość broni nie powala.Teraz parę uwag do gry, punkty doświadczenia troszkę za szybko się wbija, druga uwaga to udało mi się wpaść już 2 razy pod mapę podobnie jak w BF3.

Ja osobiście polecam grę naprawdę bardzo fajny pomysł i wykonanie.

Pozdraiwam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak z bardziej niedocenianych premier ostatnimi czasy, pogralem troche w weekend i moge stwierdzic, ze na pewno nie zaluje kasy wydanej na ten tytul. Jesli ktos szuka dobrego siecowego TPP z naciskiem na wspolprace druzynowa moze kupywac w ciemno. Nie ma typowego team deathmatch, a dodano zmieniajace sie co pare minut zadania, opanowac nadajnik, ukrasc dane wywiadowcze, wysadzic jakas pierdołe. Samotnicy tutaj nie nawojuja, tylko gra druzynowa spowoduje, ze wygramy mecz. Olbrzymi plus to gunsmith, czyli miejsce gdzie projektujemy wlasna bron, graniczy z niemozliwoscia, znalezenie drugiej takiej samej broni. Graficzne jak napisalem wczesniej przyzwoity poziom, nie razi w oczy. Singla troche pogralem, ale jakos nie wciagnal jak max payne 3 ;) Jesli ktos sie pisze na wieczorne potyczki, niech zaprasza, nick w psn taki sam jak tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  1. A mnie wlasnie Singiel wciagnal bardziej niz w Max`ie. Multi zaczne jak skoncze Singla, takze wysylac zaproszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak spraw z singlem ? Długość, fabuła, gameplay, grafika, muzyka, lokacje ?

Jeszcze singla nie skonczylem ale jak narazie jest calkiem przyzwoicie , grafika trzyma poziom , misje dosyc ciekawe i wciagajace z przyjemnoscia uczestniczy sie w kolejnych . Muzyka to chyba zalezy od gustow mnie sie podoba . Dlugosc gry to tez jest uzalezniona od tego na jakim poziomie bedziemy grali i jakie sa nasze umiejetnosci.

Multi jest za to bardzo fajne , nie jest to gra dla samotnych Rambo trzeba wspoldzialac z towarzyszami broni , jak sa dwie ekipy w miare "ogarniete" to szala zwyciestwa przechyla sie raz na jedna raz na druga strone , jak juz wyzej koledzy wspominali fajna sprawa z modyfikacja broni , mozna ustawic pod siebie wszystko od rodzaju spustu po rodzaj lufy.

Trzeba sie tez przyzwyczaic do sterowania i celowania

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak spraw z singlem ? Długość, fabuła, gameplay, grafika, muzyka, lokacje ?

Singiel bardzo przyjemny najfajniejsze misje są te które masz przejść bez wykrycia swojego oddziału. A reszta to nawalanka przynajmniej w trybie weteran stopień trudności nie powala misję przechodzi się łatwo. Szkoda że czasami biegniemy przez jakieś 2 min do punktu a tam okazuje się koniec misji troszkę tak na siłę wydłużają czas gry. Muzyka pasuje do całego klimatu gry tylko mogło być jej troszkę więcej. Już bardzo dawno nie grałem TPS a ten naprawdę jest super w szczególności multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal są takie problemy w multi jak w becie? Co chwila d/c, lagi, nie chciało znaleźć gry, zwiecha itd... Gorzej niż w MP3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal są takie problemy w multi jak w becie? Co chwila d/c, lagi, nie chciało znaleźć gry, zwiecha itd... Gorzej niż w MP3.

Nic takiego na multi nie zauważyłem. jedynie co to na singlu podczas ładowania następnej cut scenki gra zwisła ale można zakończyć gre i odpalić na nowo bez resetu konsoli. Tryb Guerilla jest nastawiony tylko na gre ze znajomymi ?. Bo samemu to kicha totalna a nie mam znajomych żeby zagrać :( Jeśli ktoś jest chętny do gry to wysyłać zaproszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal są takie problemy w multi jak w becie? Co chwila d/c, lagi, nie chciało znaleźć gry, zwiecha itd... Gorzej niż w MP3.

Lagi się zdarzają ale to zależy na jaki serwer trawisz i jakim łączem dysponujesz, również podczas grania następuje zmiana hosta wiec jak drużyna zdobywała dany punkt traci i zaczyna od początku. Z wyszukiwaniem gier miałem tylko raz problem z podłączeniem. Ani razu nie zawiesiła mi się gra. Jedyne co jeszcze występuje to w moim przypadku to 2 razy wpadłem pod mapę (port).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to zmiana hosta mnie strasznie wkur... Raz gram, gram, dobre staty, gra się kończy a tu yeb zmiana host i staty poszły w pizdu... Ogólnie takie miałem problemy z tą betą, że tylko jeden mecz na 10 udało mi się skończyć. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nad multi spedzilem rowne 6 godzin czystej gry, lagi, problemy ze znalezieniem gry niestety czasem sie pojawiaja, ale nie sa na tyle czeste i meczace zeby zaraz skreslac tytul. Na problemy z wyszukaniem gry, wystarczy wejsc z lobby i wejsc jeszc ze raz i to samo rozwiazuje lagi, wszystko zalezy od hosta na jakiego trafimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jakie wersje gry będzie można otrzymać w Polsce? Chodzi mi o polonizację, są tylko napisy, jakiś dubbing?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile zamuje przejście singla ?

Wczoraj udało mi się ukończyć singla powiem tak jak usiądziesz to podejrzewam że w dzień zrobisz całego bez problemu. Ja grałem po 1-3 misje dziennie bo bardziej wciągnął mnie multi.

Misji jest 13 z czego dwie ostatnie bardzo dobre. Wiec teraz pozostało po odblokowywać wszystko w multi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również ukończyłem singla na veteranie. Według mnie bardzo fajny. Nie za krótki nie za długi poprostu w sam raz. Tryb Guerrilla - nie za wiele mogę powiedzieć bo to zabawy potrzeba znajomych ale na pierwszy rzut oka może być ciekawą alternatywą dla multi. Tylko warunek - trzeba mieć znajomych do tego trybu. Multi - nie narzekałem na lagi aż do wczoraj. Mam nadzieje że coś z tym z robią bo oprócz masakrycznych opóżnien jeszcze dochodzi sprawa zmiany hosta i resetowanie expa. Troche jest to denerwujące ale na szczęscie zdarzyło mi się to wczoraj tylko 2 razy na początku rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×