Skocz do zawartości
kill

Nier Gestalt

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie pykam w te gre, łatwo nie jest :) Nie moge pokonać tej wściekłej świni na northern plains ;)

Polecam

jak się sadzi roślinki?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi ze tak malo osob jest w ogole zainteresowanych ta pozycja, gdyz jest ona na prawde swietna, ale coz, brak reklamy - brak kupna.

Ludzie, zainteresujcie sie ta gra (szczegolnie fani gier akcji i jrpg) jest na prawde tego warta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIGN UP po RoF może się skuszę, do tej pory myślałem, że to zwykły slasher może ktoś to rozwinąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Koniecznie opiszcie swoje pierwsze wrażenia z gry. Od dłuższego czasu trzymam kciuki za tą produkcję, szczególnie liczę na ciekawy i widowiskowy system walki. Co prawda w tej chwili odrabiam zaległości na PC, ale za raz potem mam zamiar się zabrać za Nier bo jak na razie na horyzoncie nic ciekawego nie widać (wiem, wiem Red Dead Redemption, ale ja nie przepadam za sandami).

Edit:

Jedna z pierwszych recenzji. Zapowiada się łakomy kąsek dla fanów rpg.

Recenzja

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie opiszcie swoje pierwsze wrażenia z gry. Od dłuższego czasu trzymam kciuki za tą produkcję, szczególnie liczę na ciekawy i widowiskowy system walki. Co prawda w tej chwili odrabiam zaległości na PC, ale za raz potem mam zamiar się zabrać za Nier bo jak na razie na horyzoncie nic ciekawego nie widać (wiem, wiem Red Dead Redemption, ale ja nie przepadam za sandami).

Edit:

Jedna z pierwszych recenzji. Zapowiada się łakomy kąsek dla fanów rpg.

Recenzja

Okey, jestem dopiero na początku przygody i napiszę co wiem.

Głównym bohaterem jest Ojciec samotnie wychowujący corkę. Jego pociecha doznaje dziwnej zarazy i nikt nie potrafi jej pomóc. Z dnia na dzień czuje się gorzej. Jak nie trudno się domyśleć po dość długim wstępie , że tak się wyrażę, wiemy o co chodzi.

Questy na początku gry to typowe ociekające japońszczyzną zadania, nawet znalezienie ukrytych jajek zalatuję tutaj głębszym sensem istnienia :)

System walki jest dość prosty, 2 ataki bronią główną i 2 ataki magiczne. Warto dadać, iż sami definiujemy sobię któe akurat będziemy używać.

Gra jest bardzo ciekawa, choć grafika pozostawia wiele do życzenia :) jednak cała reszta to wynagradza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo się skuszę na tą gierkę, nawet miesiąc od premiery nie minął a cena spadła już o 50% ;). Może ktoś opisać swoje odczucia po dłuższej rozgrywce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że ta gierka bardzo mnie intryguje, zwłaszcza fabuła .

Poza tym gra nie prubuje byc zadnym Hitem, tytuł raczej "dla wybrańców" ale czuję ze moze być bardzo ciekawa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że ta gierka bardzo mnie intryguje, zwłaszcza fabuła .

Poza tym gra nie prubuje byc zadnym Hitem, tytuł raczej "dla wybrańców" ale czuję ze moze być bardzo ciekawa .

bedzie kurewsko bardzo ciekawa

tylko odradzam DLC!!! jest gowniane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że ta gierka bardzo mnie intryguje, zwłaszcza fabuła .

Poza tym gra nie prubuje byc zadnym Hitem, tytuł raczej "dla wybrańców" ale czuję ze moze być bardzo ciekawa .

Tyle ze jesli jakis wybraniec sie juz znajdzie, dla owego gra bedzie mega hitem :)

Gierka jest swietna, ostatni jRPG w jaki gralem (daj boze zapomniec jak najszybciej o tym traumatycznym przezyciu) to FF XIII i ta gierka dominuje owego FF'a pod kazdym wzgledem, wiec jesli graliscie w XIIItke i wam sie podobalo lub nie, ale jestescie fanami jap. produkcji, koniecznie sprawdzcie NieR, bedziecie bardzo zadowoleni.

Ehhh, swiat jest niesprawiedliwy, a marketing to wymysl szatana, gowno w pudelku z dobrym marketingiem sprzeda sie w 2-3 milionach, a bardziej ambitny produkt tej samej firmy bez, w ogole nikomu jest nieznany i malo kto w ogole ma ochote zaryzykowac kupna jajka niespodzianki, mimo iz ta jest na prawde swietna :)

Edytowane przez siux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, swiat jest niesprawiedliwy, a marketing to wymysl szatana, gowno w pudelku z dobrym marketingiem sprzeda sie w 2-3 milionach, a bardziej ambitny produkt tej samej firmy bez, w ogole nikomu jest nieznany i malo kto w ogole ma ochote zaryzykowac kupna jajka niespodzianki, mimo iz ta jest na prawde swietna :)

Na szczęście nie zawsze ... są tytuły które sie bronią ... najlepszym tego przykładem Demon Souls (mega gierka :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się łyknąc Niera za 54 zł :)

Kurcze paru znajomych z psn co grali bardzo chwalą tą gierkę .

Co mnie bardzo cieszy na pierwszym miejscu jest klimat fabuła i niesamowita muzyka, coś czuje że to bedzie kolejna perełka i zarazem jedna z najbardziej niedocenianych gier na ps3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że ta gra ma żenująco słabą grafikę. Może ktoś to potwierdzić lub zdementować??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że ta gra ma żenująco słabą grafikę. Może ktoś to potwierdzić lub zdementować??

A kogo obchodzi grafika gdy cała reszta to po prostu coś niesamowitego ?

Grafika jest naprawdę ok a design lokacji jest REWELACYJNY !

Od wczoraj gram w tą grę i powiem wprost że jestem oczarowany !!!

Od razu zaznaczę że gra nie jest żadnym slasherem i nie ma nic wspólnego z takimi grami jak DMC czy GoW .

Jest to Action RPG w najlepszym tego słowa znaczeniu .

Niech Was nie zwiodą kiepskie oceny.ta gra jest REWELACYJNA!

Przekonujący bohaterowie, rewelacyjny voiceacting, ciekawa fabuła, żonglerka gatunkami, wspaniały design i jeden z najlepszych soundtracków jaki słyszałem w grach wideo .

To, że graficznie lekko odstaje, nie ma żadnego znaczenia.

Najbliższe skojarzenie odnośnie tej gry, to połączenie Beyond Good And Evil z ICO Shadow of the Colossus i Demons soul's .

Walki z Bossami to poezja GoW 3 może się schować po prostu cud miód i orzeszki .

K!@wa boli mnie to że gra tak unikalna z tak cudownym klimatem znów się nie sprzeda bo zawiódł marketing .

Dla mnie jest to duchowy następca Shadow of the Colossus, coś pięknego nic tylko GRAĆ !!!

Dla nie zdecydowanych załączam filmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila przeszedłem ostatniego Bossa ........ zakończenie miazga !!!

Gra bardzo wolno sie rozkręcała później doszła masa subquestów , nużący backtracking i człowiek sam nie wiedział po co w ogóle szukamy tej córki, jednak końcówka jest iście epicka i przewraca do góry nogami cały nasz pogląd na grę .

Nic nie jest takie jakie się wydawało, o mały włos a bym sie popłakał na endingu :P kocham takie gry .

Fabularnie jest to ZDECYDOWANIE jedna z najciekawszych gier na ps3 .

Po pierwszym przejściu gry mozna zacząc new game +(zaczynamy w połowie gry) w celu zobaczenia innych zakończen i spojrzeć na historię z nieco innej perspektywy (KAINE) a z tego co czytałem dopiero po przejściu gry 3 razy mały pełny obraz wydarzeń i to co wydawało nam się dobre nabiera zupełnie innych kształtów z onnej perspektywy .

Już się nie mogę doczekać jak zacznę NG+ i poznam całą historię KAINE .

Szczerze polecam wszystkim miłosnikom JRPG jak i typowo japońskich gier, mnie ta gra oczarowała i na długo zapadnie w mojej pamięci .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś napisać, jaka jest długość gry?

A co do grafiki to moim zdaniem, jeżeli fabuła jest dobra to grafika nie ma aż takiego znaczenia, tak jak np. w Resonance of Fate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś napisać, jaka jest długość gry?

A co do grafiki to moim zdaniem, jeżeli fabuła jest dobra to grafika nie ma aż takiego znaczenia, tak jak np. w Resonance of Fate.

Jednorazowe przejście zabiera jakieś 20 godzin, ale żeby poznać PEŁNE zakończenie trzeba przejść grę 3 razy, dopiero wtedy wszystko układa się w spójną całość i daje nam pełen obraz historii. Pierwsze zakończenie to dopiero początek :). Co do platynki to jest dosyć wymagająca, mi zabrała jakieś 150 godzin - powodzenia Schranz :) Dziwie się w sumie, że tak późno zdecydowałeś się na tą perełkę, ja ją wyrwałem w niewiele wyższej cenie dawno temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bohaterowi można zmieniać uzbrojenie, odzienie (znajdujemy jakieś nowe, ulepszamy)?

Gdzie wyrwaliście tak tanio tą gierkę? -> na allegro są po 90 PLN :(

Edytowane przez hanibal_lekter1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bohaterowi można zmieniać uzbrojenie, odzienie (znajdujemy jakieś nowe, ulepszamy)?

Gdzie wyrwaliście tak tanio tą gierkę? -> na allegro są po 90 PLN :(

Co do odzienia to szczerze mówiąc już zapomniałem, ale broni jest bardzo dużo i można je ulepszać - Upgrade wszystkich na maxa to jeden z bardziej wymagających pucharków do zdobycia, zajmuje kupę czasu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do odzienia to szczerze mówiąc już zapomniałem, ale broni jest bardzo dużo i można je ulepszać - Upgrade wszystkich na maxa to jeden z bardziej wymagających pucharków do zdobycia, zajmuje kupę czasu :).

Dzięki. Chyba jutro gra znajdzie się w napędzie mojej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem sie że ta gra może mi podpasować bo lubię japońskie klimaty i Square raczej mnie nigdy specjalnie nie zawiodło (no może star ocean 4 ) ale dla mnie jest to cichy HIT 2010 roku .

Niby mały świat masa backtrackingu i nudnawe questy jednak gra posiada jakąs niesamowita magie która sprawiła ze nie mogłem sie oderwać od tej gry .

Na pewno olbrzymi wpływ na to ma fantastyczny Soundtrack i świetny dubbing który sprawia że nawet po raz kolejny biegając po northern plains nie czułem znużenia a wręcz uczucie zajebistej swobody i klimatu przygody .

Do tego przez cała grę spotykamy dosłownie garstkę postaci jednak są to postacie niebanalne których nie da się nie polubić .

Tak jak napisał KABU po pierwszym przejściu nabrałem jeszcze większej ochoty do gry, dzis biorę sie za NG+ bo aż mnie zżera ciekawość kolejnych endingów .

Już przy pierwszym endingu o mało co sie nie popłakałem jak małe dziecko a podobno 2 zakończnie (B) jest o wiele bardziej dołujące - no to czekaja mnie cięzkie chwile :P .

Pierwsze przejście zajęło mi 34H zrobiłem raptem troche ponad 60% questów pobocznych jednak zdaję sobie sprawę ze głowny wątek fabularny można przejśc w 10h .

Nie mogę uwierzyć w że gra z tak niesamowitym i unikalnym klimatem, wybitna fabuła i niebanalnymi postaciami dostaje tak słabe oceny w serwisach internetowych .

Każdy kto lubi gry typowo japońskie lub jest fanem starej szkoły jrpg(psx),zwłaszcza jeżeli chodzi o fabułe, powinien przynajmniej zagrać i samemu ocenic co ta gra ma do zaoferowania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem swoją przygodę z Nier, niestety - okazała się to też moja pierwsza zbugowana gra pod względem trofeów.
Zazwyczaj nie czytam poradników, zanim nie przelecą mi napisy końcowe, ale tutaj pomyślałem, że rzucę okiem na puchary do przeoczenia. Okazało się, że jest jedno, zabicie 100 owiec. Ubiłem ich chyba z 200 - trofeum nie wpadło. Olałem sprawę, wbiję je w innym New Game, bo jakoś długo nie zajmuje.
Gram, gram, gram i po skończonej sesji pomyślałem, że zsynchronizuję trofea. Patrze, a tam Nier 0%. Nic by nie wpadło przy tak długim posiedzeniu? Zobaczyłem, że pierwsze puchary są ukryte, czyli na bank związane z fabułą - no coś musiało wpaść. Zaglądam ostrożnie do poradnika - pierwsze trofeum jak byk "Niech "ten i ten" dołączy do Twojej drużyny". No dołączył, kilka godzin temu, ale pucharka jak nie było tak nie ma. 
Dodam, że zainstalowałem grę.
Jakieś pomysły? Zapewne usunę zapis, usunę instalację i będę grał od nowa, ale jak myślicie - dlaczego tak się stało i jak się uchronić przed podobnymi sytuacjami? Nie będę co chwilę zaglądał do poradników, żeby nic sobie nie zespoilerować. 
Czy brak instalacji będzie odczuwalny podczas loadingów? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ale temat o grze jest w dziale rpg ;) chyba że masz wersję z tą niewiastą jako główny bohater :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus dla Ciebie. To już któryś raz, kiedy szukam jakiejś gry, kompletnie zapominając o takich działach jak FPS czy RPG. 

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×