Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
luke12

Powazny Problem - Konsola Sie Sama Wylacza

Polecane posty

luke12    4

Witam.

Mam powazny problem - kupilem tydzien temu uzywana konsole 40 gb i do tej pory wszystko bylo wporzadku... Dzis wlaczam konsole, pochodzi z pol minuty-minute i robi "pik-pik" i sie wylacza sama z siebie oraz miga na czerwono przycisk power! Po ponowny wlaczeniu wyswietla mi informacje, ze system zostal zle zamkniety wiec klikam na "OK" i zamykam system normalnie i potem znow wlaczam konsole i niestety znow to samo - konsola robi "pik-pik" i sie sama wylacza!!!:/ Moze ktos pomoc albo poradzic??? Niestety zadnej gwarancji do konsoli nie mam... :/

Prosze o pomoc!!!

Z gory dziekuje

pozdrawiam

luke12    4

Za każdym razem tak jest?Ta czynność to miękki reset,czasem konsola się sama resetuje.

Za kazdym razem - nic zupelnie nie moge zrobic w menu bo od razu robi "pik-pik" szybkie, wylacza sie i mruga czerwona dioda... :/

luke12    4

A mozliwe ze to jest jakis wirus?? Mam konsole podlaczona caly czas do sieci lokalnej, wczoraj podlaczylem do konsoli swojego pendrive a takze uruchomilem ps3 media server i ogladalem filmy, itd z komputera... Do tego rozne demka sciagalem...

A jezeli to wirus to co mozna zrobic??

Reakwon    1

Nie,to inny system niż taki pecetowy.Nie można mówić o Virusie,coś w środku konsoli mogło się popsuć.Może zadzwoń do jakiegoś serwisu,zawsze mogą pomóc.

A jak byś sformatował dysk czy uzył recorvery menu.

Edytowano przez Reakwon

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.