Skocz do zawartości
Patricko

Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info... O tym nie wiedziałem. Ale ciekawi mnie czy odświeżą Oahu na tyle, że w końcu nie będzie tych dróg robionych od linijki. (wiecie o co chodzi. Podjeżdżacie pod wzniesienie i zaraz spadek pod kątem prostym, że zawsze przednie koła tracą przyczepność. Nawet na autostradzie takie coś było :/ )

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu minęło wiec pewnie drogi zrobią bardziej profesjonalnie, grAfika nie jest może na poziomie gt5 którego i tak nie ma ale

przeboleje to dla swobodnej jazdy, choć pewnie i nas nią popracuja, swego czasu tdu jedynka zachwycala pod tym względem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ten trailer do mnie nie przemawia.. Mamy przecież ps3 a nie ps2. Mam nadzieje ze o wersja alfa. Ruch na ulicach i chodnikach nie specjalny (miałem wrażenie to oglądając że w bajecznej miejscowości nad jakimś oceanem w trakcie sezonu jest raptem 15 ludzi z czego co 2-gi ma samochód), jakoś graficznie beznadziejnie (wnioskuje z traileru, nie ze screenów bo wiemy że jakimś dziwnym trafem screeny w każdych grach wyglądają super), ludzie wzięci z simnsów, no ale nic. Liczy się grywalność a z tego co widze po postach może być ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wczesna wersja, pierwszy trailer, więc grafiki nie należy oceniać za bardzo. A ludzi pewnie nawet w finalnej wersji nie będzie. Jakieś interakcje z nimi musiałyby być, a w końcu to nie GTA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie pewno tylko na filmikach wprowadzających do domów.... co do grafiki widać ze to ten sam engine, pewno trochę zmodyfikowany. Duży plus składany dach, deszcz, tryb noc/dzien tego aktualnie brakuje w dzisiejszych scigalkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę byłoby fajnie gdyby gra pojawiła się w okresie wakacyjnym, bo jak się nie pojawi to po prostu żywcem nie będzie w co grać jeśli chodzi o samochodówki.

Trzeba będzie coś odkopywać jeśli będzie chciało się pościgać.

A okres wakacyjny bardzo pasuje do tej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej wogole gralem w czesc pierwsza na ps2 i kompletnie mi sie nie podobalo. Troche to dziwne bo zazwyczaj moje zdanie na temat sciganek jest dosyc podobne do wiekszosci spoleczenstwa. Jestem zatem gleboko zainteresowany rozwojem tego tytulu . Mysle jednak ze bez dema gry nie kupie. No chyba ze Patricko da mi bardzo dobra recenzje gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika i tak nie jest taka straszna... Poza tym dostaniemy olbrzymi obszar który, też swoje zżera.... Jak dla mnie takie TDU nie musi miec grafiki GT5. Wystarczy, że będzie mieć grywalność ;] O reszcie szybko zapomnicie ;]

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error, musisz się przemóc co do pierwszej części. Też tak miałem na początku, że pograłem chwilę i wyłączyłem, bo za duży chaos był tam dla mnie.

Tu wyścigi, tu jakieś podwożenie ludzi, tu dostarczanie fur i do tego ogromna wyspa gdzie przejechanie jej całej to chyba około 40 minut jazdy było o ile mnie pamięć nie myli.

Ale potem dałem grze drugą szansę. Pomyślałem, że trzeba zapanować nad tym chaosem i robić wszystko po kolei wg własnego uznania. I to była recepta na świetną grę!

Nie chcesz jeździć non stop swoim autem, które zaczyna Ci się nudzić, a pieniędzy na nowe nie masz? Idziesz robić misję z dostarczaniem samochodów.

Wg mnie najlepsze typy misji w grze, można było przejechać się naprawdę egzotycznymi cackami. Już na samym początku dostajemy chyba możliwość dostarczenia Ferrari Enzo.

Pewnie niejeden pomyśli..."Enzo już początku? To potem musi być niezła nuda już"...i to właśnie błąd. Bo dostarczamy naprawdę fajne cacka.

W dodatku dźwięk silnika każdego auta jest inny, czasami wchodziłem do salonów, żeby tylko posłuchać jak ryczą silniki na wysokich obrotach.

Świetna sprawa!

Trzeba poświęcić tej grze trochę czasu, a wynagrodzi ona nam to z nawiązką.

Teraz pora na drugą część, której nie mogę się doczekać. To jest świetna gra. Chyba najlepsza z takim otwartym terenem...zresztą chyba jedyna z takim ogromnym obszarem.

PS.

Ktoś tam mówił, że radio było słabe w tej grze. Ale była jedna stacja, która leciała u mnie non stop, chyba radio DJ, czy coś takiego.

Tutaj link do mojej ulubionej nutki w grze:

http://www.youtube.com/watch?v=2yfj4VJyLFc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że Soulwax to Soulwax a poza nim to soundtrack bym naprawdę marny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dali nam możliwość tworzenia własnego radio (max 4 stacje) i można było wrzucić tam ile się chce utworów w mp3. Za co im cześć i chwała. Ciekawe czy będzie można zrobić taki zabieg przy PS3... Będziemy dodawać muze do jakiegoś konkretnego folderu xD heh.

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muze z pendrive'a....

Jeśli chodzi o ścigałki gra roku, jak dla mnie. thumbsup.gif

Jeśli chodi z kolei o GT5...porażka. GT4 było zdecydowanie lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Jeśli chodi z kolei o GT5...porażka. GT4 było zdecydowanie lepsze.

O! Grałeś już?! Gdzie kupiłeś swoją wersję? Czyżby wtyki u samego wielkiego małego Kaza? :>

Co do muzy to przecież można już puścić teraz sobie bezpośrednio z XMB i działa to naprawdę fajnie.

Puszczałem sobie podczas gry w Ferrari i naprawdę zdziwiło mnie to, że muza dostosowuje się do sytuacji, czyli np. jesteśmy w menu to idzie głośniej, jak jedziemy to ciszej (rzecz jasna w zależności od ustawień).

Nie idzie jednolitym dźwięk, tylko tak jak normalny soundtrack z gry. To mi się podoba.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi czy będzie można pograć na g25 w TDU2 bo było by super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi czy będzie można pograć na g25 w TDU2 bo było by super :)

napewno będzie kompatybilna... wiadomo coś czy na E3 będzie gameplay? data premiery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech dają ta grę jak najszybciej ponieważ zapowiada się bardzo dobrze a o GT5 powoli przestaje marzyc a nie wiadomo do końca co z innymi samochodówkami na ps3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utworki, które możemy usłyszeć podczas tych dwóch trailerów to:

Trailer 1: Ellie Goulding - Under The Sheets (Jakwob Remix)

Trailer 2: Phonat - Ghetto Burnin

Jeśli taki będzie soundtrack w grze to będzie po prostu ekstra! Po co komu utwory z dysku kiedy w tle będziemy mogli słuchać tak wpadających w ucho nutek :D

Szczególnie ten drugi bardzo mi się podoba.

Kurcze, wrzesień będzie świetnym miesiącem! Dwie wspaniałe samochodówki w tym samym czasie, F1 2010 i TDU2!

Teraz pozostaje czekać na kolejny trailer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt nutki są świetne... Po trailera-ch też można stwierdzić, że nudzić się nie będziemy... Nie wiem czemu ale na chwilę obecną bardziej czekam na TDU niż na GT xD

Ciekawy jestem czy dadzą jakieś średnio "stare samochody" Czytaj w poprzednim TDU była dziura były stare klasyki jaguar e-type i najnowsze nie było czegoś pośredniego jak np. Alfa 166, sierra BMW nie było wcale i jestem ciekawy czy teraz będzie. Okaże się niebawem pewnie "eden" nie będzie miał żadnego poślizgu przy wydaniu.

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogi jak widzimy znow beda kanciaste :/ czyli jej nie kupie. to bylo chyba najgorsza rzecz w TDU1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra działa (chyba) na tym samym silniku graficznym, także skoku jakościowego raczej spodziewać się nie można.

A fanów na PS3 gra znajdzie sporo, bo jedynki nie było to każdy czuje niedosyt, w tym i ja, mimo, że grę ukończyłem w całości na PC.

Kanciaste drogi? Fakt były, ale czy naprawdę ktoś na to patrzył podczas szybkiej jazdy? Bo ja na pewno nie.

Już bardziej przeszkadzał mi fakt, że wzniesienia niekiedy były za ostre przez co zasuwając 300km/h lecieliśmy jak samolot, potem wylot poza trasę i restart.

Tutaj rzeczywiście powinno to być poprawione, łagodne wzniesienia i zniesienia, a nie kąty proste.

Tzn. gre zakupię w dniu premiery tak czy siak. Jak nie poprawią tych denerwujących wzniesień to trudno, da się z tym żyć, a jak tak to ekstra :)

Poza tym będzie okres bety, to będzie sporo narzekania na niektóre elementy i na pewno poprawione będzie to i owo.

Ja się na betę nie zapisuje bo nie chce sobie psuć zabawy z gry w pełnej wersji. Lubie niespodzianki ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanciaste drogi? Fakt były, ale czy naprawdę ktoś na to patrzył podczas szybkiej jazdy? Bo ja na pewno nie.

Już bardziej przeszkadzał mi fakt, że wzniesienia niekiedy były za ostre przez co zasuwając 300km/h lecieliśmy jak samolot, potem wylot poza trasę i restart.

Tutaj rzeczywiście powinno to być poprawione, łagodne wzniesienia i zniesienia, a nie kąty proste.

Nie trzeba patrzeć, ocieranie zderzakami i podwoziem o kanty drogi wkurzało niemiłosiernie. Albo jedziesz na zakrecie, wiesz, że wyrobisz i nagle jakieś kanty, choć barierka przeważnie ratowała. Choć i zdarzało się sturlać ze zbocza. Wg mnie jest to największy mankament pierwszej części, niech to poprawią i będę szczęśliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×