Skocz do zawartości
PaweL007#PS3#80gb

Horror

Rekomendowane odpowiedzi

R Point mało horrorowaty, ale klimacik miał przyjemny. Fajnie się go oglądało. Skolei wrong turn to dla mnie mega porażka, płakałem na tym filmie ze śmiechu, szczególnie jak sie pojawiał taki jeden chudy śmiesznie chodzący mutant ;)

Dokładnie, nie był to "rasowy" horror, ale film godny oglądnięcia, no nie ? Podoba mi się taka opinia, a nie zjazdy typu Aghart.y...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie był to "rasowy" horror, ale film godny oglądnięcia, no nie ? Podoba mi się taka opinia, a nie zjazdy typu Aghart.y...

Dzieciaczku chcesz rozpętać jakąś wojne ze mną? Naucz sie chociaż pisać poprawnie mój nick, przepisywać tekst już chyba Cię w szkole uczyli, prawda?

Tak w ogóle to zacytuję bardzo częste zdanie używane na tym forum: "Każdy ma prawo do własnej opinii".

Ciesz się chłopcze wakacjami, idź sobie pograj w piłe z kolegami albo poleż pod jabłonią.

Koniec tych offtopów, każdy pisze o danym filmie to, co uważa za odpowiednie. Tak samo jest z grami, tak samo z filmami.

Jeden się boi ruszającej kołdry, inny wampirów, jeszcze inny małej dziewczynki albo ducha Pułkownika Poziomki. Są też tacy, którzy nie boją się niczego i tacy, którzy w ogóle nie powinni oglądać horrorów bo po takim seansie boją się nawet bzyczenia komara.

Co do Ciebie chłopcze zwany Salwik - jak chcesz mieć jakiś zjazd to idź na zjeżdzalnie. Może to właśnie będzie Twój czas! I nie fikaj.

Każdy kolejny offtop zostanie nagrodzony przeze mnie osobiście! Pozdrawiam. Życzę dużo strachu i krwi na ekranie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z braku dobrych horrorów najlepiej stworzyć sobie swój własny wink.gif teraz się tak porobiło że już każdy ze strachu po zapoznaniu się z fabułą (patrz wyżej) pewnie już nic tu nie napisze smile.gif Na potrzeby forum możemy wymyślić nawet jakiś tytuł: "Post widmo" , "Trzynasty temat" , "Moderaiser" czy ewentualnie: "Koszmar z kącika Kulturalnie" :thumbsup:

Tym z lekka ironicznym postem chciałbym wrócić do pierwotnej dyskusji i podać tytuł o którym sobie przypomniałem a nie wspomniano go powyżej ...

Może nie jest to stricte horror ale wbił mi się w pamięć tak mocno że DVD zajmuje jedno z honorowych miejsc; ten film to MEMENTO kto nie widział, polecam ... inny typowy już horror który też się w miarę "przyjemnie" oglądało to SMAKOSZ 1 i 2 - trochę "maszynka do mięsa" ale jakoś mi tak podpasował.

Polecam również Dom Woskowych Ciał, a właściwie jedną scenę w której ginie Paris Hilton :thumbsup: tu ukłony wobec Soula i jego 2 seknud z Igą Wyrwał :laugh2: :confused:

P.S. Widziałem R Point i podobnie jak AGArtha uważam że to Gniot :whistling:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z braku dobrych horrorów najlepiej stworzyć sobie swój własny ;) teraz się tak porobiło że już każdy ze strachu po zapoznaniu się z fabułą (patrz wyżej) pewnie już nic tu nie napisze :) Na potrzeby forum możemy wymyślić nawet jakiś tytuł: "Post widmo" , "Trzynasty temat" , "Moderlaiser" czy ewentualnie: "Koszmar z kącika Kulturalnie" :thumbsup:

:rofl:

P.S. Widziałem R Point i podobnie jak AGArtha uważam że to Gniot :whistling:

Obejrzałem i ja. G-niot. Kolega Salwik przynajmniej przez jakiś czas nic nikomu nie poleci. I dobrze, bo z taką kulturą jaką zaprezentował poza tematem nie ma tu czego szukać.

Co zaś do horrorów. REC uważam za najlepszy straszny film jaki kiedykolwiek powstał. Straszydło przeokropne. Samemu w nocy oglądać nie radze. Bardzo wysoko na mojej liście znajduje się też The Shutter i Descent. No ale to wszyscy oglądali. Natomiast dziś poleciłbym wam film, który zapewne wielu ominęło szerokim łukiem ze względu na kiczowaty tytuł. Mówię o LESBIAN VAMPIRE KILLERS (taaadaaam!). Film jest przeboski zarówno jako angielska komedia, jak i horror. Dodatkowo występują w nim piękne i sexowne kobiety :) Polecam gorąco i nie sugerować się tytułem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast dziś poleciłbym wam film, który zapewne wielu ominęło szerokim łukiem ze względu na kiczowaty tytuł. Mówię o /recka.php?id=1928'>LESBIAN VAMPIRE KILLERS (taaadaaam!). Film jest przeboski zarówno jako angielska komedia, jak i horror. Dodatkowo występują w nim piękne i sexowne kobiety :) Polecam gorąco i nie sugerować się tytułem.

Lesbian Vampire Killers. Brzmi jakby w tytule były ujęte 3 najważniejsze składniki hit -filmu. Zabójcy, Wampiry i Lesbijki - to się nie mogło nie udać :rolleyes:

Zaskoczyłeś mnie tą rekomendacją. Przyznam, że należałem do tej grupy, która właśnie po zerknięciu na pudełko z filmem, uśmiechała się tylko pod nosem, mając głęboką nadzieję, iż nikt nie widział mojego zainteresowania tym filmidłem ;)

Dzisiaj jednak to wezmę. Skoro mówisz, że dobre to chyba trzeba dać temu szansę. Oglądał to jednak będę na Twoją odpowiedzialność :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam film Lśnienie, nie straszy prawie w ogóle, ale ma świetny klimat i końcówkę :).

A jeśli chodzi o ''film'' R-Point to obejrzałem tylko pierwsze 10 minut i zakończenie, więcej nie dałem rady. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria oszukać przeznaczenie :) , chyba nie muszę opisywać :D

Nie, nie musisz. Tą komedię wszyscy znają :woot:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli hodzi o horrory to z ostatnich podobał mi się "Przypadek 39". Inne filmy nie zrobiły na mnie wrażenia. Ostatnim nakwaśniejszym horrorem jaki oglądałem to "Krwawe wzgórza" nie udana Próba pwrotu slashera takiego jak "Koszmar z Ulicy Wiązów" Piątek 13 , Halloween Johna Carpentera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po seansie The Dark Lurking i szczerze odradzam wszystkim miłośnikom horrorów tego gniota, wszystko tam kuleje zaczynając od fabuły, poprzez efekty a na grze aktorskiej kończąc, to nawet nie jest klasa B :yucky:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu obejrzałem "Shrooms"- grupka studentów wyrusza do lasów w Irlandii, żeby pojeść grzybki i pohasać za zielonymi pelikanami. Film całkiem niezły... powiedziałbym nawet, że dobry bo ostatnio nie obejrzałem ŻADNEGO innego horroru. Czy ten gatunek filmów wymiera? Teraz już liczą się tylko miłość, uśmiechy i szczęście rodzinne? A gdzie smród zgnilizny, kończyny odrąbywane tępą siekierą, ciche kroki w ciemności zagłuszane przez zgrzyt metalu i rubaszny śmiech potwora bez twarzy?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Paranormal Activity" jest całkiem znośny - no i ma 3 alternatywne zakończenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem większość wymienionych w tym temacie filmów. Niektóre dzisiaj, niektóre wczoraj, inne kiedyś tam.

Moje faworytki:

- Teksańska masakra..

- Wzgórza mają oczy..

- Zły zakręt..

- Egzorcyzmy Emily..

- i jako tako z braku laku to Oszukać przeznaczenie

Zamierzam na dniach obejrzeć Smakosza, R-point, Lśnienie..

Odradzam:

- Paranormal..

- Blair witch..

- Ring..

Bo są po prostu beznadziejne moim zdaniem.

ps. Ktoś napisał że powstał horror opierający się na faktach? Można wiedzieć który (oprócz Blair'a) bo nie znam takowego, a często czytałem bzduro-ploty..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- The Blair Witch Project i Paranormal Activity(pod żadnym pozorem nie oglądać w dzień)

- The Descent(może nie do końca najstraszniejszy, :tongue: ale jest b.dobrym horrorem moim zdaniem)

- The Strangers

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najstraszniejsze są takie horrory w których cos nagle wyskakuje itp.

Ale nie lubie ich oglądać ponieważ takie zazwyczaj nie mają prawie żadnej fabuły i wywołują tylko 3 sekundowe odczucia strachu bo potem nie jest straszny aż do momętu kolejnego "wyskoczenia"czegoś.

Najfajniejszy horror jaki oglądałem to ,,The Ring''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha :D Blair Witch Project to horror na faktach :D ? pierwszy raz coś takiego słyszę haha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzałem The Collector z 2009 i odradzam wszystkim tego filmu. Krew, flaki, głupota goni głupotę i tyle. Szkoda czasu.

Edytowane przez Turus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż sprawdze z ciekawości i może nawet obejrze te, które sa dla ciebie straszne, bo przyznam się szczerze, ze nigdy jeszcze film mnie nie przestaszył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste, jako że mój ulubiony horror, to też mój ulubiony film wszech czasów :)

EVENT HORIZON - Polecam z całego serca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak dla mnie to:

Lustra, 1408, Paranormal Activity, Udręczeni (polecam), Unborn, REC,

Dracula ((1992) utrzymany świetny mroczny klimat ) The massengers.

Więcej nie pamiętam, jak sobie przypomnę to dopiszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horrorów jest cała masa, ale niestety tych dobrych jak na lekarstwo.

Kilka ode mnie:

- Nawiedzony dom

- Who Can Kill A Child

- Trick r Treat

- The Evil Dead 2 - Dead By Dawn

- Shutter - Widmo

- Nekromantik

- Martwica Mozgu

- Ichi The Killer

- Głęboka Czerwień

- Cape Fear - Przylądek Strachu

- Angel Heart

No i oczywiście kultowy Koszmar z ulicy Wiązów. To tak w skrócie.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. Ktoś napisał że powstał horror opierający się na faktach? Można wiedzieć który (oprócz Blair'a) bo nie znam takowego, a często czytałem bzduro-ploty..

Teksańska masakra jest niby na faktach ale tylko I i nie chodzi o ,, początek '' tylko tę która była wypuszczona jako pierwsza.

Co do Blair'a to także tylko jedynka jest na faktach :thumbsup:

Kiedyś za małolata straszyła mnie ,, laleczka Chucki '' ale teraz to kabaret :)

,, Kto ''

Od ok 15 lat nie spotkałem żadnego strasznego horroru ale czekam na taki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teksańska masakra jest niby na faktach ale tylko I i nie chodzi o ,, początek '' tylko tę która była wypuszczona jako pierwsza.

Co do Blair'a to także tylko jedynka jest na faktach :thumbsup:

Kiedyś za małolata straszyła mnie ,, laleczka Chucki '' ale teraz to kabaret :)

,, Kto ''

Od ok 15 lat nie spotkałem żadnego strasznego horroru ale czekam na taki :)

Blair Witch Project na faktach????? O matko, skąd wy to bierzecie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×