Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie takie akcje to czysty debilizm :/ wez tez pod uwage graczy, ktorzy kupili gre np po 2 miesiacach od premiery... nie maja oni w takim Halo zadnych szans :/ kazdy ich zabija co 1 min :/ i jaka to jest dla, jak to nazwales "nooba" przyjemnosc z gry? zadna....

Tak się składa, że Halo ma świetny system wyszukiwania graczy, i nowicjusz ma duże szanse, że trafi na osobę z podobnymi umiejętnościami. Poza tym, początki zazwyczaj są trudne, ale trening czyni mistrza.

Ogólnie już kończę dyskusje na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będą się rozwalać budynki- tak jak jest na filmiku i będzie mniejsze zamieszanie to będzie ekstra. Dla mnie must have :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO moze wyjsc z tego naprawde swietny tytul, w koncu Treyarch go robi ;) Czekam na wiecej konkretow,

Wg mnie to wlasnie przez to, ze bierze sie za to Treyarch, CoD moze nie wyjsc... tak jak to bylo w przypadku WaW i CoD3. Kazda czesc CoDa zrobiona przez treyarch to byl niewypal (no, WaW byl calkiem sredni).

Może na trailerze ożywiają

tego bohatera którym kierowaliśmy w MW2 i którego postrzelił generał

albo kpt. Price po przeżyciu już wszystkich wojen zaczyna niedomagać ;D

Kapitana Price'a nie bylo i raczej nie bedzie w Call of Duty robione przez Treyarch.

IMO moze wyjsc z tego naprawde swietny tytul, w koncu Treyarch go robi ;) Czekam na wiecej konkretow,

Wg mnie to wlasnie przez to, ze bierze sie za to Treyarch, CoD moze nie wyjsc... tak jak to bylo w przypadku WaW i CoD3. Kazda czesc CoDa zrobiona przez treyarch to byl niewypal (no, WaW byl calkiem sredni).

Może na trailerze ożywiajš

tego bohatera którym kierowali�y w MW2 i którego postrzelił generał

albo kpt. Price po przeżyciu już wszystkich wojen zaczyna niedomagać ;D

Kapitana Price'a nie bylo i raczej nie bedzie w Call of Duty robione przez Treyarch.

Imo te CoDy sa juz robione tylko dla pieniedzy... wg mnie od czasow pierwszego MW nie zrobili niczego fajnego. WaW to gniot dla casualow a MW2 to zbugowana robiona na sile (doslownie) gra. Co nie zmienia faktu, ze na 99% kupie Black Ops chocby po to, zeby stalo z cala reszta (mam kazda czesc CoDa oryginalna, nawet MW2 w ktore gralem ledwo 30h i zrezygnowalem ;d).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto najnowszy gameplay CoD Black Ops. Zimowa misja ma tytuł "payback" a jej fragment mogliśmy zobaczyć na trailerze gdy postać którą gramy zjeżdża w dól po linie by efektownie wlecieć przez szybe roztrzaskaną wcześniej przez Aug Hbar. Jest również łuk ;) całość na filmiku poniżej :

http://www.youtube.c...h?v=l7PRTYn3ZMk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny ten gameplay, o wiele lepszy od tego który był na pokazie MS'u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zamiast Black Ops raczej zakupie Medal of Honor. Nowy gamplay z multi wygląda całkiem nieźle(troche jak BBC2) ale co tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoshi, muszę Cię zmartwić. W ruchu, samemu grając już tak pięknie to nie wygląda confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoshi, muszę Cię zmartwić. W ruchu, samemu grając już tak pięknie to nie wygląda confused.gif

klamiesz, yoshi, nie sluchaj go.

A tak btw.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=52173

Jak myslicie, CoD:BO bedzie poczatkiem :D? Wkoncu kiedy glowa firmy mowi "chce oplaty za granie" to raczej zarty to nie sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie z tą wypowiedzią skończyła się przygoda z CoD-em :)

Mam w dupie płacenie kasy za grę i jeszcze dodatkowo za multi to nie jest WoW :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, to jest tylko jego marzenie:) Sam tego nie może wprowadzić:D

a co do nowego Coda...jakoś nie podoba mi się...bardziej interesuje mnie medal of honor:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, że Kotick wyjeżdza z jakimiś abonamentami. Niestety, ale może to rozważać, bo to CoD jest na rynku najlepszym FPSem sieciowym i najwięcej ludzi w niego gra i najwięcej ludzi tą grę kupuje. Dopóki nie będzie dobrego, silnego rywala o piedestał w gatunku shooterów to Kotick będzie dalej wymyślał takie szalone pomysły.

@siux, no nie wiem. W becie MoH'a nie ma praktycznie nic innowacyjnego względem BC2 czy CoD. Zaraz ktoś powie, że to połączenie obu gier - zgoda, ale jak już coś kopiować/łączyć to należy to choć trochę ulepszyć, a w becie jest raczej zepsute niż ulepszone. Sam bym wolał połączenie idealne MW2 i BC2 (FPS idealny), ale nie widzę NA RAZIE tego w MoH'u - DICE musi się postarać, bo zostało im nie dużo czasu (premiera 15 października)

@marol0v, pierwsza zamknięta beta BC2 rozpoczęła się pod koniec listopada, a więc również prawie 4 miesiące przed premierą i nie przypominam sobie takich problemów. Grałeś w ogóle w I betę BC2 i betę MoH'a?

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, że Kotick wyjeżdza z jakimiś abonamentami. Niestety, ale może to rozważać, bo to CoD jest na rynku najlepszym FPSem sieciowym i najwięcej ludzi w niego gra i najwięcej ludzi tą grę kupuje. Dopóki nie będzie dobrego, silnego rywala o piedestał w gatunku shooterów to Kotick będzie dalej wymyślał takie szalone pomysły.

@siux, no nie wiem. W becie MoH'a nie ma praktycznie nic innowacyjnego względem BC2 czy CoD. Zaraz ktoś powie, że to połączenie obu gier - zgoda, ale jak już coś kopiować to należy to choć trochę ulepszyć, a w becie jest raczej zepsute niż ulepszone.

A ty cały czas o tej becie jak zdarta płyta!

To są TYLKO (tak tylko) BETA TESTY więc jest to wersja nie dopracowana więc prosze nie oceniaj książki po okładce (sic!) znaczy sie po pierwszych 10 stronach. I proszę nie wyskakuj mi tu że w BF-ie było lepiej. Tak było lepiej ale kiedy wyszła beta ?

W lutym a pełna wersja w kwietniu (jakoś tak) a do premiery MoH-a zostały 4 miesiące (TAK TO AŻ 4 MIESIĄCE). Różnica 2 miesięcy to sporo nie uważasz ?

Żeby nie było offtopu dla mnie MoH będzie lepszy od CoD-a 7. Bo BF jest troche zbyt mało dynamiczny czasami a CoD aż nadto więc połączenie obu gier mam nadzieje będzie świetnym posunięciem i nie odbije sie czkawką.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat przenosimy do działu Call of Duty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ogladnieciu odrazu mi sie spodobal jak kazdy CoD. Napewno sobie kupie Ops'a Pozdro

Edytowane przez 8Lampard8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak sie nie ma konkurencji na rynku (no, moze poza Halo, ale wlasnie m.in. za to M$ kaze sobie placic za XBL)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja liczę, że jeżeli wprowadzą ten abonament (oby nie) to fani się od nich odwórcą i nie będa płacić i ten pomysł niewypali. Tacy posiadacze X'a nie dośc, że by musieli płacić za abonament to jeszcze za gold'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=52381

A mowilem, ze jesli glowa firmy cos mowi, to przewaznie nie robi tego na prozno.

Abonamnet coraz bardziej mozliwy panie i panowie.

Jak pojawi sie abonament i bedzie duzo chetnych to czuje ze cod nie bedzie jedyna gra za ktora pojawi sie dodatkowa oplata.

Jak dla mnie to pan Bobby Kotick ma ladnie nawalone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pojawi sie abonament i bedzie duzo chetnych to czuje ze cod nie bedzie jedyna gra za ktora pojawi sie dodatkowa oplata.

Jak dla mnie to pan Bobby Kotick ma ladnie nawalone.

Nastepny w kolejce bylby pewnie battlefield, w koncu wszyscy sa pazerni, po prostu boja sie zaryzykowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastepny w kolejce bylby pewnie battlefield, w koncu wszyscy sa pazerni, po prostu boja sie zaryzykowac.

Z ta roznica, ze jak wprowadza oplaty za BFa to juz nikt nie bedzie w niego grac, nie ta liga po prostu, a w CoDa dalej bedzie czesalo pare MLN ludu. Activision wie co robi, za WoWa zgarniaja niebotyczna kase (70% ich przychodow), ludzie placa i sie nikt nie skarzy, dlaczego? Bo ze wszystkich MMO to wlasnie WoW jest najlepszy, po prostu. I tak samo bedzie tutaj - na poczatku bedzie marudzenie i narzekanie, a koniec koncow kazdy bedzie w to gral. A najgorsze w tym wszystkim jest to, ze to wlasnie GRACZE, ktorzy tak najezdzaja na MW2 a ciagle w to graja i kupuja kolejne DLC tylko utwierdzaja Koticka w przekonaniu, ze postepuje slusznie...

PS.

e2c5d5271277697602.jpg

;)

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-onlin...13.asp?ID=52381

A mowilem, ze jesli glowa firmy cos mowi, to przewaznie nie robi tego na prozno.

Abonamnet coraz bardziej mozliwy panie i panowie.

A mówiłem, że abonamentu nie ma i nie będzie, wielka szkoda... dla pana Kotticka. Dziwne tylko, że wszyscy tak się bali - w końcu jak dziecko chciałoby gwiazdkę z nieba to nie znaczy, że ją dostanie. Multi w MW2 nie jest na tyle doskonałe, żeby pobierać za nie dodatkowe opłaty i pan Koci-tik o tym wie.

Black Ops dla mnie zapowiada sie wspaniale - w końcu Treyarch dostało szansę na przejęcie pałeczki, a takich okazji się nie marnuje. Błagam, tylko nie porównujcie tego do WaW bo to zupełnie inny poziom "produkcyjny". Mam nadzieję, że studio pokaże klasę, a Activision nie spieprzy jednej z najlepszych serii stulecia. Jeśli nie najlepszej. Swoją drogą znów milczą o multi, ale to chyba lepsze niż wypuszczanie żałosnej bety, po której wycofałem preorder ( patrz MoH).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to zbiór rzeczy, które prawie na 100% ukarzą się w nowej odsłonie Call of Duty.

1. Będzie można wybierać jedynie dwa perki, a na podstawie ich kombinacji otrzymamy trzeci.

2. Nowy system opancerzenia, np. "Coldblooded" to teraz pancerz, który można nosić (brak szczegółów).

3. Powróci FAMAS, tylko zamiast strzelać seriami będzie w wersji automatycznej.

4. Nie będzie karabinu szturmowego M4, zastąpi go najprawdopodobniej SIG Commando.

5. W trybie sieciowym będziemy używać między innymi: RPK, Skorpiona and MAC11.

6. Brak perka "Commando".

7. Zostanie perk „Scavenger,” tylko nie będzie uzupełniać wyposażenia.

8. Zrezygnowano z perka „One Man Army”.

9. Najwyżej nagrodzony killstreak jest za 15 fragów.

10. Brak „Emergency Airdrop”, zostanie natomiast „Care Package”

11. Wrogowie zabici przez killstreak nie będą liczyć się do następnej serii ofiar.

12. W obecnej formie gry możesz paść na ziemię bez kucnięcia. Co oznacza błyskawiczne przejście z pozycji stojącej do leżącej.

13. „Tactical knife” został zastąpiony „Ballistic knife”, który prawdopodobnie będzie umożliwiał strzelenie ostrzem (info - http://en.wikipedia.org/wiki/Ballistic_knife).

14. Claymore jest częścią wyposażenia, przysługuje jedna na życie.

15. Granaty nie są uznawane za wyposażenie, przez co są uzupełniana są przez perka „Scavenger”.

16. M16 pozostaje w grze.

17. Otrzymamy także karabin snajperski PSG1.

18. UAV (BSP), Airstrike, oraz 3 rodzaje helikopterów zostaną jako killstreaki. Pave Low również został potwierdzony.

19. SR-71 został jednym z killstreaków (info - http://pl.wikipedia.org/wiki/Lockheed_SR-71_Blackbird).

Źródło: http://blackops.digitalwarfare247.com/news/multiplayer-rumours-arise

Jest parę fajnych i ciekawych rzeczy, oraz kilka takich, które na prawdę są do bani i znowu będzie wielkie gówno na publikach :/...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac Treyarch wyciagnela wnioski z MW2:

6. Brak perka "Commando".

8. Zrezygnowano z perka „One Man Army”.

10. Brak „Emergency Airdrop”, zostanie natomiast „Care Package”

Nic tylko sie cieszyc :)

ALE:

7. Zostanie perk „Scavenger,” tylko nie będzie uzupełniać wyposażenia.

Tego nie rozumiem, w MW2 smieszne (czy raczej zalosne) jest to, ze jak np. ja mam M4 z Red Dotem i zabije kolesia z M4 tylko ze z tlumikiem to jakims dziwnym sposobem amunicja w ogole nie pasuje... IMO wrzucanie perka na sile, mogli to zostawic tak jak jest w CoD4.

12. W obecnej formie gry możesz paść na ziemię bez kucnięcia. Co oznacza błyskawiczne przejście z pozycji stojącej do leżącej.

Czyli lamerski juz "drop shot" bedzie teraz jeszcze bardziej lamerski, super....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje dotyczące zmian w Multi , najbardziej cieszę się ze snajperki PSG i braku Perka Komando ,

zapewne sprzęt latający będzie adekwatny do czasów w grze

mam jeszcze pytanie czy ktoś wie czy będzie coś w stylu Spec Ops , i czy owy spec w Black Ops będzie na 4 graczy ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×