Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Oby ten pasek nie spowodował łatwiejszego zdobywania bramek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie? Oślepi bramkarza czy jak? :P

Na zasadzie że jeżeli napełnisz pasek przed czerwonym punktem, to już wiesz że idealnie wymierzyłeś i wystarczy tylko patrzeć jak piłka wpada do siatki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich jaj nie będzie, chyba, że przemodelują cały system strzałów. W dotychczasowych PESach też jest pasek strzału i takich cudów nie ma. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz ma byc pasek pod zawodnikiem to jest calkiem zgrabny ale wolal bym zeby go w ogole nie bylo widac. Lepiej na wyczucie. Choc jesli faktycznie ma sie grac tak jak zapowiadaja to wskaznik sily bedzie mial znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shok:

Dopiero czerwiec i już widać przepaść między 2010, a 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takiej ilości gameplayu ciężko mówić o przepaści, ale nie wygląda to źle :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojj no nie wiem... :biggrin: Jeszcze lepsza grafika, nowe camera view, nowy system zarządzania drużyną, animacje, 360 freedom system... to jak na początek czerwca sporo :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się za przeproszeniem spusz... poczekamy zobaczymy. Co roku się tak zachwycamy i lipka:-( niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, ale wygląda to lepiej niż w poprzednich częściach. PES 2009 dalej bardzo mi się podoba, a ten będzie najprawdopodobniej lepszy.

BTW masz niezbyt przyjemny avatar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież obecne PESy przypominają 6 aż nazbyt. PES4, a nawet 5 to imho wzorce, do których warto równać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież obecne PESy przypominają 6 aż nazbyt. PES4, a nawet 5 to imho wzorce, do których warto równać.

Mi to w niczym nie przypomina szóstki. W 2010 biega się zawodnikiem jak kołkiem. Sztywny, bez luzu, cały czas jakby biegał na napince. W szóstce czułem balans ciała plejerem i jego ruch. W nowych częściach tego w ogóle nie czuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagraj zatem raz jeszcze w 6, a potem w nowsze części. ;) Co więcej, Adriano i jego petardy z 40 metrów, których praktycznie nie da się wybronić bez utraty bramki, czy rzutu rożnego. Takich jaj nie było w 4, ale nic to.

Filmiki z rozgrywki pokazują, ze ten "luz" będzie większy, ale to nadal wielka niewiadoma. Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos tutaj napisal ze po obejrzeniu tych ,,gameplayow'' widzi ogromna przepasc, nowe animacje, 360 drybling itd. , nie obrazajac nikogo ja po zobaczeniu wszyskich filmikow na youtube, caly czas widzie niedopracowany i odbiegajacy od grywalnosci PESow z PS1 PS2 gre, dla mnie ten build ,,alfa'' wyglada identycznie jak PES 2010 zero nowych animacji i czegokolwieg, zobaczymy jesze maja troche czasu, ale spodziewalem sie ,,rewolucji'' po tej czesci, a uwiezcie mi PES potrzebuje czegos nowego, moze nowego silnika gry jezeli chce konkurowac z FIFa, ale po tych gameplayach wyglada jakby znowu nic nie robili, tak jak by spoczeli na laurach ,, obojetnie co nie zrobimy, to i tak zapatrzeni fani serii i tak kupia i dadza nam zarobic ''

ahhh popatrzcie od 0:39 na filmiku od DAKa WTF, co to jest .........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie wczesny "build". :P

Tak na poważnie, to jak wszysycy wiemy, masz o PESach okreslone zdanie i nie ma co się spierać co jest lepsze. Dla mnie, i dla wielu innych graczy, ten "syf od KONAMI" bije na głowę FIFki i na chwilę obecną nie zanosi się na jakieś zmiany w tej materii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie wczesny "build". :P

Tak na poważnie, to jak wszysycy wiemy, masz o PESach okreslone zdanie i nie ma co się spierać co jest lepsze. Dla mnie, i dla wielu innych graczy, ten "syf od KONAMI" bije na głowę FIFki i na chwilę obecną nie zanosi się na jakieś zmiany w tej materii.

Oj uwierz mi KopaczK bardzo bym chcial zeby FIFa byla tylko dla grania w kluby, a PES tak jak za dawnych dobrych czasow do grania z kumplami i samemu dla relaksu, ale tak nie jest bo KONAMI nic nie robi doslownie nic, obiecuje nowe animacje i poprawe wszyskich bledow, a wychodza im niedopracowane czesci na NG takie jak PES 08, 09 , 10 i zanosi sie ze 11 tez, w ktore na dluzsza mete nie da sie grac, z wielu wzgledow od robociastych animacji po glupie AI grajkow i bramkarzy oraz mnostwo innych. Tak jak wczesniej napisalem liczylem na jakas wielka rewolucje np nowy silknik gry, no ale po zobaczeniu tych wszyskich gamplayow na to sie nie zanosi, najwidoczniej KONAMI sie poddalo trudno sie mowi, moze odrodza sie w erze PS4 xD......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, daj temu spokój, bo nie dojdziemy do ładu. PES imho niszczy FIFkę pod praktycznie każdym względem. Wystarczy napisać, ze w produkt Konami z numerkiem 2009 gram do tej pory, a FIFki 09 nie ruszam bo po załatwieniu platyny, człowieka nic już praktycznie nie zaskakuje, a gra nudzi. Mniejsza o to, bo w sumie każdy szuka w "kopankach" czegoś innego, ale pisanie, ze gra się popsuła od czasów 6 to jakaś kpina. O PESie imho można napisać, że się zbytnio nie zmienia, ale nie, że się pogarsza.

Chciałbym, zeby przywrócono to co było w PESie4, czyli brudzące sie stroje graczy, opatrunki na nogach, a przede wszystkim "ręczny" trening (przynajmniej w BAL).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, daj temu spokój, bo nie dojdziemy do ładu. PES imho niszczy FIFkę pod praktycznie każdym względem. Wystarczy napisać, ze w produkt Konami z numerkiem 2009 gram do tej pory, a FIFki 09 nie ruszam bo po załatwieniu platyny, człowieka nic już praktycznie nie zaskakuje, a gra nudzi. Mniejsza o to, bo w sumie każdy szuka w "kopankach" czegoś innego, ale pisanie, ze gra się popsuła od czasów 6 to jakaś kpina. O PESie imho można napisać, że się zbytnio nie zmienia, ale nie, że się pogarsza.

Chciałbym, zeby przywrócono to co było w PESie4, czyli brudzące sie stroje graczy, opatrunki na nogach, a przede wszystkim "ręczny" trening (przynajmniej w BAL).

ktoś wczesniej napsiał, ze w piłce kazdy szuka czegos innego,ale ja razem z kumplami, katowaliśmy najpierw iss, pozniej pes od 3,4..5...6...ok 10 lat grania w konami. jak zobaczylismy i chwile pogralismy w 08 to nasuneła się jedna mysl - gorszego syfu i beznadziejnej piłki nie widzielismy nigdy wczesniej, 09, 10 - to samo gówno. fanem fify nigdy nie byłem, choc ostatnio zakupiłem world cup, gra sie nawet fajnie,ale nie mam czasu zagłębic sie szerzej w nią(nhl10 nie wyjmuje z czytnika od miesiąca) easports ma fure błędów,ale one tak nei rażą jak te od konami - easports ewaluowało. i to jak z katapulty. widziałem ostatnio meczyk w fife09 porównany z fifą10, jak przepasć...a pes08,09,10....filmik z 11(wesrja nawet nie demo co prawda) - zero poprawy.podkreslam - kazdy ma swoje zdanie, nikogo nie krytykuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przestańcie wchodzić na Fifkę, to nie temat od tegoż.

(inna sprawa, że i o PES2011 jesio niewiele wiadomo, i nie ma co się podniecać).

BTW - ZNOWU tylko 8 kierunków poruszania się? NUUUUUUUUDA. Ziew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne od Seabass'a usłyszymy coś w stylu - "to będzie rewolucja w serii bo dodaliśmy pasek siły" ^^

a tak serio - nie ma się na razie czym podniecać, w końcu to wczesny build.

Porównywanie do konkurencji też jest nie na miejscu - embargo na fifa11 kończy na dniach, a porównywanie do wcześniejszych edycji to jakiś efekt narastającej frustracji.

Tak więc dalej toczcie bitwy o wyższości gówna nad czekoladą i odwrotnie - a ja lecę pograć w WC2010 online bo mi się w to gra rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW - ZNOWU tylko 8 kierunków poruszania się? NUUUUUUUUDA. Ziew.

Jesteś tego pewien? pytam, bo w kilku miejscach widziałem zapowiedź pełnego 360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę ukrywał, że jestem fanem serii PES. Fifa mi jakoś nie podchodzi (wg. mnie graficznie bardzo odstaje od serii PES - boiska to jedna wielka szaro-bura plama, zawodnicy też wyglądają tak jakoś nijak. Żeby nie było to moje wrażenia opieram na wersji demo Fify 10 i nie wiem czy w finalnej wersji wygląda to wszystko tak jak w demie). Jedyne pozytywne wrażenie z FIFY to to, że, jakby to ująć, gra piłką fajnie się "klei". PES pod tym względem jest trochę skostniały. Liczę na zaimpletowanie w PESie 11 360 stopni, poprawienia dryblingu i większej dynamiki meczów. Jeśli to wprowadzą to będę w 7 niebiewhistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×