Skocz do zawartości
myszok

Zworka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem, który polega na tym, ze mam dysk 320gb, 5400 obrotow, 8 cache ale jest sata 2. I mam pytanie czy w ps3 jest dosyc miejsca na zworke?? czy jesli wcisne zworka i pozniej wloze do ps3 to cos sie popsuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem, który polega na tym, ze mam dysk 320gb, 5400 obrotow, 8 cache ale jest sata 2. I mam pytanie czy w ps3 jest dosyc miejsca na zworke?? czy jesli wcisne zworka i pozniej wloze do ps3 to cos sie popsuje :P

A po co chcesz mieszać zworkami sprawdź jakie dyski obsługuje PS3 a później zadawaj pytania nic nie trzeba zmieniać

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stachna01 - z tego co mi wiadomo, to niektóre dyski SATA2 potrzebują zworki żeby działać w trybie SATA 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się spierać, nie gwrantują działania wszystkich dysków jednakże mieszanie zworkami jest niepotrzebne

Nic nie ma tam o SATA1, SATA2 strona 39 zresztą w moim SLIM jest SATA2 TOSHIBA MK1255GSX (oryginalnie zakupionym) i jakby nie patrzał SATA1 <-> SATA2 nie zdarzyło mi się by nie działało zamiennie

Akademicka dyskusja

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powiem tyle:

Jak napisał kolega wyżej niektore dyski sata II potrzebuja zworek, by dzialac na sata I. Natomiast inne same ograniczaja predkosc do 150 automatycznie. Moj dysk ograniczyl sie sam bez zadnych zworek ;p < nie wiem czy przypadkiem to ps3 nie ograniczylo szybkosci do 150>

Edytowane przez myszok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×