Skocz do zawartości
kill

Little Big Planet 2

Rekomendowane odpowiedzi

hm najważniejsze jest to żeby konsola Ci go odczytała. Chodź za wiele Ci doradzić nie mogę gdyż pady me dwa mam oryginalne xD A co do gry to nie wiem... musisz zobaczyć bo każdy nielegal żyje własnym życiem.

Pozdro % ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam jednego z firmy volcano i smigal, jeszcze mial guzik turbo i wbilem sobie 24h tworzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam problem. Grałem w LBP 1 no i tam sercowałem levele itd, no i teraz kupiłem sobie LBP 2 i gdy wchodzę w ulubione levele to są te levele z LBP1, a chciałym żeby wszystko się wyzerowało i żebym mógł od nowa je dodawać

 

Wiecie jak usunąć te dane z LBP?

Edytowane przez DeCoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam problem. Grałem w LBP 1 no i tam sercowałem levele itd, no i teraz kupiłem sobie LBP 2 i gdy wchodzę w ulubione levele to są te levele z LBP1, a chciałym żeby wszystko się wyzerowało i żebym mógł od nowa je dodawać

 

Wiecie jak usunąć te dane z LBP?

Nie wiem czy to ma związek, ale chyba niepotrzebnie wszystko importowałeś. Nie wiem czy chodzi tylko o popit, ale tak mi się to kojarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ma związek, ale chyba niepotrzebnie wszystko importowałeś. Nie wiem czy chodzi tylko o popit, ale tak mi się to kojarzy.

 

Dałem na początku gry, że nie chce importowania.

 

EDIT: Dobra, spędziłem te kilka godzin i pousuwałem to wszystko ręcznie

Edytowane przez DeCoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że zaimportował czy nie to nie ma związku. Dane o ulubionych levelach itp są przypisane do PSNid, można sobie je nawet na stronie LBP oglądać podglądając swój profil. To trochę jak statsy w FPS'ach, usunięcie danych gry z dysku i zainstalowanie na nowo nie wyzeruje ci dennego K/D Ratio ;) Zapewne poza odklikaniem tego na piechotkę nie było innego wyjścia z sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie poziomu z Mupetami. Posiadam Extra Edyxję, a nigdzie nie mogę tego znaleźć, gdzie szukać?

 

Ok, znalazłem.

Edytowane przez joonileon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebuje temat :)  Ma ktoś może patent na przejście poziomów bez straty życia? Słyszałam kiedyś że jak dołączy się ktoś do mnie to mam się nie wychylać i czekać aż on przejdzie poziom to mi zaliczy bez straty życia :biggrin:  Prawda to? Bo zostały mi 3 poziomy z kosmosu, w tym jak że straszny boss :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma patentu, musisz grać i szlifować skill do skutku. Przejście z kimś nic nie ułatwi bo i tak nie wolno zginąć aby zebrać za level zlotego pika. Jaki więc sens w tym aby ryzykować że zginie kompan i nam wszystko zmarnuje. Wykuj na blaszke gameplaye z youtube'a a potem próbuj, próbuj i jeszcze raz próbuj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, to zrobię sobie wiadro melisy i chyba w końcu się zabiorę za te trzy piki :biggrin: Ostatnio próbowałam bossa jakoś pół roku temu i skończyło się na wydawaniu dźwięków podobnych do tych jakie on wydaje ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeżywałem to samo maksując level z wielkim kołowrotem w LBP1, z tą różnicą jednak że melisę zaparzałem w wannie bo z wiaderka by zabrakło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z uprzejmą prośbą o zagranie na moim poziomie "1 sec lvl p4p :)".

Brakuje 22 :( (trofik).

Odwdzięczę się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce pograc to moj id obito0688

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dołączyć do gry znajomego? Lub zaprosić go do swojej sesji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam mały problem nie zapisują mi się rzeczy z map społecznościowych.
Czy jest opcja by się zapisywały czy coś z save mogę mieć nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×