Skocz do zawartości
ONE

Dead Nation

Rekomendowane odpowiedzi

ale mając wersję na ps4 z plusa, nie jest chyba możliwe pobranie wersji na vite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak działa na vicie DN i czy brać z dodatkiem, czy bez bo się wciąż zastanawiam czy nie dadzą za chwile jej w plusie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy w Dead Nation na vite działa cross save z wersją z ps3 ? Tak jak na przykład w Sly złodziej w czasie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że pytanie już padło na którejś z 33 stron tego wątku ale chciałem zapytać czy trofeum na zdobycie 100% w każdym poziomie ma jakieś swoje wytyczne?? Tak się składa, że w 5 akcie miałem 97% a w pozostałych 100% (obecnie jestem w 7 akcie) i zastanawiam się czy jest sens farmić wszystko dalej czy odpuścić i zrobić trofeum później? Może w pojedynczej potyczce da się to dobić czy coś?? 

 

Mam nadzieję, że ktoś zna odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że pytanie już padło na którejś z 33 stron tego wątku ale chciałem zapytać czy trofeum na zdobycie 100% w każdym poziomie ma jakieś swoje wytyczne?? Tak się składa, że w 5 akcie miałem 97% a w pozostałych 100% (obecnie jestem w 7 akcie) i zastanawiam się czy jest sens farmić wszystko dalej czy odpuścić i zrobić trofeum później? Może w pojedynczej potyczce da się to dobić czy coś?? 

 

Mam nadzieję, że ktoś zna odpowiedź :)

Nie do końca rozumiem o co pytasz.

Jak zrobisz pozostałe na 100%, to potem wróć do 5. i jeszcze raz go przejdź zgarniając wszystko, trofeum wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wrócić w kampanii czy mogę to dobić w pojedynczej grze po prostu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wrócić w kampanii czy mogę to dobić w pojedynczej grze po prostu?

Możesz w pojedynczej grze, nie musisz ogrywać całej kampanii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Memento Collector

Pytanko mam do tego trofea. Z opisu niby jasno wynika, że chodzi o zdobycie wszystkich memento podczas jednej kampanii, prawda? Jednak co, jeśli w rozdziale 5 oraz 7 przeoczyłem po jednym z nich?? Muszę rozpocząć kampanię totalnie od nowa, czy jeśli wskoczę na wyższy poziom trudności będę musiał odszukać tylko te dwie części, których mi brakuje? Jest na to jakiś sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Memento Collector

Pytanko mam do tego trofea. Z opisu niby jasno wynika, że chodzi o zdobycie wszystkich memento podczas jednej kampanii, prawda? Jednak co, jeśli w rozdziale 5 oraz 7 przeoczyłem po jednym z nich?? Muszę rozpocząć kampanię totalnie od nowa, czy jeśli wskoczę na wyższy poziom trudności będę musiał odszukać tylko te dwie części, których mi brakuje? Jest na to jakiś sposób?

 

W dziale PS4 jest wszystko, wygląda na to że musisz zebrać przy jednym podejściu

 

 

Dziś wbiłem platynkę!  :) Jakoś na PS3 szybciej mi poszło... Najwięcej umordowałem się z trofkiem za dotarcie do 10 rundy w trybie fali ... jeden głupi błąd i restart :/

Myślałem, że może w coopie będzie łatwiej... niestety więcej zombiaków i do tego dużo twardszych szybko mi ten pomysł wybiło z głowy ... w końcu klika podejść solo i na spokojnie udało się w końcu  :) Kampanię w coopie wbiłem na mrocznym z jakimś francuzem i anglikiem na pół  :) Jakoś polacy nie byli chętni do współpracy ... Cóż życzę powodzenia!  :biggrin:

 

 

aaa bym zapomniał - na 100% trofeum Memento Collector / Kolekcjoner memento  :zloto: trzeba zrobić przy jednym podejściu do kampanii, także pendrive jest nieunikniony...

Za każdy level są 4 mementa (w sumie 40) i żadnego nie możecie pominąć... Jeżeli już pominiecie np. w 8 misji to niestety trzeba zaczynać od nowa...

 

"If you miss a single memento in a level you will not be able to earn the trophy. You will have to start a new playthrough to earn Memento Collector."

 
Edytowane przez Mati91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kończę powoli Inkwizycje dlatego już rozglądam się za kolejną gierką. Mam jednak dylemat czy z pss pobrać Hotline Miami 2, czy właśnie Dead Nation. Nie ukrywam, że bardziej kręci mnie ta druga pozycja (jestem fanem zombiaków). Ale nie wiem czy warto. W sensie czy fajnie się w to gra? No i czy jest długa i trudna? jak wygląda kooperacja w tej grze? Czy da się grać w cztery osoby przez sieć, czy tylko we dwoje? No  i najważniejsze czy po kilku sesjach nie staje się zbyt monotonna?

 

Proszę o szybką odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra sie super, dynamiczna szybka walka i dziesiatki zombiakow nacierajacych w tym samym momencie, zbytnio wyboru w broniach nie ma ale jest czym strzelac. Gre przechodze 3 raz w coopie na najwyzszym poziomie (tym wymaganym do trofki bo jest jeszcze wyzszy - zapewne przesadzony) ale to juz lecimy speed-runem a i tak jest bardzo bardzo ciezko i nie wiadomo czy damy rade. Momenty gdzie sie przechodzi z checkpointa do checkpointa to latwizna, ale tam gdzie trzeba czekac na winde/otwarcie bramy itp. gdy nacieraja zombiaki to juz hardcore.

Grac sie da tylko we 2, online lub split screen.
Czy jest monotonna? przechodze 3 raz i nie czuje ze gram z przymusu, chociaz jak platyna siadzie to usune i zabiore sie za cos innego. Jak bedzie jakas ciekawa promocja to moze przygarne ponownie na Vite.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×