Skocz do zawartości
ONE

Dead Nation

Rekomendowane odpowiedzi

A mi sie gra wiesza jak jestem zalogowany na PSN. 3 razy probowalem, za czwartym sie wylogowalem przed uruchomieniem gry i bylo ok..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy mógł by ktoś sprawdzić w opcjach czy jest mozliwośc grania w 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie gra wiesza jak jestem zalogowany na PSN. 3 razy probowalem, za czwartym sie wylogowalem przed uruchomieniem gry i bylo ok..

W grze jest ten sam błąd, który był kiedyś w Wipeout HD. Czyli jeśli masz pełną fiendlistę to sobie nie pograsz. Pozostaje czekać na patcha albo podziękować kilku znajomkom za współpracę.

 :biggrin:

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze jest ten sam błąd, który był kiedyś w Wipeout HD. Czyli jeśli masz pełną fiendlistę to sobie nie pograsz. Pozostaje czekać na patcha albo podziękować kilku znajomkom za współpracę.

 :biggrin:

Ale ja nawet nie probuje grac online. Wiesza sie po kilku sekundach w menu jak jestem zalogowany do psn.. No ale sprawdze i usune kilku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mam pełniej listy i nie mogę pograć online.

Albo wyskakuje jakiś komunikat o błędzie albo jak już kogoś znajdzie to zaraz na początku rozrywki timeout i powrót do menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Grałem wczoraj ok. 6 godzin i muszę przyznać... Gra jest dość trudna, a siekaliśmy z kumplem na poziomie trudności "Ponury". Najgorsze są te grube zombie ;)

Dobry pomysł z tym rankingiem krajów. To teraz trzeba rozwalać zombie i wynieść Polskę na pierwsze miejsce :)

Edytowane przez ThePx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grałem, ale oglądałem trailery.... i szczerze mówiąc dla mnie to wygląda jak ulepszona contra 3 z pegazusa z ładniejszą grafiką z zombie w roli głównej. Może to wina mojego PCtowego przyzwyczajenia .... albo może trzeba zagrać żeby "to coś " poczuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ty?? Jak dla mnie jeden z najlepszych tytułów z psn, klimat miażdży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest ogólnie fajna. Pograłam z Mężem w co-opie i wszystko super-fajnie... klimat, wybuchy, latające flaki, jęki, otoczenie... tylko ta kamera! O, zgrozo! Nic nie widać! No mogli ciut większe te postacie zrobić, na 40'' TV widać stadko biegających zombie-mrówek - jeden kleks.

Jednak jak już się oczy moje przyzwyczaiły do trybu "mrużyć , żeby coś zobaczyć" to jakoś nawet szło. 2 chaptery przebiegliśmy i w planach mamy dotrzeć do ostatnie w co-op. Samemu to takie gry są nudnawe. Burn Zombie Burn i Zombie Apocalypse oceniam jednak wyżej - przynajmniej na chwilę obecną. Zobaczymy jak się Dead Nation rozkręci w kolejnych chapterach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest patch:

First patch is in, it will fix 100 / 100 friend list bug and some other bugs. But not yet include voice over

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra, mi sie podoba. Ugralem juz ponad 3h i jestem chyba na 9 chapterze. Ogolnie gra wciaga strasznie. Na martwicy zginalem 2 razy, bo wszedlem w tlum i albo grubas wybuchl kolo mnie albo ten smieszny mutancik skoczyl z dwa razy.

Ogolnie, to polecam gre. Jak za ta cene na psn jest bardzo dobra ;)

Pozdro

Edytowane przez snowee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem na normalu,teraz poziom wyżej zaczynam. Nie jest łatwo.

Na szczęscie zdobyte pancerze zostają,spore ułatwienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem, ludzi którzy grają na martwicy mózgu :/ zgninąć 2 razy w ciągu całej gry ? jaki to ma sens ? Grając z ThePx jesteśmy w 5 chapterze, na Ponurym i nie wyobrażam sobie by grać dłużej niż 10min bez śmierci :)

Z kasą róznie bywa, raz nie mam na co jej wydać a raz na głupi granat brakuje czy magazynek do broni

Edytowane przez akd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wymiata. Wbijam zombie z Polski. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra rewelacyjna. Za 47 zeta zabawy na długie miesiące (tak dobrze bawiłem się tylko przy Larze). Na razie męczę ponury poziom trudności. Codziennie jeden rozdział bo na więcej nie mam siły (A i pad by tego czasem nie wytrzymał:). Ale te 1000 zombiaków dla Polski codziennie wytłukę:)

Oświetlenie w tej grze to bajka. te cienie na ścianach, latarka... sam miód. Jedynie kamera mogłaby być umieszczona ciut niżej, żeby więcej szczegółów było widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka na prawdę bardzo dobra. Nie lubię na ogół takich rzezi, ale DN podpadło mi do gustu. Kamerka do poprawy i mam nadzieje, że zrobią to w kolejnym patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najlepiej wydane 47 pln ,a PSS ;)

A co do kamery to jest dobrze,gdyby była niżej to zawężała by pole widzenia co równało by się szybką śmiercią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile trzeba czekać na tą p....ą windę na końcu (mam nadzieję ze na końcu) rozdziału czwartego? Przeżyłem trzy fale zombiaków ale w czwartej mnie zawsze ktoś usiecze.

Masakra jakaś...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którymś momencie (chyba 3 fala) aktywuje się ekran na tej windzie (nie ten co aktywujesz fale), trzeba go wcisnąć jeszcze przed wybiciem zombiaków i zasuwasz w górę,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierkę można opisać jednym słowem: ROZ*IERDOL! :thumbsup:

Gram na normalu, obecnie w drodze do szpitala, zginąłem póki co jeden raz (nie spodziewałem się, że "nemezis" na mnie skoczy z kosmosu).

Tylko wciąż brakuje kasy, póki co wymaksowałem tylko 2 pierwsze bronie i flary/granat/miny/koktajle... W zasadzie karabin maszynowy wcale mi się nie przydał,

przechodzę bez problemu na pierwszym gunie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie pojmuję ludzi, którzy giną raz przez całą grę lub wcale ;p

Ja sam zmieniłbym kolor niebieskiej latarki, zdaje mi sie że druga postać lepiej świeci, a ja sam często gubie postać z oczu i ciężko mi ją odnaleść. Również światło lasera bym zmienił - zielony dla naszej postaci, czerwony dla kumpla.

No i te rankingi, niby całkiem fajne, ale jak patrze, że na pierwszych miejscach 90% to Ci, którzy graja na Normalu czy też na Martwicy Mózgu to mnie krew zalewa. Niby po ukończeniu kampanii na Ponurym odblokowuje się poziom z x4 punktami, ale jak dotąd nikogo grającym na nim nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×