Skocz do zawartości
ONE

Dead Nation

Rekomendowane odpowiedzi

no nie pojmuję ludzi, którzy giną raz przez całą grę lub wcale ;p

Kurcze no, za moich czasów im mniej się ginęło tym lepiej. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no, za moich czasów im mniej się ginęło tym lepiej. :whistling:

chodzi mi tu raczej o prostote gry, niż o ilość zgonów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poziome ponury skończone,teraz mroczny.

Ktoś skończył mroczne? Ciężko?

Na ponurym nie jest łatwo ale nie frustrująco,ciekawe jak wyżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam gierkę i chętnie z kimś pogram z forum :) narazie jechałem na normalu ;)

jest ktoś chętny do gry na dwóch??

moj nick: redshark_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie z kimś pograł, ale za mało czasu, jak przejdę w pojedynkę to zacznę się bawić w coop (chociaż po świętach wpadną ze 4 gierki, a i czeka jeszcze sporo, bo ps od niedawna... to czasu nie ma jak rozdzielać)

Ale popieram - rozwałka piękna, uwielbiam wybuchy jak ich rozwala, albo superstrzał jak kosi kilku w kolejce, czy smg ścina tłum. BTW miotacz ognia się przydaje jak w parku jest ciemno, żywe pochodnie są super:) Naprawdę gra światła jest boska w tej grze, nie czepiam się wcale:) No i Polska z 20 na bodajże 3 miejsce wskoczyła już:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co op jest piękny. Wczoraj z Redsharkiem graliśmy do 3 w nocy:) Końcówka cmentarza jest odjechana. Graliśmy na normalu a i tak potrzebowaliśmy ze 20 prób. Aż się boję co będzie na mrocznym. Nie wyobrażam sobie zresztą tej gry i czyszczenia cmentarza w singlu:)

Powiedzcie co trzeba zrobić żeby wspólni zagrać kampanię? Ja gram moją na ponurym i jestem w 5 etapie, RedShark na normalu i jest zdaje się w 7. Nie możemy wspólnie zagrać kampanii bo wyskakuje komunikat że obaj gracze muszą być na tym samym etapie kampanii. Tzn co ten sam poziom trudności, ten sam etap?

Daję zacznij nową kampanię poziom albo ponury albo normalny, RedShark się dołącza i mimo że jest wybrany etap pierwszy to i tak grać się nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze obydwaj rozpocznijcie nowa kampanie, a wtedy jeden sie dolaczy.

Ja dzis na pare godzin przysiade od 12:00, ktos chetny na coop?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zagrałem to aż mi się przypominało stare dobre Residen evil, dobra gra :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co op jest piękny. Wczoraj z Redsharkiem graliśmy do 3 w nocy:) Końcówka cmentarza jest odjechana. Graliśmy na normalu a i tak potrzebowaliśmy ze 20 prób. Aż się boję co będzie na mrocznym. Nie wyobrażam sobie zresztą tej gry i czyszczenia cmentarza w singlu:)

Powiedzcie co trzeba zrobić żeby wspólni zagrać kampanię? Ja gram moją na ponurym i jestem w 5 etapie, RedShark na normalu i jest zdaje się w 7. Nie możemy wspólnie zagrać kampanii bo wyskakuje komunikat że obaj gracze muszą być na tym samym etapie kampanii. Tzn co ten sam poziom trudności, ten sam etap?

Daję zacznij nową kampanię poziom albo ponury albo normalny, RedShark się dołącza i mimo że jest wybrany etap pierwszy to i tak grać się nie da...

Ogólnie jest tak: jak chcesz z kims zagrać w co-op to zaczynasz grę prywatną i nową kampanię. A co do Mrocznego, to nie ma, aż takiej róznicy w porównaniu z Ponurym, superstrzał wchodzi słabiej i nie kosi już tak szybko przeciwników, widać to szczególnie przy grubasach i w ogóle zombiaki potrzebują paru strzałow więcej by je ubić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie zaczynam nową kampanię, kumpel się dołącza i wtedy pojawia się nazwa pierwszego etapu i kłódka i tekst że gra zablokowana bo obaj gracze muszą być na tym samym etapie kampanii. I nie wiem co to ma znaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę mam od wczoraj i muszę przyznać , że gra nie jest łatwa i dobrze , bo dzisiejsze gry są banalnie proste ( nie wszystkie ) . Gra wciąga na długie godziny i się nie nudzi . Można ulepszać bronie naprawdę warta swojej ceny :) .Platynę zdobyć w tym tytule będzie naprawdę ciężko. Jeśli ktoś chętny na granie to mój psn: PiwqU , hs jest oczywiście .

Pozdrawiam PiwqU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hs jest oczywiście .

co z tego, jak gra nie obsługuje Voice Chatu ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z tego, jak gra nie obsługuje Voice Chatu ? :D

Niebawem patch, który to naprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało nam się wczoraj z redsharkiem skończyć misje (końcówka cmentarza i końcówka ostatniego etapu masakryczne) i zaczęliśmy kampanię na ponurym. Gra w co opie zyskuje ze 2 pkt do miodności:) Ogólnie robi się 11/10 (w singlu 9/10):) Brakuje tylko trochę voice chatu bo komentowanie gry i planowanie taktyki (szczególnie potrzebne w dalszych etapach) jest troche trudne pisząc na chacie (jeszcze bez klawiatury)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram kampanię single, chciałbym zacząć kampanię w co-opie. Orientuję się ktoś może czy po rozpoczęciu nowej kampanii stracę postęp z kampanii single ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, kiedy path z voice chatem? Denerwujący jest chat tekstowy, gra pausuje się podczas wpisu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grę od ponurego i zabawa jest supermiodna, z kumplem jeszcze fajniej. Jak na razie jeszcze pierwszego etapu nie skończyłem więc pytanko - jakie są wszystkie dostępne rodzaje broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miotacz ognia, miotacz ostrzy, rakietnica, jakis razacy prodem, shotgun, SMG, rifle, granat, mołotow, mina, TNT i mam nadzieję, że czegoś nie pominąłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci. Gra ma poważną wadę jak gra się >3m od TV - nic nie widać w ciemności.

to zalezy od punktu widzenia :D ja mam plazme 42 cale i siedze 2,5 m od tv i gra mi sie wysmienicie czern jest przepiekna przy zgaszonym swietle to totalny wkret :) no i jeszcze te dzwieki :> cos pieknego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę, że gra zbiera bardzo pozytywne opinie. Jak tylko znajdę nieco kasy, od razu pobieram. To kosztuje 50zł, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto, wymiata gra! Kosztuje chyba 47zł, PSN Plus 37zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×