Skocz do zawartości
marcinoo

Bluetooth Motorola HS 801

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu udało mi się przetestować. Najpierw kilka słów o sprzęcie:

Jest to „zwykła” słuchawka bluetooth, którą dostałem jakiś rok temu do telefonu komórkowego. Na necie znalazłem cenę 149 zł i specyfikację:

Parametry:

waga - 20 g

czas rozmowy - do 4 h

czas czuwania - do 90 h

maksymalna ilość współpracujących urządzeń – 8

Nie używałem jej prawie w ogóle, bo moim zdaniem jest to średnio wygodne (trzeba włączać bt w telefonie, słuchawka się rozładowuje najczęściej w niewłaściwym momencie) i dlatego na co dzień używam zwykłej słuchawki „na kabel”.

Połączenie słuchawki z ps3 jest dosyć proste. W accessory settings wybieramy bluetooth device, uruchamiamy słuchawkę, konsola skanuje i zaraz ją wykrywa. Następuje sparowanie i już można używać. W opcjach można skonfigurować głośność urządzenia (nie mam takiej możliwości w samej słuchawce), czułość mikrofonu oraz wybrać czy głos twojego rozmówcy będzie słyszany w słuchawce czy przez głośniki/TV.

Test przeprowadziliśmy wspólnie z kerrangiem (on przetestował swoją nokię). Najpierw połączyliśmy się z poziomu dashboarda. Jakość dźwięku była bardzo słaba, co chwila coś przerywało, więc szybko zdecydowaliśmy się odpalić RFOM i to była słuszna decyzja. Stworzyłem własną grę i po chwili byliśmy już na planszy.

W trakcie gry można zupełnie swobodnie rozmawiać, nie ma żadnych lagów z tego powodu (mam łącze 2mb) a jakość dźwięku jest świetna (jak przez telefon). W instrukcji do gry jest napisane, że aby się komunikować trzeba wciskać L3 ale to nie było potrzebne. Może jak jest więcej osób na planszy to wtedy jest to konieczne? W trakcie gry dołączali się inni gracze i jestem ciekawy czy słyszeli jak nadajemy po polsku. Przegadaliśmy/przegraliśmy (* niepotrzebne skreślić  ;D tak ponad godzinę i jest to REWELACYJNA sprawa. Nie spodziewałem się, że wykorzystam jeszcze do czegoś tą słuchawkę, a tu taka niespodzianka. Rozwiązanie ma 2 wady: słuchawkę trzeba ładować no i w związku z tym, że gram tylko późnym wieczorem to niestety nie za często będę mógł tego rozwiązania używać, żeby nie pobudzić pozostałych domowników.

Proponuję się kiedyś umówić na partyjkę w RFOM w więcej osób. Może być niezła zabawa. Szkoda tylko, że w RFOM nie można grać online w co-opie (jedynie na split screenie) – super sprawa skończyć grę w kilka osób! Może wypuszczą jakiegoś patcha?

Pozdro dla kerranga i podziękowania za wspólny test!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robo

Elegancka recka mowiąca dokładnie tyle, ile użytkownik powinien wiedzieć by się zainteresować :) I nic ponad. Aby Twoje testy w przyszłości zawierały więcej informacji, sugeruję wrzucić np. porównanie cen w kilku liczących się sklepach + allegro. Możesz też zapodać obrazki bądź linki do takich ;)

A właśnie. Wyobrażacie sobie klimat w Little Big Planet, gdzie to czterech chłopków biegać będzie w co-opie soczyście brechtając się i komentując poczynania swoje/kompana do headseta? Ooo ja już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio kumpel znalazł takowa słuchawke i mi sprezentował ... gdy ja ładuje niebieska dioda sie swieci.. i pytanko z mojej strony...jak odpalic ta słuchawke? trzymam wcisniety przycisk odbierania lecz słuchawka nie reaguje...nie mam do niej instrukcji takze mozliwe ze zle to robie...

ok znalazłem juz...gdyby ktos miał podobny problem:

http://www.matrax.net/forum/showthread.php...=motorola+HS801

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×