Skocz do zawartości
Szczypior

Dragon Ball : Raging Blast 2

Rekomendowane odpowiedzi

moze byc ciekawie :D z jedynka mam same dobre wspomnienia i wiele nieprzespanych nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka to był Crap. Namco Bandai w kulki leci z fanami. RB2 będzie pewnie sporo lepszy ale i tak będą bugi itp i grafa słaba i dopiero jak już zyskają na 2 crapach to trzecią cześć zrobią cud miód i orzeszki. Budokai Tenkaichi 3 RULZ. Wszystkie 100mission na Z ponad 2 lata grania i nieziemski skill. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewidzialem chyba zadnego buga w RB1 ... chyba ze umknelo to mojej uwadze ...

mam nadzieje ze w dwojce bedize tryb troche bardziej RPGowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także jestem tego zdania ze DBZ budokai tenkaichi 3 to była najlepsza z bijatyk na podstawie tego anime.Marzy mi się taki remake z podrasowaną grafiką do HD tak jak to zrobiono z pierwszymi GOW.To by było coś i te pojedynki online mm:D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budokai Tenkaichi 3 to najlepsza ze wszystkich bijatyk z serii Dragon Ball i raczej kolejne szybko jej nie pobiją. Myślałem, że w Raging Blast względem T3 poprawią grafikę i dodadzą multi, trophies - Do szczęścia niczego więcej fanom DB nie było trzeba. Niestety jednak twórcy gry wpadli na super pomysł, aby odwrócić cały system walki do góry nogami, przez co Raging Blast stał się całkowicie niegrywalny dla każdego gracza wprawionego w Tenkaichi... Grając pierwszy raz w RB poczułem się jakbym przesiadł się z Tekkena na jakąś przeciętną bijatykę 2d ze Snesa... Tak więc mam cichą nadzieję, że ludzie odpowiedzialni za RB2 pójdą po rozum do głowy i powrócą do rozwiązań z ich poprzednich gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mi BT3 z grafiką i efektami na miarę PS3. Poza tym nie zapominajmy ze Cell Shading ma mniejsze wymagania niż "normalna" grafika + postaci nie muszą być tak szczegółowe jak np. w Prince Of Persia , bo aby postaci były podobne do tych z Anime dużo nie trzeba. Zostaje całkiem spory zapas mocy który można by poświęcić na efekty cząsteczkowe , blur , rag-doll itp. Wyobraźcie sobie teraz jak Vegeta po kopie zaczyna ryć plecami glebę i pozostawia za sobą rów o długości 20m ;) Albo po Kame-hame-ha krater wielkości budynku. Naprawdę graficy mają tutaj pole do popisu i że na wszystko patrzy się z przymrużeniem oka to mogą pozwolić sobie nieco na udziwnienia. Efekty powinny oddawać moc DB. Gdzie te epickie siłowania na Kamehamce-BingBangKamehameha-FinalFlash itp.

Po prostu Namco Bandai wie że fani i tak kupią i wydaja takie Crapy aby pod koniec generacji walnąć prawdziwego killera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DBZ-BT3 była najlepszą częścią,ale kurcze chyba pora na jakies lepsze gry z serii DB,gram duzo w Raging Blast no i cóż moge żec,mnie zaślepia głównie anime ,bo kocham te serie i przez to nie widze,że kamerka ...jowo działa itp,tez mi nie pasuje w jedynce ze nie ma 4 poziom tranformacji songa i vegety ,żyjmy nadzieją,że na E3 NAMCO BONDAI pokaże ogien juz sama grafa i ilość postaci nie są jak dla mnie takie ważne(przewaznie kazdy gra ulubieńcami)(SUPER VEGITO)(JA)(-: ale chodzi o gameplay zeby przeskoczył wszystkie czesci i powstal super dragon ball(-: zapraszam jakby co narazie na RB1(-: speed1-BOSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o grafike w serii DBZ raging blast to straciła wiele z klimatu dragon balla. Cały świat i postacie wyglądają strasznie plastikowo. Powinni zmienić tytuł na Dragon ball Z : TOY STORY. O zmianie gameplayu na gorsze już nie wspomne. Żeby tak marnować potencjał ps3... ehhh :fool: Budokai Tenkaichi 3 wciąż nr 1 :yes:

Edytowane przez Mvegeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No DBZBT3 był dobry ale miał największy minus krótka fabuła skończyłem na 3 stopniach trudności w 7-10h jakoś tak strasznie króciutka ale techniki super i fajnie się grało a jeszcze jeden minus mogli by zrobić tak że np.bubu byłby silniejszy od komurczaka bo powiem wam że perfekt cell był dużo silniejszy od małego bu a tak być nie powinno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie DBZ Budokai 3 był najlepszy ^^ późniejsze Tenkaichi też dobre ale to już nie to samo, od tamtej pory coraz to nowe części coraz bardziej mnie odpychają...

Edytowane przez Oski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DBZ Budokai 3 i Budokai Tnekaichi 3 to te takie najlepsze mysle ze raging blast 3 to dopiero ebdzie konkret:) A od zawsze marzy mi sie taki Dragon ballowy Sandbox.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy demko nowego Tworu Namco (-:no według mnie jest lepszy od DB RB1 i to duzo pod kwestią oswietlenia oraz KAMERY!!! Tak kamera sobie daje rade, choc się troszke głubi no ale ja napewno łykam(-:Grafika podciagnieta szkoda ze nadal otoczenie sie kiepsko niszczy ,przy tak dobrym sprzecie powinna byc masa zniszczen no ale cóż... wracając do grafy to jest jakby zacieniowane wszystkiego(mi to odpowiada- fajnie wygląda) .Czekam na gre,a wy co sądzicie o demie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal jest kiepsko, bardzo kiepsko. BT3 przebija Raginng Blast 2 o kilometry. Nie ma w ogole czucia w tej walce, wszystko jest takie sztuczne, nawet odpalanie zwyklego Kamehameha nie ma powera. Namco wypala sie w kwestiach bijatyk, ostatnia szanse maja z Tekken Tag Tournament 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż trzeba będzie poczekać na Raging Blast 3:tongue: ,może będzie dobre jak Budokai Tenkaichi 3. Mogli by też zrobić kreator postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie demo RB2 jest o wiele lepsze od RB1, ale to wciąż jeszcze nie poziom Tenkaichi 3... Najgorsze jest to, że system walki się nie rozwija, a ulega strasznym uproszczeniom i tak samo jest niestety w Naruto UNS 2 - wywalili połowę kombosów i zadowoleni... Pytanie po co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niema co porównywac do DB BT3 bo jest o wiele gorsza ta pozycja,ale no jestem fanem kiedys anime i pozostane przy tej grze ,ale zobaczycie że zrobia dobrego Dragona nie tego to juz następnego(-:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie demo RB2 jest o wiele lepsze od RB1, ale to wciąż jeszcze nie poziom Tenkaichi 3... Najgorsze jest to, że system walki się nie rozwija, a ulega strasznym uproszczeniom i tak samo jest niestety w Naruto UNS 2 - wywalili połowę kombosów i zadowoleni... Pytanie po co ?

Zgadzam sie. Uwielbiam slashery jak i fightery (glownie 2D), wiec spora ilosc porzadnych combo to dla mnie podstawa, a jak tego brakuje w takich grach to juz spokojnie mozna odjac ze 2 punkty od oceny jaki i skali "hahaha-jaka-ta-gra-jest-zaj*bista!".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo premiera!!!    po demku widac bylo że będzie lepiej niz ostatnio  zobaczymy może kupie zaraz po premierze jak bedzię źle to sprzedam ale jak narazie trzymam kciuki 

jeden z nowszych trailerów

Edytowane przez jacu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzygac mi sie chce jak patrze na te postaci z renderowanych cut-scenek/filmikow. Wygladaja jak lalki barbie 101% plastiku. Uffa Mac... no ja pierdziu... jak mozna cos tak oblesnego zrobic. Daliby z Anime zlepke a nie taki shit robia. Dragon Ball Final Bount mialo genialne intro!

Co do gry... duzo lepiej nie jest. NB robi i Naruto i DB ale te postaci w naruto wygladaja ladnie i jak w anime a w DB to jak z domu dla lalek wyciagniete. Sam gameplay fatalny. Ja chce powrot systemu z BT3!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko i nie jest dobrze. Postacie są jeszcze bardziej plastikowe niż w pierwszej części. :sick: Gra dla dzieci do 10 roku życia. Przecież to poważne anime, poważna konsola a oni sobie żarty robią... :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm trochę się dziwię skoro mają już doświadczenie z tego typu grami to powinni robić coraz lepsze wersje dragona a nie dawać taki szit (Nie do końca ale jest słaba) po demku mi się odechciało grać niech zrobią remake Tenkaichi 3 albo 2 to sobie kupie !:verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem właśnie parę godzin co prawda w wersje na Xboxa 360 ale to różnicy nie ma. Jako fan Dragon Ball'a jestem jak najbardziej zadowolony, postacie wcale nie wyglądają tak źle i plastikowo jak mogło by się wydawać a odwzorowane są w najmniejszych szczegółach. Gra się na prawdę przyjemnie, w zamian za tryb Sagi mamy Galaxy Mode czyli zadania/walki dla każdego z bohaterów oczywiście ułożone są one chronologicznie wg. wydarzeń czyli na przykład wybierając Freezera - zaczynamy od pokonania ojca Goku itp. Dzięki Galaxy Mode możemy wziąć udział praktycznie w każdej walce a ich ilość jest naprawdę imponująca i możemy prześledzić losy każdego z bohaterów od początku do końca. Cały nasz postęp jest ukazany w postaci takiego układu planet gdzie wędrujemy od planety do planety zaliczając kolejne walki, możemy nawet zboczyć z tej głównej ścieżki i zaliczyć jakieś zadanie poboczne. Moim zdaniem rozwiązano to bardzo dobrze i możemy sobie ''masterować'' każdego z bohaterów. Gra trzyma poziom i wcale nie odstaje od osławionego Budokai Tenkaichi 3, mamy wszystkie znane smaczki takie jak encyklopedia gdzie możemy poczytać wszystko na temat każdego z bohaterów, muzeum gdzie odblokowujemy np: zdjęcia i urywki z serialu (np Freezera niszczącegp planeta Vegeta), customizację bohatera, soundtrack z gry, jest także Multiplayer ale nie wypowiadam się na jego temat ponieważ jeszcze go nie odpalałem. Co mnie cieszy to to, że w dalszym ciągu mamy do dyspozycji oryginalny Japoński dubbing bo ja osobiście nie cierpię tego Angielskiego a kompletnie nie pasuje mi do Dragon Balla. Nie wiem skąd tyle narzekań na tą grę :confused: chyba większość ocenia ją tylko po screenach, nic nie pokazującym demie, plastikowym intro (i tak o niebo lepiej wykonane niż w Budokai Tenkaichi 3) i komentarzach innych którzy nawet nie widzieli tej gry na oczy. Jak jesteście fanami Dragon Ball'a i po prostu lubicie to uniwersum to gra na pewno was wciągnie i warto w nią zainwestować :) Wiadomo Dragon Ball: Budokai Tenkaichi 3 to niedościgniony wzór ale w tym przypadku wcale nie jest najgorzej. Pozdrawiam!

Edytowane przez EvilGucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem właśnie parę godzin co prawda w wersje na Xboxa 360 ale to różnicy nie ma. Jako fan Dragon Ball'a jestem jak najbardziej zadowolony, postacie wcale nie wyglądają tak źle i plastikowo jak mogło by się wydawać a odwzorowane są w najmniejszych szczegółach. Gra się na prawdę przyjemnie, w zamian za tryb Sagi mamy Galaxy Mode czyli zadania/walki dla każdego z bohaterów oczywiście ułożone są one chronologicznie wg. wydarzeń czyli na przykład wybierając Freezera - zaczynamy od pokonania ojca Goku itp. Dzięki Galaxy Mode możemy wziąć udział praktycznie w każdej walce a ich ilość jest naprawdę imponująca i możemy prześledzić losy każdego z bohaterów od początku do końca. Cały nasz postęp jest ukazany w postaci takiego układu planet gdzie wędrujemy od planety do planety zaliczając kolejne walki, możemy nawet zboczyć z tej głównej ścieżki i zaliczyć jakieś zadanie poboczne. Moim zdaniem rozwiązano to bardzo dobrze i możemy sobie ''masterować'' każdego z bohaterów. Gra trzyma poziom i wcale nie odstaje od osławionego Budokai Tenkaichi 3, mamy wszystkie znane smaczki takie jak encyklopedia gdzie możemy poczytać wszystko na temat każdego z bohaterów, muzeum gdzie odblokowujemy np: zdjęcia i urywki z serialu (np Freezera niszczącegp planeta Vegeta), customizację bohatera, soundtrack z gry, jest także Multiplayer ale nie wypowiadam się na jego temat ponieważ jeszcze go nie odpalałem. Co mnie cieszy to to, że w dalszym ciągu mamy do dyspozycji oryginalny Japoński dubbing bo ja osobiście nie cierpię tego Angielskiego a kompletnie nie pasuje mi do Dragon Balla. Nie wiem skąd tyle narzekań na tą grę :confused: chyba większość ocenia ją tylko po screenach, nic nie pokazującym demie, plastikowym intro (i tak o niebo lepiej wykonane niż w Budokai Tenkaichi 3) i komentarzach innych którzy nawet nie widzieli tej gry na oczy. Jak jesteście fanami Dragon Ball'a i po prostu lubicie to uniwersum to gra na pewno was wciągnie i warto w nią zainwestować :) Wiadomo Dragon Ball: Budokai Tenkaichi 3 to niedościgniony wzór ale w tym przypadku wcale nie jest najgorzej. Pozdrawiam!

Morze i masz trochę racji ale mi się nie spodobała a grałem , jestem fanem i morze ją kupię ale po dużo niższej cenie niestety jeszcze poczekam !

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×