Skocz do zawartości
marcinoo

Ceny gier

Rekomendowane odpowiedzi

Przestańcie się mazać, a zabierzcie za uczciwą pracę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo wszyscy wyprowadźmy się do Anglii i wszyscy będą zadowoleni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo wszyscy wyprowadźmy się do Anglii i wszyscy będą zadowoleni :)

Ja mam ten etap za sobą i wcale nie byłem zadowolony.

A z tymi cenami to temat rzeka - jak już ktoś napisał. Zresztą też się już na ten temat wypowiadałem.

Jak dla mnie to kwestia wyboru. Nie musisz mieć przecież każdej nowe gry. Lepiej kupić żonie nowy puder albo 56-ą parę butów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shaft

ale dobrze by było żebys sobie kupił chociaż jeden tytuł miesiąć a idąc do hiper marketu i widząć te cey od 200 zeta  :o to robi mi sie gorąco dobrze że na forum sprzedają gry po rozzsądnych cenach chybe ze dwie były po stówie a to już całkiem caałkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

w pewnym sklepie online można kupić "PlayStation 3 - wersja z 60 HDD + Ridge Racer 7 GRATIS! i Elder Scrolls IV: Oblivion w zestawie! za 2569.00 ZŁ"

jak na start to całkiem fajnie ;]  za 170 zl 2 gry :P  jesli "uwierzymy" ze ps3 kosztuje 2399zl (widziałem sklep co sprzedaje ps3 za 2190 zl )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shaft

a może zrobimy taki dział na forrum albo temat okazje  na allegro na necie i kazdy jak zobaczy coś ciekawego głownie jeżeli chodzi o cene dotyczącego naszej konsoli(gry,sprzet,itp.) bedzie wklejał linka

co wy na to :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

było o tym w temacie o Sixaxis  . i po rozmowie z Arabem  popieram jego argument.

A poza tym są wyszukiwarki które porównują cenny  i proponuje sie odwołać na początek do  nich , później poszukać na allegro a dla nie zdecydowanych jeszcze odwołać sie o "opinie" na forum ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie się mazać, a zabierzcie za uczciwą pracę :P

Hmmm... ja pracuję 252h na miesiąc... chyba starczy na metkę "uczciwej roboty"?  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość traczu

jeśli maci znajomego w redakcji jakiegoś pisma o konsolach albo jakiś osiedlowy sklepik zaprzyźniajony to ci ludźie dostaja gry promo czyli pełne wersje do promowania.

Ja taki sklepik mam i gierki po 60zł kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bibibibin

Raz na miesiąc kupić gierke i ok. Dajmy zarobić twórcom gier aby mieli chęć do tworzenia coraz to nowych, lepszych gier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość danio32

gry na PS3 muszą byc takie drogie :) jezeli kupujemy PS3 tylko za 2500zlotych to gry muszą byc drogie..Napisalem ze tylko za 2500 bo jezeli postanowimy kupic PC to zeby grac w takiego OBLIVIONA na full detalach bez zacięcia(tak jak na PS3)to trzeba sobie kompa sprawic za jakies 5-7 tysięcy i niech nikt niemowi ze za 2500 zrobi takiego kompa ze bedzie chodzil oblivion na full detalach bo to niemozliwe.dodatkowo cieszmy sie ze na PS3 niema wymagan.przykladowo.mając PS3 kupujesz gre za np. 250zlotych-gra totalny hit!.a inny mając kompa od 1,5 roku sciąga gierke z neta instaluje i zonk :(niespelnia wymagan wiec mosi cos dokupic do kompa :).TAk wiec PS3 i oryginaln gry to i tak bardzo udany zakup.JA gdybym mial teraz kupic kompa zeby mi starczyl na jakies 2 i pol roku do przodu. to mosialbym wydac ponad 10tys.sam procek kosztowal by mnie 4000(core2 xtreme)a gdzie tu miejsce na gry?No i jeszcze ostatni fakt..kupowanie oryginalu to cos wspanialego..kiedy sciągnąłem jakąs gre to instalowaem pogralem i skonczylem..a jak kupujesz to bardziej to doceniasz...powoli wypakowujesz...czujesz zapach pudelka i swiezosci czytasz instrukcje instalujesz cieszysz sie widokiem oryginalu i grasz i nienudzi ci sie bo wiesz ze wydales pewną sumkę aby teraz sie cieszyc grą :) :) :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stealth

Równie dobrze mogę powiedzieć, że ja do grania na ps3 muszę mieć plazmę za 20k, a gadanie takich ludzi jak danio32 jest śmieszne. Orginały popieram, ale piractwo mi nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cysio

Nie przeszkadza ci bo sam nie tworzysz gier. Jakbys tworzyl to bys inaczej spiewal. A przez piractwo mamy takie a nie inne ceny gier. Ludzie kradna (bo piractwo to nic innego niz kradziez) nawet gry ktore sa w sprzedazy po 20zl lub nawet mniej. Wiec nawet obnizka cen gier nie zlikwiduje piractwa. Jakby ludzie nie kradli ceny gier byly by na 100%. Wiec podziekujmy takim ludziom jak stealth ktorym piractwo nie przeszkadza i wiekszosci polskiego spolczenstwa. A danio ma racje co do kupowania oryginalu i w 100% popieram go !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifelheim
gry na PS3 muszą byc takie drogie :) jezeli kupujemy PS3 tylko za 2500zlotych to gry muszą byc drogie..Napisalem ze tylko za 2500 bo jezeli postanowimy kupic PC to zeby grac w takiego OBLIVIONA na full detalach bez zacięcia(tak jak na PS3)to trzeba sobie kompa sprawic za jakies 5-7 tysięcy i niech nikt niemowi ze za 2500 zrobi takiego kompa ze bedzie chodzil oblivion na full detalach bo to niemozliwe.dodatkowo cieszmy sie ze na PS3 niema wymagan.przykladowo.mając PS3 kupujesz gre za np. 250zlotych-gra totalny hit!.a inny mając kompa od 1,5 roku sciąga gierke z neta instaluje i zonk :(niespelnia wymagan wiec mosi cos dokupic do kompa :).TAk wiec PS3 i oryginaln gry to i tak bardzo udany zakup.JA gdybym mial teraz kupic kompa zeby mi starczyl na jakies 2 i pol roku do przodu. to mosialbym wydac ponad 10tys.sam procek kosztowal by mnie 4000(core2 xtreme)a gdzie tu miejsce na gry?No i jeszcze ostatni fakt..kupowanie oryginalu to cos wspanialego..kiedy sciągnąłem jakąs gre to instalowaem pogralem i skonczylem..a jak kupujesz to bardziej to doceniasz...powoli wypakowujesz...czujesz zapach pudelka i swiezosci czytasz instrukcje instalujesz cieszysz sie widokiem oryginalu i grasz i nienudzi ci sie bo wiesz ze wydales pewną sumkę aby teraz sie cieszyc grą :) :) :) :) :)

Widać ,że sie nie znasz , głupoty gadasz , 5 lat temu kupiłem mojego kompa , za ok 4 tysiące , i  4 lata na nim spokojnie grałem . a jak kupowałem ps3 to z 2 padem o 2 grami , oraz ekranem i wszystko mi wyszło ponad 10 tyś , wiec tak tanio nie było ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stanieja na pewno, cos slyszałem ze te aktualne polkowe maja byc za rok PREMIUM i bedzie taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie przeszkadza ci bo sam nie tworzysz gier. Jakbys tworzyl to bys inaczej spiewal. A przez piractwo mamy takie a nie inne ceny gier. Ludzie kradna (bo piractwo to nic innego niz kradziez) nawet gry ktore sa w sprzedazy po 20zl lub nawet mniej. Wiec nawet obnizka cen gier nie zlikwiduje piractwa. Jakby ludzie nie kradli ceny gier byly by na 100%. Wiec podziekujmy takim ludziom jak stealth ktorym piractwo nie przeszkadza i wiekszosci polskiego spolczenstwa. A danio ma racje co do kupowania oryginalu i w 100% popieram go !

Zgadzam się. Zero tolerancji dla piratów. Piractwo to czysta kradzież. Jak można pisać że piractwo nie przeszkadza??? Każda forma kradzieży (nawet głupie kołpaki które mi już 3 razy zasunęli) wk..wia mnie na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość danio32

moj komp.pentium 4 3.20GHz,1gb ramu,karta graficzna GeForce 6600 256MB.Kupiony 1,5 roku temu za prawie 6tys.OBLIVION chodzi na srednich wymaganiach.o maksymlnych moge pomarzyc,a co jest z Splinter Cell Double agent-niedziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D widzisz moj moj komp spelnia wymagania wiekszosci nowych gier ,ale karte mam za stara chyba i tworcy juz nei biora jej wogole pod uwage ;/ Ostatnia gra jaka mi dzialala to Battlefielf 2142

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak to sie ma do tematu watku? ceny gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość danio32

mowiąc dalej do tematu gier,kiedys bylem piratem komputerowym  :) ale teraz wole kupowac nowki,gra mnie bardziej cieszy,moge w nią dluzej grac i pokazuje szacunek do tworcow gier,wszyscy piraci powinni sie zastanowic co robią :) tworzenie gier to sprawa bardzo trudna :] sam kiedys probowalem stworzyc najprostszą gierke typu mmorpg-gra internetowa.gra niby banalnie prosta zero animacji same rysunki i liczby,a przez pol roku nic niestworzylem :)a co dopiero takie gry jak OBLIVION tyle projektow graficznych,gostki sie starają dla nas a chcą wedlug mnie nie az tak duzą oplace za te gry :)porownanie do innych przedmiotow-buty adidasa oryginały nowe kosztuje ponad 200 zlotych a nawet grubo wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifelheim

Jak was cieszy oddawanie ciężko zarobionych pieniędzy takim gigantom jak Microsoft to wasza sprawa , ale prawda jest taka ,że piractwo powinno być dopóki nie zmieni się polityka cenowa dystrybutorów gier/filmów/oprogramowanie ,  kupuje nowy film na dvd za 50 zł , obejrzę raz i co ? 

Co innego w np. Francji gdzie zarobki są 6- 10 razy wyższe , a ceny te same .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w UK i gry na PS3 nowe kosztuja 49.99, a jak sa dluzej na rynku to 39.99 a gnioty jak Gundam po 29.99 i to na premierze a ja po promocji widzialem RR7 za 24.99 oczywiscie to sa ceny w funtach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

oczywiscie w UK zarabia sie pracujac w restauracji 1000 lekko... wiec nie ma co porownywac 1000 funtow/gra 50/zostaje 950funtow. 1200zł/gra 250/zostaje 950zł/ moze i jedzenie jest tansze w polsce w UK wydaje sie spokojnie 2000zł na papu miesiecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×