Skocz do zawartości
Flo

Enslaved - Odyssey To The West

Rekomendowane odpowiedzi

Twórcy Heavenly Sword już za parę miesięcy ukarzą światu swoje kolejne dziecko, mamy newsy na stronie, okładkę i trailery - teraz pora na temat na forum!

enslavedokladka.jpg

Naprawdę liczę na ten tytuł! Z pewnością będę bacznie obserwował kolejne rewelacje na jego temat ;)

A w Was wzbudził zainteresowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością będzie to dobra gra. Jednakże nowe tytuły takie jak: F1 2010, Arcania: Ghotic 4 czy GT5 pobiją tę grę o głowę. Fabuła z przeniesieniem się do innego świata żądzonego przez roboty jest stara jak świat :confused:. Twórcy nie pomyśleli by stworzyć coś naprawdę oryginalnego dlatego właśnie nie będę z wyczekiwaniem czekał na tą grę. Możliwie że sobie ją kupię ale to w dalekiej przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra będzie starannie zrobiona, przekonywująco zagrana przez aktorów, okraszona ładną muzyką i grafiką, to będzie w to można sobie zagrać. Nie będzie to może hit, ale jak na rąbanke zapowiada się niezgorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na więcej informacji i recenzji, gameplay tej ciekawie zapowiadającej się gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdze, ze bedzie to swietna gra i na 100% ja kupie :) HS byla gra wrecz genialna dla mnie, dlatego tez licze, ze tworcy nie zawioda mnie i teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spoglądam na ten tytuł bardzo optymistycznie, hybryda slashera z Uncharted, to musi się udać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enslaved na pewno kupię. Bardzo ciekawa rozgrywka i historia. Naszym zadaniem będzie chronienia własnego tyłka jak i sexownej koleżanki, która przyczepiła nam bombę do czoła icon_smile_0.gif. Fajna plastyczna grafika, ciekawy post apokaliptyczny świat. Ta gra jest u mnie na półce w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie martwi, to długość gry. Jeśli dostaniemy produkt równie krótki jak HS, będę trcochę zawiedziony. Poczekam na premierę i szczegółowe informacje. Jeśli gra będzie przynajmniej tak długa jak UNCHARTED, to kupię niedługo po wypuszczeniu jej na rynek, jeśli nie, to odczekam jakiś czas, ale na 100% zakupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Raczej bedzie to dlugosc jak HS. Ninja Theory slyna z pogladu, ze nie chca dawac monotonii graczom, wiec wsadzaja to co maja wsadzic w gre i jazda. To im sie udalo w HS dostarczajac swietnego slashera, ktory sie nie nudzi :3 Szczerze mowiac, wolalbym sprawdzic HS2 niz Enslaved, gdyz wole slashery, ale to tez bedzie dobra gra. Co do Uncharted to nie jest to tez dluga gra. Jest po prostu wiecej cut-scenek, a tam to samego gameplayu tak na prawde nie ma az tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerywniki są bardzo ważne. Sama durna sieczka nie musi zajmować wiele czasu. Przygody Drake`a nie są długie, ale dłuższe od HS. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa dluzsze bo maja o wiele wiecej cut-scenek ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się może orientuje w temacie, bo czytałem, że w tej grze nie będzie trybu kooperacji, a z filmików które oglądałem na temat gry aż się prosi żeby był. Ktoś ma na ten temat jakieś info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się koncept tej gry ale z trailerow martwią mnie te swiecace elementy żebyśmy się przypadkiem nie zgubili , mam nadzieje ze da się to wyłączyć bo nie lubię jak gra jest przesadnie łatwa.

Ale ogólnie czekam bo bardzo lubię tego typu gry jak dla mnie takie skrzyżowanie prince of persia z unchartedem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się może orientuje w temacie, bo czytałem, że w tej grze nie będzie trybu kooperacji, a z filmików które oglądałem na temat gry aż się prosi żeby był. Ktoś ma na ten temat jakieś info?

Ja mam info i niestety nie będzie trybu CO-OP. Wyczytałem to w PSXExtreme albo NEO + gdy były relacje z E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb dla jednego gracza jest swoistym trybem kooperacji.

Chyba większa jest przyjemność z gry z żywym graczem, a nie z AI ? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze RE5 jest stworzone dla Co-Opa (samemu jest do dupy), a Enslaved jest stworzone do grania w pojedynke, bo kobieta tutaj tylko pomaga w niektorych sytuacjach, a tak to duzo nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba większa jest przyjemność z gry z żywym graczem, a nie z AI ? ^^

Zależy od gracza. ;) Jestem staromodny. Sieciowo grywam w piłkę, albo, rzadko, strzelankowate. Zazwyczaj grywam w pojedynkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetną informacją jest tekst o platformówkowatości gry. Rąbanki mnie tak bardzo nie kręcą, ale takie połączenie to już zupełnie inna sprawa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny widoczny minus jak narazie to niestety to, że bohater sobie biega, skacze itp, a jak sie nacisnie przycisk ataku to znikąd pojawia się wielka pałka/laska do bicia wrogów :) To standard w grach, ale nie cierpie tego. Nie mógłby sobie tej lagi na plecach nosić i ściągać ? Gdzie on ją chowa. W gaciach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×