Skocz do zawartości
Flo

Enslaved - Odyssey To The West

Rekomendowane odpowiedzi

Mam BLES 00990, więc UK wersja powinna pasować, sprawdzałem z poziomu gry i nie wykrywało DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wydanie UK, nie szukaj więc DLC w rodzimym sklepiku bo i tak nie dogada się z Twoją wersją gry :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek z naszego polskiego sklepiku działa tylko z wersją BLES-00989,którą ciężko dostać w Polsce.W naszym kraju pełno jest wersji BLES- 00990,do której dodatek z kolei jest na angielskim ps store.Był kiedyś gdzieś nawet artykuł na ten temat,w którym twórcy się wypowiadali,bo w innych krajach Europy były podobne problemy.

Edytowane przez gandi77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekop ten temat, wszystkie informacje o tym są tu opisane. Osobiście składałem reklamację do wydawcy gry ale po kilku mailach mnie olali. Żenada, porzuciłem z góry przegraną walkę i wymieniłem swój egzemplarz na gametrade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dla zainteresowanych: faktycznie jest problem z zakupem dodatku na polskim PSS. Z poziomu gry i PS3 nie mogłem się do niego dokopać. Jednak w dniu dzisiejszym udało się znaleźć i zakupić DLC poprzez PSS na PC (tj.: https://store.sonyen...mentnetwork.com). W wyszukiwarce sklepu proponuje wpisać słowo "perfect". Na słowa: pigsy, pigsy's itp. wyszukiwarka nie reaguje i zwraca 0 wyników... Generalnie algorytm jej działania mnie rozluźnia.

DLC dla wersji BLES-00989.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dodatek ściska za serducho, jeszcze nie skończyłem - jestem w okolicach 16 chapteru ale już domyślam się zakończenia. DLC trzyma poziom części fabularnej, historia niebanalna, wciąga jak bagno i trudno się oderwać. Zapałałem nawet sporą sympatią do świniaka który w głównym wątku mocno mnie irytował ;) Gra fajnie podnosi poziom trudności z każdym chapterem, końcowe rozdziały dają już ńieźle po dupie. Gdyby nie zwieszka konsoli to pewnie bym skończył wczoraj całość a tak mam jeszcze się dzisiaj czym pocieszyć. Trafność co do przypuszczeń w kwestii zakończenia potwierdzę jeszcze po dojściu do finału ...

//edit

Dlc ukończone, nie lubię mieć racji :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w wersji Premium Edition trafia dziś do PS Store (na razie w US)

 

Zawiera DLC Pigsy’s Perfect 10 oraz dodatkowe skiny

W US 19,99$

Na jakiejś obniżce chętnie kupię i odrobię zaległości

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gra jest zaiste zacna ale Pigs'y niestety jest totalnie słaby wg. mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pigsy jako postać czy dodatek? Bo dla samego dodatku jestem zainteresowany tą wersją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę że Pigsy to jakby zupełnie nowa gra to nie ma co się czepiać. Na tle przygód Monkeya i Panienki wypada bladziej ale cóż, takie życie. Ze Świniakiem jest trochę jak z Jar Jar Binksem w Gwiezdnych Wojnach, jedni go kochają, inni nienawidzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra! Szkoda ,że nie odniosła komercyjnego sukcesu mimo bardzo dobrych opinii recenzentów i graczy. Ninja Theory ma pecha... DMC także sprzedało się poniżej oczekiwań. Mam nadzieję ,że jeszcze wrócą do Enslaved bo seria na to zasługuje, a czytając najświeższe plotki w tym temacie można mieć nadzieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra! Szkoda ,że nie odniosła komercyjnego sukcesu mimo bardzo dobrych opinii recenzentów i graczy. Ninja Theory ma pecha... DMC także sprzedało się poniżej oczekiwań. Mam nadzieję ,że jeszcze wrócą do Enslaved bo seria na to zasługuje, a czytając najświeższe plotki w tym temacie można mieć nadzieję.

Dokładnie, Ninja Theory ma pecha. Wszystkie ich gry wydane na PS3 smakowały mi wybornie, dlatego z ubolewaniem czytałem wszelkie raporty o niskiej sprzedaży tych dzieł. Niestety takie mamy teraz prawa rynku, w których to Call of Duty i GTA wyznaczają trendy sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem kilka pierwszych misji. Gra wyglądała całkiem fajnie, ale nie wciągnęła mnie. Raczej zanudziła. Chyba taki już mój gust, Z DMC również się męczyłem niesamowicie. Ledwo udało mi się dotrwać do końca. Tutaj się nie udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskierro

Ja w dodatek nie grałem, ale podstawkę pochłonąłem na prawdę szybko. Ja tam od czasu do czasu lubię w takie mniej wymagające i mniej znane, jakby nie patrzeć, tytuły pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w dodatek nie grałem, ale podstawkę pochłonąłem na prawdę szybko. Ja tam od czasu do czasu lubię w takie mniej wymagające i mniej znane, jakby nie patrzeć, tytuły pograć.

 

Jak na mój gust to wcale ta gra nie była mało wymagająca. Były momenty, zwłaszcza pod koniec, przy których trzeba było się napocić, aby przeżyć. Zgodzę się natomiast co do tego, że Enslaved jest mało znane. A szkoda, bo to jedna z lepszych gier tej generacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam teraz Enslaved,w sumie już kończe platynować.Gra jest naprawdę dobra,byłaby świetna gdyby nie sporo bugów. Mam do was pytanie-brakuje mi tylko jeden orb do platyny.Mam 99% w chapterze 3.Przechodziłem chapter 4 razy i nie mogę trafić,nawet z filmikiem na YT .To jakiś bug ?Miał ktos podobny problem?

Dobra,już zebrałem tego orba;)Wpadła platynka.Faktycznie w chapterze 3 jest jeden orb zglitchowany,w miejscu gdzie Trip przeciska się przez gruzowisko trzeba polizać ściany,orb powinien wpaść zza ściany.

Edytowane przez Struggler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę kupiłem na Allegro za 35 zł i byłem pod wrażeniem. Świetna muzyka, piękna grafika, całkiem ciekawa fabuła i design zniszczonego świata. Co prawda swobody nie ma tutaj za grosz, elementy platformowe to automat i gra lubi przyciąć, ale zagrać na prawdę warto. Szkoda, że przez ten całkowity brak swobody w ogóle nie mam ochoty grać drugi raz bo trzeba po raz kolejny oglądać to samo. Może i kupiłbym to DLC ale było dość drogie i gramy tą świnią, której nie cierpię. W ogóle postaci drugoplanowe w grach Ninja Theory to dla mnie porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była moja pierwsza platyna, ale DLC odpusciłem, bo świniak to nie moje klimaty. Sama gra zacna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też Swiniak totalnie nie podszedł,ale gra bardzo dobra,aż mi szkoda że tak pózno się za nią zabrałem.A platyna bardzo przyjemna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie pograłem jakieś 2 godziny, i muszę powiedzieć, że du*y nie urywa. Na plus na pewno śliczne widoki post-apo, mam ogromną słabość do tego typu klimatów, para głównych bohaterów również daje radę, fajnie się uzupełniają. Fabularnie ciężko ocenić na tę chwilę, bo niewiele gry za mną (5 chap), ale w sumie chciałbym poznać, jak się cała historia skończy; Brakowało mi jakiegoś wprowadzenia do świata, gra się rozpoczęła tak nagle. Co mnie nieco zniechęca to czysty gameplay, zarówno elementy platformowe jak i walka są bardzo uproszczone, i nie dają zbytniej satysfakcji. Praca kamery w czasie walki też potrafi być denerwująca. Trochę głupio też wyglądają poziomy przez rozsiane w każdym możliwym kącie czerwone orby z punktami umiejętności. Gra raczej na jeden raz w celu poznania fabuły i pooglądania widoczków, gameplay to taka przeszkadzajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna to gra była. Z jednej strony odprężająca rynna z naprawdę fajnym designem świata, z drugiej jednak, jak wspomniane powyżej, mega uproszczone elementy platformowe, jak i samej walki. Bardzo za to podobała mi się "gra" aktorów i stworzone przez nich postaci. Motyw przewodni przemielony niestety przez popkulturę już dawno na miał. Chętnie sprawdziłbym DLC, jednak zawczasu o tym nie pomyślałem i ugrzęzłem teraz z niewłaściwym BLES-em. Wielka szkoda, że to faktycznie gra na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jutro powinna trafic do mnie z wymiany i wreszcie po 2 latach mam zamiar ją skonczyc..Jak oceniacie trudność platyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem już jakiś czas temu, ale nie pamiętam by było tam coś trudnego, jedynie zbieranie orbów może być nużące(jak każde zbieractwo :) ), tym bardziej że nie wiesz które orby zostały CI do zebrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×