Skocz do zawartości
Flo

Enslaved - Odyssey To The West

Rekomendowane odpowiedzi

no faktycznie animacji to goryl nie ma za wiele, skakanie też tylko gdzie chcieli ... ale to tylko pierwszy level, więc można traktować jako tutorial, bo byłem sceptycznie nastawiony do tej gierki i po kilku godzinach łomotania w Pesa, musiałem odpocząć, i odpalam to demo ... pierwsze wrażenie, takie U2 tylko postapokaliptyczne, ale jak wylazłem z tej klatki na zewnątrz to mnie zamurowało, ...

klimat i kolory no coś pięknego!! aaa ten filmik na końcu, przekonał mnie do zakupu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera wszyscy zachwalają filmik na końcu demka, a ja go wyłączyłem, bo się akurat milan-auxerre zaczynało :) No nic, muszę dzisiaj zowu sobie demko przejść żeby zobaczyć ten filmik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relacje między bohaterami zapowiadają sie rewelacyjnie. Znowu dostaniemy żywe postacie od NT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demko i powiem ze graficznie bardzo ładnie ale do u2 troszkę brakuje ale nie wiele :]. Dynamika jest, i nie mowie tylko o walkach, skoki oskryptowane ale wygląda to ładnie, chodziarz troszkę śmiesznie to wygląda jak bohater nie może samodzielnie podskoczyć :D. Denerwuje mnie to ze kamera nakierowuje nas gdzie mamy iść bądź skoczyć. Jak na razie gra prezentuje się fajnie, obawiam się troszkę jak będą się prezentować dalsze poziomy. Statek był lokacją zamknięta tak więc ją dopieścili :/. Trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zapominajmy, że w demie był tutorial, może stąd te podpowiedzi gdzie skoczyć, dalsze levele w calaku mogą okazać się sporo trudniejsze i bez takich podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny must-have. Skąd ja wezmę na to wszystko kasę oraz czas? Demo wyśmienite, eksploracja terenu, super skoki. Fajne postacie, do tego ładna grafika. Gra przypomina Uncharted :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoki - naciskasz i samo się robi :) A w innych grach jak skaczę nad jakąś przepaścią to samo się nie robi ? :)

Kamera pokazuje nam gdzie mamy się udać - a jakby tego nie robiła to wszyscy by narzekali że kamera nie wyrabia :)

Świetne demko, czekam na pełną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na coś lepszego, a tu kolejny ładny produkt dla niewymagających. Dziwne, że w ogóle trzeba coś wciskać na padzie. Mogli dać auto-play i bot grałby za nas. Pozostaje mieć nadzieje, że to tylko cechy tutorialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Zgodze sie. Tu jest jeszcze latwiej niz w Prince of Persia, a szkoda. Najwyrazniej chcieli po prostu dac gre do jak najwiekszej ilosci odbiorcow, tylko ze zapomnieli ze gracze lubia wyzwanie. No coz, pozostaje czekac na DMC od Ninja Theory i na prawde mam nadzieje, ze sie postaraja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demko, pomysł fajny, postacie dobre, ale graficznie trochę przytłacza. Niby kolorowo jak lubię, ale jako całość jakieś takie walące po oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Nie wiem co powiedzieć. Jakoś nie zostałem zauroczony. System walki nie jest zbyt wyszukany i jakoś tak nijako to wygląda. Najbardziej mnie biło po oczach to, że wszystko czego można się złapać świeci się jak psu nie-powiem-co ;P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay jest srednia ale gra porywa. Jest taka ... magiczna. Swietny design lokacji - jesli fabula bedzie bardzo dobra to skusze sie na gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie to demo nie zachwyciło . Przeszedłem i wywalilem. Lubię tego typu gry ale ta mnie niczym nie przyciąga , ani bohater ani historia . Spodziewałem sie czegoś ciekawszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałeś się czegoś ciekawszego ? Zagrałeś w demko i historia była do kitu ? Może dlatego że widziałeś 15 minut gry ? Ludzie jak można pisać że gra beznadziejna po graniu w demko przez kwadrans ? Normalnie ręce opadają. W demku Uncharted historia też była daremna - trzeba było dojść w jedno miejsce, postrzelać, potem jeszcze chwila łażenia, znowu strzelanie i koniec demka. No beznadziejna historia tam była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej jak można pisać po ograniu tutoriala ;) niech ci co tak wywalają demko, chociaż dotrwają do końca żeby zobaczyć trailer z gry - wtedy niech się wypowiedzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok może z ta historia to przesadzilem ale jakoś mi ten klimat nie pasuje za dużo rozwiazan z uncharted i do tego dretwy bohater

I nie odpowiadajcie bo to moje zdanie i nie musicie sie z nim zgadzać , jak wam sie podoba to grajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Dograłem do końca demo i zobaczyłem trailer (po poczekaniu w menu też się pokazuje). Uważam, że wersja demontracyjna ma pokazywać grę z jak najlepszej strony, więc po nim mogę mniej więcej wiedzieć czego się spodziewać. Tak samo pochopne jest określanie, że dana gra jest must hav'em, gdy się grało 15 minut -_-'.

Demo nie zwaliło mnie z nóg. Kropka.

Edytowane przez szycha_dot1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przedszkolaki to się niektórzy tu wypisujący zachowują. Dali wam tutoriala, żeby nie było jęczenia , że trudne, to już zaczęło się doszukiwanie , jaka to gra będzie łatwa :) GoW 3 na easy też się sam przechodzi i nikt nie biadoli, że taki prosty. Poczekajmy na pełną wersję z ocenami, po trailerze widać, że gra ma potencjał, i nie tylko fabularny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale GoW to był slasher(HS chyba też ale grałem tylko w demko więc się nie wypowiadam) i nie o to tam chodziło, a tu elementy zręcznościowe odgrywają dużą rolę więc skoro przez większość gry skaczesz, a spaść nie możesz to gdzie trudność? I nie piszcie, że to chapter pierwszy więc może będzie inaczej w pełnej wersji bo nie będzie. Na tvgry.pl grają w 3 chapter i wciąż przedmioty na które możemy wskoczyć się świecą, spaść nie można, a skoczyć możemy tam gdzie zażyczyli sobie tego twórcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale GoW to był slasher(HS chyba też ale grałem tylko w demko więc się nie wypowiadam) i nie o to tam chodziło, a tu elementy zręcznościowe odgrywają dużą rolę więc skoro przez większość gry skaczesz, a spaść nie możesz to gdzie trudność? I nie piszcie, że to chapter pierwszy więc może będzie inaczej w pełnej wersji bo nie będzie. Na tvgry.pl grają w 3 chapter i wciąż przedmioty na które możemy wskoczyć się świecą, spaść nie można, a skoczyć możemy tam gdzie zażyczyli sobie tego twórcy.

dzisiaj jeszcze raz odpaliłem demo i specjalnie popełniłem błąd (bo mi się wierzyć nie chciało) przy przeskakiwaniu z belki na belkę i bohater poooleciał w dół jak kamień, więc proszę nie pisać głupot , że spaść nie można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale GoW to był slasher(HS chyba też ale grałem tylko w demko więc się nie wypowiadam) i nie o to tam chodziło, a tu elementy zręcznościowe odgrywają dużą rolę więc skoro przez większość gry skaczesz, a spaść nie możesz to gdzie trudność? I nie piszcie, że to chapter pierwszy więc może będzie inaczej w pełnej wersji bo nie będzie. Na tvgry.pl grają w 3 chapter i wciąż przedmioty na które możemy wskoczyć się świecą, spaść nie można, a skoczyć możemy tam gdzie zażyczyli sobie tego twórcy.

Zarówno HS, jak i GoW to slashery z elementami platformówki, podobnie jak ENSLAVED, więc nie przesadzaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi klimat bardzo przypasował w tej grze, ale poczekam aż spadnie cena o połowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×