Skocz do zawartości
Flo

Enslaved - Odyssey To The West

Rekomendowane odpowiedzi

Baśniowy klimat tej gry mnie kupił. Świetna mimika twarzy , intrygująca bohaterka ( monkey taki tępy chłopek ) No i czuje ze jeszcze się w sobie zakochaja :D

Ja kupuje - ale tak jak kolega wyżej jak zejdzie o połowe .. ( dlatego ze juz rozkminiłem zakończenie ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z kolei te parę minut dema wystarczyło żebym wiedział że chce w to pograć. Zwłaszcza świetnie wypadła Trip, jej animacja (gra aktorska? :) ), mimika twarzy, emocja, ton głosu, ogólnie fajne wczucie się w role (tak, wiem ze to nie film i że to nie prawdziwa aktorka). Po prostu w scenie jak się rozbili i budzi się Monkey a ona tam siedzi zakłopotana, przerażona i bezradna próbując mu wytłumaczyć dlaczego to zrobiła po prosu wymiatała. A jeśli chodzi o cała resztę, była akcja, graficznie tez przyzwoicie, ładna sceneria podczas lotu (jak się skaczę po skrzydłach)i najważniejsze nie było nudno (no może na samym początku bez szału ale szybko się rozkręciło).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście Enslaved - OtTW po zagraniu w demko,przypadł do gustu :thumbsup:

Grafika przypomina tą z Uncharted i jak dla mnie stoi na dobrym poziomie.

Jednym słowem gra zapowiada się ciekawie i raczej zdecyduję się na jej zakup,tuż po oficjalnej premierze.

Pojawiły się już pre-ordery i to nawet w wersji kolekcjonerskiej.

Szkoda tylko,że całość będzie po angielsku.

Edytowane przez Asasyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny ten Enslaved, irytowała mnie tylko fatalna praca kamery i elementy platformowe, które saąza łatwe gdyż nie da się nawet spaść, postać zawsze sama automatycznie się naceluje i złapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze jak bym miał oceniać Enslaved po tym demie. To dałbym jej około 7/10. Jednakże wiem, że to 1 chapter i za dużo dowiedzieć się nie można. Jestem pewien, że oceny serwisów będą w okolicach 8+/10 :) Ja wstępnie za gameplay z tvgry i po demie daje gierce 8/10. Co do zakupu to się wstrzymam. Poczekam aż cena trochę spadnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wszystkim wytrwalym graczom. Ja nie moglem zdzierzyc tego input laga. Masakra jakas. Jesli w full wersji tez tak bedzie to podziekuje, a zapowiadalo sie na cos wartego zobaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP Eee... O co chodzi? Input lag'a masz? Chyba nawet nie wiesz o czym piszesz :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też zastanawiam się co się koledze stało, u mnie demo działało bez żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny ten Enslaved, irytowała mnie tylko fatalna praca kamery i elementy platformowe, które saąza łatwe gdyż nie da się nawet spaść, postać zawsze sama automatycznie się naceluje i złapie.

Fatalna praca kamery?? :blink: Przecież kamera w tej grze jest doskonała i nadaje charakteru całej grze, naprawdę nie rozumiem o co ci chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatalna praca kamery?? :blink: Przecież kamera w tej grze jest doskonała i nadaje charakteru całej grze, naprawdę nie rozumiem o co ci chodzi.

A ja rozumiem, bo mnie też kamera mocno irytowała. Kilkakrotnie nie wiedziałem przez chwilę co ona pokazuje albo zasłaniało ją coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem no może... mi tam praca kamery bardzo sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na kamere a moze raz cos tam jej nie wyszlo. Dla mnie zla praca kamery jest w kazdej czesci GoW'a poniewaz czesto pokazuje ona grafike i nic przez to nie widac. Wiem co mowie bo ostatnio robilem 3 czesci pod rzad i mnie to momentami rozwalalo glownie w bossach tak samo bylo z checkpointami, robie etap ktory trwa kilkanascie min i nagle padam i wszysko od nowa wraz z filmikiem poprzedzajacym. Gra bedzie odjechana na maxa i ja do niej podchodze tak jak do Heavenly Sworda czyli nie jako zwykla gra a cos wiecej. Pozdrawiam fanow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja rozumiem, bo mnie też kamera mocno irytowała. Kilkakrotnie nie wiedziałem przez chwilę co ona pokazuje albo zasłaniało ją coś.

Dokładnie, prawy analog niestety cały czas musiał pracować aby ciagle poprawiać tą kamerę, czasami nawet idąc prosto ta woli pokazywac nam co mamy z boku a nie to co przed nami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wszystkim wytrwalym graczom. Ja nie moglem zdzierzyc tego input laga. Masakra jakas. Jesli w full wersji tez tak bedzie to podziekuje, a zapowiadalo sie na cos wartego zobaczenia.

Koledze chodziło chyba o framerate. Rzeczywiście dosyć często można zauważyć spadki płynności co jest trochę irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, prawy analog niestety cały czas musiał pracować aby ciagle poprawiać tą kamerę, czasami nawet idąc prosto ta woli pokazywac nam co mamy z boku a nie to co przed nami.

Chyba w końcu chwyciłem o co chodzi. Wam nie pasue to, ze gra poprzez ustawienia kamery tworzy taki pseudo scenki przerywnikowe. Np. Monkey idzie wzdłuż przedziału, w którym wiszą roboty. Jest to specjalnie zrobione i np. mnie bardzo się to podoba. Nie miałem dokładnie żadnych problemów w tej materii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie o to chodzi. Rozchodzi się o to ze jak klepiesz np roboty to kamera tak się ustawia ze g... widać. Framerate tez mogli by poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam problemu nie mam podczas klepania robotów, ani skakania, więc jak dla mnie gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej zastanawiam się nad tą gierką, ale nie wiem jakiego typu jest to gra. Rozumiem, że podobna do HS ale w to nie grałem. Może mi ktoś powiedzieć czy to jest jakieś RPG? Czy może bardziej coś w stylu God Of War?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, plusik dla Ciebie. Jeszcze tylko muszę poszukać informacji jak długa ma być ta gra. Nie lubię wydawać tyle kasy na kilka godzin rozrywki tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie gra zrobiła duże wrażenie , gdy Monkey założył rękawice i wziął "świetlny kij" to już wiedziałem , że kupie tą grę. Praca kamery mi odpowiada , właśnie ta scena co się idzie przez most i wiszą te roboty fajnie to wygląda. Co do walki cudów niema . Natomiast świat postapokaliptyczny świetnie zrobiony maszyny robią wrażenie te z traileru oczywiście .Bohaterka po trochu przypomina Nariko z HS mi to pasi.

Edytowane przez kingkong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sadurx>>> ENSLAVED to typowa gra akcji. Na bank będzie emcjonująco, ale zapewne produkt nie będzie zbyt długi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem grafika nie najlepszej jakości, ale mam nadzieję, ze gra nadrobi fabułą. Jeżeli Enslaved bedzie miala dobre oceny i nie bedzie zbyt krótka, a cena przystepna, to moze jeszcze w tym roku sie na nia skuszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem grafika nie najlepszej jakości, ale mam nadzieję, ze gra nadrobi fabułą. Jeżeli Enslaved bedzie miala dobre oceny i nie bedzie zbyt krótka, a cena przystepna, to moze jeszcze w tym roku sie na nia skuszę :)

Gra ma być króciutka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma być króciutka.

wcale nie taka krotka, w recenzji na ign jest mowa o 10-12 godzinach gry wiec jak na obecne czasy jest przyzwoicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×