Skocz do zawartości
ONE

inFAMOUS 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo już, że w angielskiej wersji głos Cole'a będzie podkładał inny aktor.

Czekamy na ruch sony poland. lolz :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne Nolan "jestem wszedzie" North bedzie podkladac glos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi glos kolesia z pierwszej czesci bardzo odpowiadal wiec jak by nie zmienili aktora to bym nie plakal z tego powodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się te skany, szczególnie to, że nasz bohater ma teraz dziary :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom mi tez przypadly do gustu, ale wczesniej moze dziar po prostu nie widzielismy z powodu stroju w jakim smigal :P

Mimo ze gierka nie przyciagla mnie tak jak AC2 w tym czasie to jednak dostarczyla mi duzo frajdy i pewnie z ta czescia nie bedzie gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nowy Cole jest rudy?

Gdzie on jest rudy? Chyba tylko na tym concept art'cie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamous2 - znowu będe zaniedbywał rodzinę ... hmmmm

Mam nadzieję że kontynuacja nie zatraci klimatu jedynki ... :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby nie przesadzili z tymi ulepszeniami bo jak wiadomo nie zawsze to wychodzi grze na dobre.

Ale moze tez byc na odwrot - wielkie obietnice a efekt koncowy praktycznie bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem jedynkę 2 razy.

Dwójka must have!

jedynie co mnie martwi, to zmiana klimatu i bohatera.

mam nadzieję, że ten sam aktor będzie podkładał głos, bo będzie lipa.

A jeśli się okaże, że teraz gramy innym bohaterem który zyskał moce po wybuchu i będziemy gonić cole'a żeby go powstrzymać przed złem, to ja się załamię...

czekamy na 15'stego! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli się okaże, że teraz gramy innym bohaterem który zyskał moce po wybuchu i będziemy gonić cole'a żeby go powstrzymać przed złem, to ja się załamię...

czekamy na 15'stego! :thumbsup:

Zaspałeś, już wszystko wiemy.

http://www.ps3site.pl/metroseksualny-cole-czyli-nowe-fakty-odnosnie-infamous-2/47076/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje Ci sie :) napewno graficznie poprawia druga czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze. Grałem w InFamousa pożyczonego od kolegi ale jakoś ta gra mnie nie przekonała. Grafika nawet spoko ale szczególnie wkurzyło mnie to że na każdym dachu jakieś stwory, których ledwo co pokonywałem. Ja wiem że to przez to że mało grałem ale nie specjalnie przepadam za strzelaniem piorunami i wskakiwaniu na każdy budynek. W InFamous 2 powinni trochę oprócz poprawienia grafy (choć w "jedynce" jakoś strasznie zła nie była) również zmienić by na każdym dachu, nie czaił się wróg oraz sposób nabywania umiejętności. A co do tego że Cole się zmienia to mi się to ogólnie nie podoba, a nowy bohater to byłby duży minus bo wtedy dwóch Cole' ów ??.

Ogółem mówiąc gra ma kilka błędów ale jeśli programiści się postarają to gra może być całkiem spoko, choć i tak raczej sobie jej nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie czy na tych skanach grafika wydaje sie jakby... lepsza! ^^

To raczej logiczne, że poprawią grafikę, szczególnie mogli by się zająć przeciwnikami bo ci wyglądali wręcz paskudnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze. Grałem w InFamousa pożyczonego od kolegi ale jakoś ta gra mnie nie przekonała. Grafika nawet spoko ale szczególnie wkurzyło mnie to że na każdym dachu jakieś stwory, których ledwo co pokonywałem. Ja wiem że to przez to że mało grałem ale nie specjalnie przepadam za strzelaniem piorunami i wskakiwaniu na każdy budynek. W InFamous 2 powinni trochę oprócz poprawienia grafy (choć w "jedynce" jakoś strasznie zła nie była) również zmienić by na każdym dachu, nie czaił się wróg oraz sposób nabywania umiejętności. A co do tego że Cole się zmienia to mi się to ogólnie nie podoba, a nowy bohater to byłby duży minus bo wtedy dwóch Cole' ów ??.

Ogółem mówiąc gra ma kilka błędów ale jeśli programiści się postarają to gra może być całkiem spoko, choć i tak raczej sobie jej nie kupię.

znajdz sobie inne hobby/inny gatunek gier/heavy rain

Edytowane przez c00kiemonstah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny trailer, podrasofana grafika bardzo mi się podoba, pytanie tylko:

Gdzie jest Cole? Ten metroseksualny lodowaty typek w obcisłym t-shircie to raczej nie jest trafny pomysł ...

*&(*$&@$&$ :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się ten Cole bardziej podoba. Sylwetką nadal przypomina kolesia z jedynki, zmienione włosy no i chłopak zmężniał trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale glos ma beznadziejny :confused:

w pierwszej czesci bardzo mi sie podobal jego glos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos żeczywiście słaby, ale walić to, aby gameplay był dobry, reszta mnie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu, który prowadzi show e3 na gametrailers porównał jakość gry do Uncharted 2 ( niby w demo już grał, albo coś w tym rodzaju ) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu, który prowadzi show e3 na gametrailers porównał jakość gry do Uncharted 2 ( niby w demo już grał, albo coś w tym rodzaju ) ;)

pewnie był podstawiony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladnie wyglada. Ale to sa zdjecia wiec roznie to z nimi bywa. Trzeb czekac na jakis gameplay w dobrej jakosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×