Skocz do zawartości
ONE

inFAMOUS 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko ja tutaj nie zostalem pozytywnie nakrecony na IF2? ;d Gameplay bedzie niesamowity, ale co tu mi nie pasuje? Przesyt i brak klimatu. Najpierw potwory jakby wziete z Dead Space, potem poscig za limuzyna (to mi sie podobalo, szczegolnie nowe ruchy Cole'a), ale potem helikopter i ogromne tornado?! Ze what?! I moze jeszcze Transformersi sie zjawia.... Chociaz patrzac na stwory z pierwszej czesci to nie zdziwilbym sie, pomijajac sam fakt, ze jezeli bedzie tak latwo pokonac bossow to to bedzie jakis zart.

To bedzie dobra gra, ale niestety przekupi mnie grafika i gameplayem, a nie klimatem i fabula jak jedynka. No szkoda.

no coz wydaje mi sie ze w 2 musza byc potezniejsi przeciwnicy i tez potezniejsze moce, wiadomo gra jest bezposrednia kontynuacja jedynki a tam skoncyzlismy na niezlym wypasie. ogolnie dla mnei nowe ruchy/moce wypas. animacka cole'a? fuck me! OO skok graficzny bardzo duzy. ale zby mowic ze grafika bedzie na poziomie U2 to lekka przesada. no nic trzeba czekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co wygląda na wypasie (zdejmijcie mu tylko te korale z szyi -.-) jednak najbardziej zastanawia mnie jak rozwiążą motyw że pierwszą część kończyło się na 2 sposoby - teoretycznie początek infamous 2 też powinien być osobny dla dobrego i złego Cole'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika jak widać została wyraźnie poprawiona, ale filmik jest słabej jakości. Robi wrażenie. Dla mnie bomba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na mnie tez robi wrażenie, szczególnie końcówka :blink:. Grałem w demo 1 i takie nudne to demo nie wiem jak pełna ale już widać, że destrukcja będzie większa :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dzisiaj jest ten odcinek gttv poświęcony infamous 2 ??

I o której on będzie bo wcześniej był licznik czasowy do nowego odcinka a teraz już nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer robi wielkie wrażenie, cały gameplay jest pełny akcji, jeśli większość gry będzie równie tak efektowna co ten trailer to szykuje nam się jeden z najleprzych sandbox"ów na ps3!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja tutaj nie zostalem pozytywnie nakrecony na IF2? ;d Gameplay bedzie niesamowity, ale co tu mi nie pasuje? Przesyt i brak klimatu. Najpierw potwory jakby wziete z Dead Space, potem poscig za limuzyna (to mi sie podobalo, szczegolnie nowe ruchy Cole'a), ale potem helikopter i ogromne tornado?! Ze what?! I moze jeszcze Transformersi sie zjawia.... Chociaz patrzac na stwory z pierwszej czesci to nie zdziwilbym sie, pomijajac sam fakt, ze jezeli bedzie tak latwo pokonac bossow to to bedzie jakis zart.

To bedzie dobra gra, ale niestety przekupi mnie grafika i gameplayem, a nie klimatem i fabula jak jedynka. No szkoda.

Nie tylko Ty, mnie też nie zachwyciło to co zobaczyłem. Straciło klimat z jedynki, o tym klimacie decydował też główny bohater z którego chcą zrobić następnego Nathana Drakea w wersji lalusiowatej.Zupełnie mi to nie odpowiada. Wyobrażacie sobie go jako antybohatera? Bo ja nie.

Jedynka była bardzo dobrą grą więc pewnie zagram i w część drugą, ale nie jest to kontynuacja jakiej się spodziewałem. :beee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inFamous to świetna gra i nie ma co się zastanawiać nad zakupem tylko brać w ciemnio. Szkoda, że dopiero 2011r. Trudno, czekamy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co wygląda na wypasie (zdejmijcie mu tylko te korale z szyi -.-) jednak najbardziej zastanawia mnie jak rozwiążą motyw że pierwszą część kończyło się na 2 sposoby - teoretycznie początek infamous 2 też powinien być osobny dla dobrego i złego Cole'a

I wlasnie to zwalili bo tez sie za tym zastanawialem i co wyszlo? Tak jakby w jedynce nie bylo zakonczenia ze zlym Colem. Bo w dwojce chca zrobic z niego superbohatera z supermocami by byl jeszcze bardziej super. A tu prosze, demoluje domy, ulice tylko dlatego bo sciga limuzyne ;d Po prostu karma-system fail :D A szkoda, bo zabijanie cywili mi sie podobalo. Ci sie chca bic na piescie? Sure, zsylam na nich ogromna blyskawice, mwahaha!

Ogolem na razie sie w ogole nie napalilem na IF2, bo ta gra nawet nie jest choc troche podobna do jedynki. Ale kto wie, moze jeszcze czyms mnie przekonaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne SP ida w slady U2:AT - czyli chca zeby mozna bylo od razu "wkoczyc" w dwojke nie znajac w ogole poprzedniego inFamous (co IMO jest zlym ruchem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze chlopaki sobie pomagaja :thumbsup: oby tak dalej a powstanie kolejny hicior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ND pełni tutaj raczej funkcję supportera, doradza co należałoby usprawnić, np. system wspinaczek. Widać także głębokie inspiracje Uncharted 2 na tym materiale (pędzący śmigłowiec, wizerunek Cole'a).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak. W grze jest helikopter to znaczy ze uncharted 2... daruj sobie :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten nowy bohater to mi sie nie podoba

taki lamusowaty

Cole był lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten nowy bohater to mi sie nie podoba

taki lamusowaty

Cole był lepszy

Tylko że to jest cole :), też wydaje mi się że jest trochę lalusiowaty, ale chłopaki z Sucker Punch mają jeszcze czas żeby coś z nim zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekacie, że lalusiowaty bohater. A Drake jaki był? Na temat Drake, nie przeczytałem żadnych komentarzy, na temat jego wyglądu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lalusiowaty ?... emm nie no wygląda normalnie jak na dzisiejsze standardy :]

A poprzedni Cole to dresiarz łysy był i nikomu to nie przeszkadzało, się grało...

Ale no trochę do Drake podobny :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ND widać miało większy wpływ na produkcję. Cole faktycznie wyglądem mocno nawiązuje do Drejka z Unczarted , czyżbym poczuł nutkę dizajnu z dzieła ND?? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tak. Cole jest trochę upodabniany do Drake. W końcu ND pomagało SP. I jakby nie patrzeć, Drake zrobił ogromny hype, więc od razu podchwycili motyw z wyglądem. Mądrze to rozegrali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO taka drastyczna zmiana wizerunku to jakies nieporozumienie, teraz Cole z inFamous 2 ma tyle samo wspolnego z Colem z inFamous, co Natchan z Uncharted z Natchanem z Resistance...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na początku gry dostaniemy filmik , który przedstawi zycie Cole'a po wydarzeniach z cz. 1 i wytłumaczy dlaczego tak się zmienił i jak znalazł się w innym mieście ;)

No i co to za pałka którą leje przeciwników? :?

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gościu :P jak to niby wytłumaczą? Że że jego ogromna siła, zrobiła z niego z brzydala, przystojniache? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gościu :P jak to niby wytłumaczą? Że że jego ogromna siła, zrobiła z niego z brzydala, przystojniache? :P

wogóle nie wytłumaczą. :biggrin: .. wogóle nie będą nawiązywać do starego cole'a. Dla nich to nowa postać w nowym mieście i z nowymi mocami. Jedynie dali mu na imię też cole żeby podkreślić że to cały czas ta sama seriia pt. inFAMOUS :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gościu :P jak to niby wytłumaczą? Że że jego ogromna siła, zrobiła z niego z brzydala, przystojniache? :P

Operacja plastyczna? :D

Wymyślą coś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×