Skocz do zawartości
ONE

Motorstorm: Apocalypse

Rekomendowane odpowiedzi

nowy MS na pewno będzie ciekawy, jeszcze wykorzystanie 3D.... mam juz postanowienie noworoczne, kupuje 3D TV!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore :) sie doczekac juz nie moge mowiac szczerze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka zapowiada sie cudownie biore w ciemno ...........ale do dzis uwazam ze jedynka byla the best i mam nadzieje ze 3jka to zmieni................pozdro 4all........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

3mam kciuki za powodzenie tej gry , obecnie katuje split/second i licze ze apokoalipsa bedzie tak samo dobra , ale z tego co obecnie widac ,nie mamy wplywu na to czy cos zostanie zniszczone, czasemw filmikach bylo widac ze poazywal sie przycisk na ekranie , co moze powodowac jego wcisniecie? ( w tym przypadku byl to kwadrat).

I jeszcze mnie trapi 1 rzecz , jesli miasto rozpada sie automatycznie to w ktorym momencie bedzie sie to dzialo ,gdy w okreslone miejsce dojedzie 1 pojazd w stawce?czy gdy my dojedziemy do tego miejsca?boje sie troche o model jazdy ..... oficjalna premiera 16 marca europa a , w pl?

ciekawe jak spisza sie motory? to mnie najbardzie ciekawi w tej grze,malo jest dobrych gier z motocyklami

Edytowane przez skat1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziwi mnie brak konkretniejszych info(jeszcze bardziej konkretnych niż to co teraz mamy). Czyżby taki marketing ?

..nie mogę się już doczekać ; )

Edytowane przez gumeko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dear cwir,

We are pleased to offer you an invite to the MotorStorm Apocalypse Private Beta! The beta is available for you to download now [...]

się ściąga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

się ściąga :)

No no, gratulacje. Co trzeba było zrobić żeby się na betę dostać? thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up: dostaję zaproszenia do większości wersji beta, dawno temu wysłałem zgłoszenie do Playstation Beta Trial i się dostałem..

Beta jest tylko Multiplayer i jak narazie nie dane mi było zobaczyć samej rozgrywki bo jakieś 15 minut spędziłem w 3 różnych lobby z czego raz się wyścig nawet zaczął ładować ale dostałem info że mnie wyrzucono. Tak że napiszę coś więcej jak faktycznie zagram.. Z tego co do tej pory zauważyłem to są do wyboru perki jak w Blur (zestawy po trzy) oraz jest system zakładów (Bets) gdzie można robić indywidualne zakłady przeciwko poszczególnym zawodnikom że jak się np będzie przed nimi na mecie to się zakład wygrywa. No i wyścigi są po 16 albo 18 zawodników o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie dlaczego jest tak wysoko ustawione pegi ?? az na 16 lat ??

Chce ta gre kupic synkowi ale nie wiem czego sie spodziewac :/

Wulgarny jezyk czy co ??

Wie ktos moze ?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko dziś na PSN

  • MotorStorm Apocalypse Single Player Demo Rating: PEGI 16

Availability: Not available in New Zealand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem dzisiaj demko i szczerze mówiąc zmuszałem się żeby ukończyć 1 wyścig :confused: Nie grałem w poprzednie części gry ale ta mi całkiem nie podchodzi, Split Second był duuużo lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×