Skocz do zawartości
radpns

Gry: nowe czy używane?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie, czy kładzenie płytki bezpośrednio na biurku, naklejką do góry może jej zaszkodzić? Zawsze mnie razi jak na zdjęciach na allegro płytka jest wyjęta z opakowania, ale nie wiem czy słusznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobry temat ale spytam tutaj

kojarzy ktos goscia z allegro co sprzedaje uzywane gry na wszystkie platformy , mial bardzo duzo pozytywow, dosc atrakcyjne ceny..

wiecej wskazowek nie mam , nie pamietam nawet jaka mial nazwe

No to przecież jest ten gość z Allegro co sprzedaje używane gry na wszystkie platformy, ma bardzo dużo pozytywów i dość atrakcyjne ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio D3 PL używkę ale wersja płytki "lustro" za 117 zł z wysyłką na jednym z serwisów do wymiany gier ;)

Ograłęm i teraz chcę sprzedać płytkę bez ryski za 115zł i dostałęm już 4 oferty (w tym 2 osoby się licytują- cena około 135zł już). Więc nie tylko grałem grę za friko ale jeszcze na tym zarobię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio D3 PL używkę ale wersja płytki "lustro" za 117 zł z wysyłką na jednym z serwisów do wymiany gier ;)

Ograłęm i teraz chcę sprzedać płytkę bez ryski za 115zł i dostałęm już 4 oferty (w tym 2 osoby się licytują- cena około 135zł już). Więc nie tylko grałem grę za friko ale jeszcze na tym zarobię ;)

No widzisz, sprawdza się stara jak swiat teoria, - Zawsze się znajdzie głupi co ten towar kupi -, i  nie chodzi tu o grę, lecz o jej cenę, rozumiem że chodzi o Diablo 3, które na znajomym wszystkim portalu aukcyjnym, kupisz za 100 pln ;) wracając do tematu, UŻYWANE jak najbardziej, to nie ciuchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używane - Allegro

Za 100PLN + przesyłka kurierska 15PLN wyrwałem u jednego sprzedawcy:

 

-Red Dead Redemption + Mapa 

-God of War III PL 

-Gran Turismo 5 PL 

-Call of Duty Modern Warfare 2  

-Dragon Age : Początek PL 

-Uncharted 2 PL

 

Za małe pieniądze mam ciekawe gry. Może i nie nowości, ale dla mnie starczy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę śmiało polecić games4you. Nie orientuję się w jakich jest miastach, ale mają stoiska m.in w centrach handlowych. U mnie w mieście akurat jest i jestem jak do tej pory zadowolony. Jest również niedaleko mnie sklep z używanymi grami na konsole, ale ceny są w stosunku do games4you o 30-40zł droższe na używce.   Duży wybór, ceny na prawdę niskie, można się zawsze dogadać.  Do 50zł jest mnóstwo gier takich jak np. God of War 3 (40zł PL) czy chociażby Heavy Rain z tego co ostatnio zakupiłem.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA w sumie kupuję ostatni na allegro, W Kielcach mam sklep typu allplay, ale ceny w porównaniu z allegro są o 20 do 30 % wyższe co nie zawsze się opłaca. W sumie konsolę mam już 2 tygodnie a tytułów 10 bo 3 były z konsolą. Uważam, że gry które nie mają przepustek sieciowych warto kupić jako używki, bo nie ma sensu przepłacać. Zresztą za małe pieniądze można kupić więcej ciekawych starszych tytułów i cieszyć się nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×