Skocz do zawartości
ONE

Driver: San Francisco

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby remake pierwszego Drivera?

Miłośnikiem wielkim samochodówek nie jestem, ale czas spędzony przy tym tytule wspominam dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomnień czar, ten teaser jest skierowany do osób, które zagrywały się w Driver'a.

Moim zdaniem jest świetny, nie pokazano gry, a mimo to powoduje, że ja i pewnie wielu innych liczy na bardzo dobrą grę - bo część pierwsza w swoim czasie była pozycją wybitną!

Lista na końcu to już w ogóle mistrzostwo, no nic - trzeba czekać i obserwować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że powstaje kolejny Driver, ale szczerze mówiąc wątpię aby był on taki jak pierwsza część. Ta seria już raczej nie odzyska swojej chwały.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że to będzie choć w małym stopniu podobna do jedynki bo ostatnia część był słaba :yucky:. Jeżeli będzie dobra na 100% kupuje ale musiałbym zobaczyć jak się prezentuję na E3. Szkoda że ta seria się "popsuła" ale no niestety tak jest że pierwsza część extra a kolejne do d**y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, gdyby wywalić te wszystkie misje chodzone z ostatniej części, to byłaby z niej niezła gra. Model jazdy był kapitalny (GTA IV zerżnęło właśnie od Drivera te bujające się bryki). Co do remake'u części pierwszej, to myślę że jak panowie z Ubi się postarają to możemy mieć hit. :smile:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh ... 1 i 2 czesc to byly jedne z najlepszych gier na playstation, ile godzin ja w to przegralem ... mmm nostalgia mnie chwycila teraz jakas taka, coz, teaser swietny, trzymam kciuki i oby sie udalo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze po tym, jak Ubisoft zaprezentował nowego Driver'a na E3 to zawiodłem się :( Dla mnie pomysł z "Shift" i fabułą gry to po prostu jakieś nieporozumienie. Nie tego oczekiwałem po nowym Driverze. Wyeliminowanie poruszania się pieszo oraz zmiana pojazdów przy "Shift" jest po prostu nierealistycznym elementem gry. Nie podoba mi się to, że jesteśmy "we śnie Tanner'a". Na tą chwilę moje odczucia są takie, że Driver San Francisco to średniak.

Ciekawe jest jeszcze to, że na trailerze zaprezentowanym na E3 postacie takie jak : Tanner oraz Jericho wyglądem nie przypominają tych postaci z Driv3r.

Ponadto wątpię, by nowy Driver był "powrotem do korzeni" i oddawał klimat gry Driver 1. Driver 1, Driver 2 oraz Driv3r były do siebie podobne pod względem klimatem, rozrywką, trybami gry oraz grywalnością. Driver Parallel Lines odbiegał już od schematu poprzednich części Driver'a i wątpię, by najnowszy Driver miałby przypominać Driver 1. Dla mnie grafika w grze nie jest najważniejsza, ale wyraźnie po screenach widać, że engine graficzny pochodzi od gry Stuntman (później zmodyfikowany i użyty w grze Driv3r oraz Driver Parallel Lines). Tym nieoptymistycznym akcentem kończę swoje przemyślenia :(

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie wszystko co napisał pan wyżej starczy jeśli chodzi o moją wypowiedź bo również nie jestem zadowolony z tego... ;/ Powinna być jakaś normalna fabuła, a nie sen Tannera do tego jeszcze jakieś pojawianie się w każdej bryce jakiej się chce... zapowiadało się epicko, a skończyło się kaszaną... :S I to by było na tyle, jeśli mało to proszę zerknąć wyżej, napisał bym podobnie ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska

  • Wysokiej jakości replika samochodu, którym kieruje główny bohater gry (Dodge Challenger 1970 Hemi R/T) o wymiarach 18 cm x 9 cm x 9 cm,
  • Mapa San Francisco,
  • Dwa auta na wyłączność, którymi będziemy mogli pokierować w grze,
  • Dodatkowy tryb "Mass Chase", w którym gracz musi uciec przed wszystkimi siłami policji San Francisco.

cena: powyżej 300Plnów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska

  • Wysokiej jakości replika samochodu, którym kieruje główny bohater gry (Dodge Challenger 1970 Hemi R/T) o wymiarach 18 cm x 9 cm x 9 cm,
  • Mapa San Francisco,
  • Dwa auta na wyłączność, którymi będziemy mogli pokierować w grze,
  • Dodatkowy tryb "Mass Chase", w którym gracz musi uciec przed wszystkimi siłami policji San Francisco.

cena: powyżej 300Plnów

Mimo, że jestem wielkim fanem Driver'a, ale jak czytam o edycji kolekcjonerskiej to po prostu płakać się chcę. Żeby posiadaczy zwykłej edycji pozbawiać trybu "Mass Chase" to jest szczyt beszczelności. W pierwszych trzech częściach gry Driver tryb ten był dostępny pod inną nazwą "Survival" i zawsze lubiałem w to grać. A teraz sobie nie pogram, bo bym musiał za 300 złotych kupić kolekcjonerską edycję tak? Mam to gdzieś, nowy Driver to s*it :( Pocieszające będzie to, jeżeli kiedykolwiek Ubisoft wyda Driver 2 na PSS PsOne Classics :thumbsup:

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj gameplay:

http://www.youtube.com/watch?v=00XqLaw8Dr4

Kichnięcie gościa w 2:54 najlepsze z całego filmiku XD

A tak na poważnie to ten Shift coś nowego, nie ma co ukrywać, ale czy dobre?

To się okaże. Szkoda, że nie dali możliwości wychodzenia z auta, ale to znowu byłyby kolejne narzekania, że gra nawet nie dorównuje GTA, a nie o to chodzi w Driverze.

Ale w sumie i tak wychodziło się głównie po nową furę, a tutaj jest to jakby uproszczone dzięki temu Shiftowi.

No, zobaczymy czy Driver odzyska swoje dawne lata świetności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mie ten shift to porozniiony pomysł, w ogóle oglądając gameplay'e to wszystko mi się nie podoba. To nie będzie już ten stary dobry Driver.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu oni na sile robia nowego Drivera jak mogliby zrobic po prostu remake pierwszej czesci w slicznej oprawie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech robia, ale niech robia na wzor 1/2jki.

Czyli super przerywniki filmowe i wciagajaca (jak na tamte czasy tak!) fabula okraszona super gameplayem ze swietnym systemem jazdy - ahhh, mam ochote odpalic Driver'a 2 teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teleportacja :down:

Przypominam Ci, że jednak fabularnie jest to wyjaśnione ponieważ bohater leży w śpiączce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam Ci, że jednak fabularnie jest to wyjaśnione ponieważ bohater leży w śpiączce.

No tak, świetna fabuła. Całą grę będę ścigać się... w śnie? Hmm... ja nie "czuję" takiej fabuły. Sam model jazdy na filmiku nie jest taki tragiczny i daję mały kredyt zaufania, ale ta teleportacja z auta do auta, to mnie zwyczajnie wku**ia i zabija odczucia oraz fun z gry IMHO.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera gry została ustawiona na wrzesień. Niestety, ale wtedy wychodzi F1 2011, ale mimo wszystko będę obserwował Drivera.

Mimo, że tylko pierwsza część miała rację bytu, to zawsze w każdą grałem, ale niestety nie wspominam ich zbyt miło.

Liczę, że DSF odbije się chociaż trochę od dna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez czekalem, tym bardziej ze jest w koncu w kolekcjonerce "figurka" ktora mi sie bardzo podoba, ale ta teleportacja we snie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć foto, chętnie zobaczę i zapewne inni również, jak kolekcjonerka ma wyglądać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×